Сонцезахисний крем – як видалити сонцезахисний крем зі шкіри?

Ви вже знаєте, наскільки важливий сонцезахисний крем для вашої шкіри. Але чи знаєте ви, що це може спровокувати численні проблеми зі шкірою, якщо не змити його ретельно перед сном?

Так, сонцезахисний крем може зробити вашу шкіру жирною та закупорити пори, що призведе до появи вугрів, чорних крапок, білих крапок тощо. Тому дуже важливо видалити сонцезахисний крем зі шкіри перед сном.

Давайте розберемося, як правильно видалити сонцезахисний крем зі шкіри та як видалити плями від нього з одягу чи меблів.«Якщо ви пропустите змивання сонцезахисного крему з вашої шкіри, це може призвести до закупорки пор і спричинити збільшення виробництва шкірного сала, що може призвести до акне, чорних і білих крапок».

Як видалити сонцезахисний крем зі шкіри?

Сонцезахисний крем - як видалити сонцезахисний крем зі шкіри?

Покриття шкіри сонцезахисним кремом перед виходом на сонце є важливим кроком у вашому звичайному догляді за шкірою. Дощ чи сонце, сонцезахисний крем призначений для захисту вашої шкіри від інтенсивного ультрафіолетового (УФ) проміння. Без нього ваша шкіра може мати багато проблем, деякі з яких включають гіперпігментацію, зміну кольору шкіри, сухість шкіри, висипання та темні плями.

Ультрафіолетові промені А (UVA) можуть пошкодити колаген і сполучну тканину шкіри, що прискорює процес старіння шкіри. Тоді як ультрафіолетові промені B (UVB) можуть спалити клітини шкіри, що призведе до гіперпігментації або зміни кольору.

«Якщо ви пропустите змивання сонцезахисного крему зі шкіри, це може призвести до закупорювання пор і збільшення вироблення шкірного сала, що може призвести до появи вугрів, чорних крапок і білих вугрів», — говорить Сонал Сінгх, виконавчий директор з розробки продуктів SkinKraft.

Усі сонцезахисні засоби не однакові. Кожен тип містить різні інгредієнти та рецептури та підходить для певного типу шкіри. Хоча деякі виготовлені на гелевій або кремовій основі, інші є водостійкими. Деякі з водостійких варіацій досить стійкі, як фізичні сонцезахисні креми або мінеральні сонцезахисні засоби, які дуже важко видалити. Хімічні сонцезахисні креми, як правило, легко змиваються зі шкіри, водостійкі, але не водостійкі.

Щоб ефективно видалити сонцезахисний крем зі шкіри, ви можете спробувати такі способи:

  • Вимийте обличчя за допомогою засобу для вмивання.
  • Використовуйте очищаючу олію для видалення сонцезахисного крему, якщо вона на масляній основі. Глибоко очистити пори допоможе засіб для чищення на масляній основі.
  • Якщо ви користуєтеся сонцезахисним кремом на водній основі, для зняття сонцезахисного крему можна використовувати міцелярну воду або звичайний засіб для очищення макіяжу.

Інші способи видалення сонцезахисного крему зі шкіри

Для тих, кому важко змити сонцезахисний крем з шкіри, можна спробувати наведені нижче способи.

1. Зніміть сонцезахисний крем міцелярною водою

Міцелярна вода є одним із найефективніших миючих засобів, який м’яко, швидко та ефективно очищає шкіру. Він містить переважно два інгредієнти: воду та поверхнево-активні речовини або емульгатори. Ця формула працює як легкий миючий засіб, допомагаючи видалити сонцезахисний крем, забруднюючі речовини, надлишки жиру та бруду з вашої шкіри. Окрім очищення, міцелярна вода також допомагає контролювати надлишок шкірного сала, відкриває пори шкіри, діє як тонік і зволожувач.

Як використовувати:

Наберіть кілька крапель міцелярної води на ватний диск і протріть нею обличчя. Це також видалить ваш сонцезахисний крем і бруд.

2. Видаліть сонцезахисний крем водою

У більшості випадків ваш сонцезахисний крем або водостійкий, або водостійкий. Отже, недостатньо вимити обличчя водою, щоб видалити сонцезахисний крем. Він може виконувати лише часткове очищення. Насправді миття шкіри лише водою або навіть гарячою водою недостатньо, щоб повністю очистити шкіру.

3. Зніміть сонцезахисний крем за допомогою оливкової або кокосової олії

Більшість водостійких сонцезахисних засобів, особливо хімічних, розчиняються в олії. Тому їх не можна змивати однією водою. Навіть фізичні сонцезахисні засоби також містять масляну основу, тому їх не можна просто змити. Однак ви можете вибрати будь-яку олію, як-от звичайну кокосову олію, олію солодкого мигдалю, олію жожоба чи оливкову олію, яка підходить вашій шкірі, і скористатися методом очищення від олії, щоб видалити сонцезахисний крем.

Як використовувати:

Візьміть невелику кількість олії за вашим вибором на долоню та помасажуйте все обличчя. Залиште його на 1-2 хвилини, щоб він вбрався. Візьміть чистий рушник, змочіть його в теплій воді та відіжміть. Тепер потримайте вологий рушник на обличчі лише 10-15 секунд, а потім обережно зітріть масло разом із сонцезахисним кремом.

Сонцезахисний крем - як видалити сонцезахисний крем зі шкіри?Якщо ви відчуваєте надлишок жиру на шкірі, ви можете використовувати звичайне миття обличчя, щоб видалити зайвий жир після цього.

4. Зніміть сонцезахисний крем з цинком

Відповідно до дослідження, захист від сонця за допомогою мінеральних фільтрів, таких як оксид цинку, дуже допомагає зменшити ризик передчасного старіння шкіри. Для регулярного нанесення сонцезахисний крем з оксидом цинку (ZnO) є чудовим вибором для всіх типів шкіри, навіть для чутливої ​​та схильної до акне.

Мінеральні сонцезахисні засоби, такі як оксид цинку, порівняно важко видалити. Хоча оксид цинку утворює чудовий захисний шар на вашій шкірі, його не так легко змити простою водою або миючим засобом для обличчя.

Як використовувати:

Для видалення сонцезахисного крему з цинком можна використовувати метод подвійного очищення. Нанесіть масло або бальзам для вмивання, щоб розчинити сонцезахисний крем або будь-який інший бруд на обличчі. Намочіть обличчя та нанесіть миючий засіб на масляній основі, помасажуйте його круговими рухами протягом принаймні 1-2 хвилин і протріть вологою ватою. Потім скористайтеся традиційним миючим засобом на водній основі або молочком, щоб глибоко та ретельно очистити шкіру.

Що станеться, якщо ви не видалите сонцезахисний крем?

Сонцезахисний крем - як видалити сонцезахисний крем зі шкіри?

Сонцезахисний крем має кілька переваг. Але також важливо дотримуватися процедури правильного очищення, щоб видалити сонцезахисний крем перед сном. Сонцезахисні засоби, як правило, трохи густіші, щоб утворити захисний шар на вашій шкірі. Навіть деякі формули також липкі, що робить вашу шкіру дещо жирною та притягує різні забруднюючі речовини, сміття тощо.

Сонцезахисний крем викликає плями?

Сонцезахисний крем може залишати плями на шкірі, тканині та навіть на інших поверхнях через маслянисті речовини, що містяться в ньому. Деякі сонцезахисні засоби на кремовій основі також залишають жовті або оранжеві плями на вашій тканині. Це через авобензон. Багато сонцезахисних засобів містять авобензон; коли він поєднується з вашим потом або водою, він утворює іржаво-коричневі плями. Ці плями можуть бути стійкими.

Як вивести плями від сонцезахисного крему з одягу, меблів?

Шкіра:

Щоб запобігти появі плям від сонцезахисного крему на шкірі, необхідно регулярно очищати шкіру. Наносячи та повторно наносячи сонцезахисний крем, ви в основному затримуєте на своїй шкірі бруд, мікроби та різні забруднюючі речовини. Це може спричинити плями та інші проблеми зі шкірою. Отже, ви повинні щовечора належним чином очищати шкіру за допомогою ефективного очищувального засобу та використовувати подвійне очищення, коли це необхідно, щоб зберегти шкіру чистою та свіжою.

Одяг:

Для тих, хто користується сонцезахисним кремом, плями на одязі є досить поширеним явищем. Є кілька простих кроків, щоб видалити плями сонцезахисного крему з тканини. Ці плями, як правило, жирні та жирні. Отже, спершу вам потрібно визначити забруднені ділянки на вашій тканині та застосувати наступну обробку, перш ніж правильно випрати одяг.

  • Нанесіть харчову соду або кукурудзяний крохмаль на пляму, щоб увібрати надлишок жиру.
  • Дайте йому постояти від 15 до 30 хвилин, перш ніж прибрати пил.
  • Попередньо обробіть пляму засобом для виведення плям і акуратно потріть пляму м’якою щіткою.
  • Виперіть тканину звичайним пральним засобом.Щоб видалити плями від сонцезахисного крему з купальників, замочіть їх у холодній воді з чвертю склянки білого оцту приблизно на 30 хвилин. 


Потім виперіть його звичайним миючим засобом.

Крім того, щоб видалити плями від сонцезахисного крему з білого одягу, ви можете використовувати лимонний сік. Розпиліть сирий лимонний сік на забруднену ділянку, а потім повісьте одяг під прямими сонячними променями. Ця формула діятиме як природний відбілюючий засіб і видалятиме пляму.

Меблі:

Залежно від зовнішнього покриття ваших меблів, вам потрібно застосувати різні чистячі формули, щоб видалити пляму з них.

  • Для меблів, обтягнутих тканиною, можна приготувати розчин із засобу для миття посуду (1 чайна ложка), білого оцту (1 столова ложка) і теплої води (1 склянка). Додайте в розчин одну чайну ложку харчової соди. Тепер розпиліть розчин на чистий шматок тканини та обережно промокніть і протріть плями на тканині. Дайте матеріалу висохнути і очистіть меблі.
  • Якщо у вас шкіряні меблі, приготуйте розчин для чищення, використовуючи рівні частини води та білого оцту. Тепер змочіть чисту тканину в розчині та протріть нею шкіру. Чистіть шкіряні меблі чистою сухою тканиною з мікрофібри.

Висновок

Сонцезахисний крем є обов’язковим продуктом для щоденного догляду за шкірою. Однак ви повинні знати, що його потрібно змити з вашої шкіри перед сном, інакше це може викликати численні проблеми зі шкірою. У цій статті ми спробували надати вам кілька найкращих, але простих способів змити його з вашої шкіри та водночас зберегти шкіру здоровою, чистою та живленою. Обов’язково виберіть правильний засіб залежно від типу шкіри.

Рекомендовані статті