Сліди від швів – Як видалити сліди від швів?

Чи спонукають вас сліди від стібків до вашої появи на публіці? Ми розуміємо, що накладення швів іноді може бути вкрай необхідним для лікування ваших ран. Але часто після нього залишаються некрасиві шрами.

Якщо ці шрами є на вашому обличчі, вони можуть порушити естетику обличчя. Але, на щастя, є способи прибрати сліди швів на обличчі.

Отже, читайте далі та візьміть до уваги, як ви можете позбутися слідів швів за допомогою деяких медичних процедур і домашніх засобів.

Що таке знак шва?

Сліди від швів - Як видалити сліди від швів?

Шви зазвичай потрібні, коли у вас серйозна травма або глибокий поріз. Коли ваша шкіра поранена, природна структура вашої шкіри порушується. Шви накладаються, щоб скріпити розділені частини, і це дає можливість правильно зажити рану.

Але навіть після накладення швів іноді шкіра не повертається в початковий стан і залишає шрам. Крім того, не кожна шкіра однаково реагує на шви. Деякі люди отримують шрами в результаті процесу загоєння. Вони називаються слідами швів.

Які є різні типи швів?

Особливої ​​різниці між мітками стібків немає. Вони залежать виключно від інтенсивності вашої рани та ураженої частини тіла. Наприклад, ваша шкіра обличчя тонша, ніж решта тіла, тому шви на вашому обличчі залишать глибший шрам порівняно з іншими ділянками.

Крім того, залежно від того, чи використовує лікар традиційні шви чи більш сучасний метод скоб, сліди швів можуть виглядати як прості коричневі точки або довгі перехрещені лінії на вашій шкірі.

Як прибрати сліди від швів на обличчі?

Як згадувалося раніше, існують способи лікування швів за допомогою клінічних і домашніх засобів. Ось подробиці про ці методи лікування.

Клінічне лікування слідів швів

1. Хімічний пілінг

Хіміоексфоліація в місцевих жителях відома як хімічний пілінг і зазвичай використовується для видалення впертих плям і шрамів на шкірі. Зашивні шрами є одними з найпоширеніших плям, для яких використовується хімічний пілінг. Хімічний пілінг складається з їдких речовин, які викликають утворення пухирів на шкірі. Згодом шкіра з пухирями відшаровується, і ви отримуєте свіжу, омолоджену шкіру без рубців.

2. Дермабразія

Технічно дермабразія — це процес відлущування за допомогою обертового інструменту, який називається дермабрадер. Це невеликий моторизований інструмент, який видаляє верхній шар шкіри. Щоб видалити шрами на ширшій ділянці вашого обличчя, наприклад на щоках, дерматолог використовуватиме круглий інструмент. Для делікатних зон, таких як губи та навколо очей, дермабрадер має менший наконечник. Після видалення верхнього шару цільової ділянки з’явиться свіжа шкіра, що зменшить шрам.

3. Лазерне лікування

Лазерне лікування – це високопрофесійний спосіб видалення шрамів на шкірі. Це точно може зменшити сліди швів на вашому обличчі. Метод виконується під наглядом досвідчених спеціалістів, які використовують контрольний лазерний блиск на цільовому місці шва. Лазерні промені повільно відновлюють шкіру, стимулюючи ріст клітин.

4. Мікронідлінг

Мікронідлінг виконується за допомогою інструменту під назвою derma roller, який має кілька маленьких голок для проколювання верхнього шару шкіри. Цей процес генерує нові клітини шкіри та стимулює вироблення колагену. Після створення нових клітин сліди стібків зникають.

5. Пластична хірургія

Ви можете зробити операцію з видалення шраму, щоб позбутися шраму. Пластичний хірург проводив би операцію на цільовій ділянці та максимально зменшував сліди швів. Цей процес трохи дорогий і болючий порівняно з іншими варіантами. Вартість залежатиме від розміру стібків.

6. Ін’єкції

У багатьох випадках, якщо на вашому обличчі є нерівні шви, лікар призначить вам ін’єкції, щоб покращити стан шраму. Набряклі шви стають плоскими після ін’єкцій.

7. Креми для видалення рубців

Після накладання швів лікар може дати вам місцевий крем для видалення рубців. Арбутин глікозид і койєва кислота, гіалуронат – це інгредієнти, які вам слід шукати в кремі для видалення рубців. Тривале використання кремів зменшить сліди швів.


Домашні засоби від слідів швів

Сліди від швів - Як видалити сліди від швів?

1. Лимонний сік

Загальновідомо, що лимонний сік містить вітамін С і лимонну кислоту, які чудово допомагають усунути шрами. Фактично, лимонний сік, як відомо, є найкращим природним засобом від шрамів. Застосування лимонного соку протягом тривалого часу згодом зменшить шрами. Але зверніть увагу, що ваші шви повинні повністю висохнути, перш ніж наносити на них будь-які природні засоби.

2. Картопляний сік

Картопляний сік є ще одним чудодійним природним інгредієнтом, який пропонує рішення для шрамів. Це природним чином відбілює шрам. Повільно, але з часом сліди зникають. Найкраща частина цього виду відбілювання полягає в тому, що воно зовсім не шкідливе. Це абсолютно природний спосіб видалити шрами з обличчя.

3. Алое Віра

Відоме своїми заспокійливими та освітлюючими ефектами, алое віра люблять усі. Ви можете придбати гель алое вера на ринку або використати екстракт із листя рослини алое вера. Регулярно наносьте його на шрам для досягнення найкращих результатів.

Поради щодо видалення слідів швів

1. Ні в якому разі не чешіть уражену ділянку. Він може свербіти, але не торкайтеся його нігтями.

2. Дайте швам повністю висохнути, перш ніж застосовувати будь-який косметичний або косметичний засіб.

3. Поки шви ще вологі, використовуйте тільки ті ліки та креми, які порадив лікар.

4. Вчасно знімайте шви.

5. Нанесіть місцеві креми або використовуйте згадані домашні засоби на свої сліди, коли ваша шкіра загоїться.

Скільки часу потрібно, щоб зникнути сліди від швів?

Точної відповіді на це питання немає. У кожного свій унікальний тип шкіри, і кожен дотримується різних процедур. Це повністю залежить від того, наскільки ви дбаєте про свої сліди швів, і, звичайно, розмір шрамів також має значення. Якщо після операції у вас великий шрам, його загоєння може зайняти більше часу, ніж менші шрами, які можуть загоїтися раніше.

Що станеться, якщо залишити шви?

Коли вам роблять операцію, лікарі зазвичай пропонують певний період, щоб зберегти шви. Після цього, коли ваша шкіра заживає, вони знімають шви. Шви, які залишаються занадто довго, спричиняють глибокі рубці. Це може залишити серйозні сліди швів на вашій шкірі. Крім того, якщо шкіра починає розростатися навколо ваших швів, лікар може зіткнутися з труднощами при їх видаленні. Це також може призвести до серйозної інфекції шкіри.

Висновок

Сліди від стібків можуть змусити вас усвідомити свій зовнішній вигляд. Але ви можете позбутися цього за допомогою деяких клінічних методів лікування та домашніх засобів. Однак бажано проконсультуватися з дерматологом, щоб ви могли вибрати правильний спосіб лікування швів. Водночас не забувайте доглядати за своєю шкірою та дотримуйтесь правил догляду за шкірою.

Рекомендовані статті