Як розібрати гардероб та викинути непотрібне — 9 простих порад

Як правильно позбуватися непотрібних речей.

Шафа з одягом — це місце, де ми зберігаємо свої речі, але згодом вона може перетворитися на справжній склад. Якщо ви не можете знайти потрібну річ, бо вона потонула в купі одягу, або просто не знаєте, з чого почати,- читайте статтю.

Одяг по сезонах

Спочатку розділіть свій одяг за сезонами. Витягніть всі зимові речі та покладіть їх окремо потім всі літні, і т. д. Це допоможе швидко і ефективно знайти предмет гардероба в потрібний сезон.

Одяг за категоріями

Наступний крок — розділити одяг за категоріями. Покладіть всі футболки в одну купу, усі штани в іншу. Це допоможе краще організувати гардероб та швидко знайти потрібну річ.

Правило 6 місяців

Якщо не носила річ понад 6 місяців, швидше за все вона вже не потрібна. Тому наступний крок — відокремити подібні предмети гардеробу. Вирішіть, що з ними робити: викинути, віддати в добрі руки або продати.

Не хвилюйтеся про розмір

Не думайте про те, що можете знову одягнути стару річ, яка вже не підходить за розміром. Краще позбутися її і купити нову. Таким чином, звільните місце в шафі і позбавитеся непотрібного одягу.

Почніть з малого

Якщо не знаєте, з чого почати, почніть з малого. Наприклад, з розбирання однієї полиці у шафі. Потім перейдіть до наступної полиці і таке інше. Це не буде перевантажувати вас і не втомитеся надто швидко.

Використовуйте коробки та ящики

Застосовуйте коробки та ящики для зберігання речей. Таким чином, збережете порядок у шафі та звільните місце для одягу, який використовуєте не надто часто.

Використовуйте вішалки

Використовуйте вішалки для зберігання речей, які краще тримати вертикально — наприклад, пальта, костюми, блузи тощо. Ви зможете зберегти їх форму та уникнути пом’ятості.

Влаштуйте розпродаж

Якщо ви хочете заробити гроші на продажі своїх речей, влаштуйте розпродаж. Розмістіть оголошення на сайтах чи соціальних мережах.

Не заповнюйте шафу вщент

І останній, але не менш важливий лайфхак. Не заповнюйте свою шафу вщент. Залиште вільне місце для нових речей. Таким чином, ви зможете уникнути безладу.

Рекомендовані статті