Сумісність знака Стрілець в любові і шлюбі

Стрільці звертають на себе увагу променистою усмішкою і заразливим сміхом, жартами і дружелюбністю.

Вони незалежні, поважають тих, хто розділяє цінність вивчення великих таємниць життя. У їхньому характері дивним чином поєднуються безтурботність і серйозність. У Стрільців нахил в любові і шлюбі з тими знаками Зодіаку, які, подібно до них, відкриті світу. Їм до вподоби різноманітність, але сірість вони не сприймають, тому зі Стрільцем навряд чи буде сумісна обмежена людина. Вони приваблюють людей, закоханих в життя.Найкраща сумісність в коханні і шлюбі у Стрільця зі знаками Зодіаку вогненної стихії: Овен (21 березня – 20 квітня), Лев (23 липня – 23 серпня) і Стрілець (23 листопада – 21 грудня). Вони добре сумісні з Терезами (24 вересня – 23 жовтня) і Водолієм (21 січня – 18 лютого).Несумісними знаками для Стрільця є Діва (24 серпня – 23 вересня) і Риби (19 лютого – 20 березня), хоча союз з Дівою може бути корисний для кар’єри, а з Рибами для емоційної підтримки. Союз з Козерогом (22 грудня – 20 січня) може бути вигідним у фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів для шлюбу будуть Близнюки (21 травня – 21 червня). Для духовного розвитку плідно партнерство зі Скорпіоном (24 жовтня – 22 листопада).

Стрілець-Овен

Овен і Стрілець в любові добре підходять один одному, у них відмінна сумісність. Може розвинутися глибокий серцевий зв’язок, так як Стрілець відповідає тому ідеалу, якого шукає Овен. Вони обидва активні і спонтанні, люблять спілкування і подорожі. Разом вони здатні насолоджуватися життям. Овен має гарне почуття гумору, і це допоможе подолати схильність Стрільця сперечатися з різних приводів.Взаєморозуміння, досягнуте в спальні, створить сприятливу атмосферу для любовних відносин. Шлюб буде тісно пов’язаний з інтимною стороною любові. Іншими словами, якщо вони задоволені один одним в спальні, то будуть задоволені один одним всюди. Це сприятлива сумісність для любові, можливий успішний шлюб.

Стрілець-Телець

Сумісність Тельця і ​​Стрільця в любові 50%. Вони є двома абсолютно різними типами особистості, між ними не так багато спільного, щоб створити стабільний союз. Чуттєвий Телець буде задоволений Стрільцем в інтимній стороні відносин, але не зможе змиритися з його або її прагненням шукати любов скрізь, де це тільки можливо. Телець неквапливий і стабільний, йому або їй складно розділити прагнення партнера до пригод і різноманітності. Стрілець буде в такому разі шукати когось іншого.Стрілець з працею помітить зусилля Тельця забезпечити для нього або неї комфортні умови життя. Більш того, у людей цього знаку Зодіаку не так багато потреб в стабільності і затишку домашнього життя, яких потребує Телець. Між ними може легко спалахнути любов, вони можуть відчувати себе разом щасливими деякий час, але тривалий зв’язок і шлюб для цієї пари проблематичні.

Стрілець-Близнюки

У парі Близнюки і Стрілець сумісність в коханні 70%. Ці два протилежні знаки Зодіаку притягуються один до одного, як магніт. Вони обидва невтомні, мінливі і знайдуть багато спільних інтересів. Разом вони здатні зробити неможливе. Між ними існує сумісність, але є і протиріччя. Близнюки схильні критикувати поведінку Стрільця з різних приводів, що може привести до взаємного розчарування.У їхніх взаєминах є також і інші слабкі місця, наприклад, недолік стабільності, а сила в тому, що обидва партнери невимогливі. Їх любов, швидше за все, почнеться несподівано, і закінчитися може так само раптово. Шлюб може виявитися успішним, але для цього потрібні значні зусилля кожного з партнерів.

Стрілець-Рак

Сумісність Рака і Стрільця в любові і шлюбі 50%. Ці знаки Зодіаку пов’язані з різними стихіями, але керують ними планети (Юпітер для Стрільця і ​​Місяць для Рака) не мають значних протиріч. Це означає, що багато в чому доля їх пари залежить від самих партнерів. За умови розумного ставлення у них є можливість створити успішний союз, хоча це і непросто. Протилежності кожного з них можуть залучати, але вони, як правило, мають різні цілі і бажання в любові, між цими знаками не так багато спільного.Стрілець – це мандрівник, який не хотів би зупинитися на чомусь певному раз і назавжди. Рак хоче бути впевненим у любові партнера, але той не в змозі цього забезпечити.Рак живе заради майбутнього, а його супутник живе сьогоднішнім днем. Навіженість Стрільця буде викликати ревнощі Рака, а Стрільця – нудна прихильність другої половинки. Один любить мандрувати, а інший – домосід.Коли Стрілець відчуває нудьгу, то починає пошук нових пригод або партнерів, але Рак буде глибоко ображений цим фактом. В інтимних відносинах в цьому союзі Стрілець, як правило, активніше, і це також може направити його або її на пошуки нового партнера. У цього союзу неясні перспективи.

Стрілець-Лев

У парі Лев і Стрілець сумісність в коханні 80%. Це динамічні партнери, їм завжди є, що робити разом. Вони обидва представники знаків Вогню, тому добре розуміють один одного. Вони разом розділяють любов до свободи, пригод і зустрічей з новими людьми. Обидва схильні до пошуку розваг і вважають, що любов теж може бути розвагою. Стрілець стимулює і надихає Лева, а Лев, в свою чергу, робить Стрільця більш стабільним. Союз є дуже вдалим для любові, щасливий шлюб цілком можливий.

Стрілець-Діва

Сумісність Діви і Стрільці в любові і шлюбі 60%. Це непростий союз, у партнерів різні цінності і не збігається ставлення до любові. Цей зв’язок не зможе забезпечити Діві необхідну стабільність, його або її впевненість в собі може швидко зникнути. Діва прагне до порядку і простоти, Стрілець шукає азарту і нових відчуттів. Діва хоче довгострокових зобов’язань, Стрілець віддає перевагу бути вільним.Діва не надає надто великого значення інтимній стороні відносин і не поділяє ті ж переваги, що і партнер. В результаті Стрілець може відчути, що він або вона час від часу має право на пошук нових захоплень, що викличе конфлікти. У них можуть бути любовні стосунки деякий час, але тривалий союз – під питанням.

Стрілець-Терези

Сумісність Терезів і Стрільця в любові і шлюбі 80%. Філософія, спілкування, взаємодія – тут все гармонійно, ці знаки добре сумісні. Людям, народженим під знаком Стрільця, подобаються пригоди, так що Терезам ніколи не буде нудно з партнером. Стрільці не ревниві, їх не буде занадто турбувати схильність Терезів до флірту і встановленню численних контактів.Представники знаку Терези розумні і привабливі, він або вона добре знає, як захопити партнера спільними інтелектуальними заняттями, і захоплення переросте в щирі почуття.Головна проблема полягає в тому, що Стрілець не любить довго залишатися на одному місці і прагне до незалежності.Навпаки, для Терезів дуже важлива надійність партнера, що друга половинка не завжди може забезпечити. Якщо їм вдасться подолати ці труднощі у відносинах, у них є хороший шанс на тривалі подружні відносини.

Стрілець-Скорпіон

Сумісність Скорпіона і Стрільця в любові і шлюбі 40%. Скорпіон є домінуючим за своєю природою, але він або вона буде мати проблеми з тим, щоб тримати партнера під контролем. Скорпіон любить свій будинок, а у Стрільця «чемодан завжди зібраний», він або вона постійно готові до подорожей. Скорпіон навряд чи здатний розділити інтереси другої половинки, що може змусити його або її ревнувати.Любов може бути романтичною, але у них нестійка сумісність. Стрілець грайливий в інтимних відносинах і буде знаходити Скорпіона дуже інтенсивним, занадто пристрасним. Їх взаємне притягання не продовжуватиметься тривалий час. Сумісності між цими знаками не так багато. Любовний зв’язок на деякий час можливий, тривалий шлюб – під питанням.

Стрілець-Стрілець

Сумісність жінки Стрільця і ​​чоловіки Стрільця в любові і шлюбі 80%. Народившись під одним і тим же знаком Зодіаку, вони мають багато спільного в характері. Тертя між ними у відносинах також не виключені, головним чином, вони відбуваються з причини ненавмисних помилок.Чоловік Стрілець завжди в русі, його складно змусити надовго залишатися на місці. Йому не так легко зважитися вступити в шлюб, адже це означає прийняття на себе зобов’язань і обмеження свободи. Швидше за все, жінка Стрілець знає про цю особливість свого обранця і не буде вимагати від нього всього відразу і дуже швидко.Незважаючи на те, що чоловіки цього знака не виявляють обережність з грошима, як правило, вони везучі, що добре для інвестицій і бізнесу. Вогняний Стрілець завжди сповнений великих ідей і намагатися зупинити його може бути подібно спробі боротися з вогнем. У любові чоловік Стрілець не ревнивий, але це не означає, що його улюблена або дружина може дозволити собі давати приводи для сумнівів в її вірності.Серед якостей чоловіків цього зодіакального знака прямота і чесність, що часто межує з відсутністю такту. Їхні коментарі можуть варіюватися від незручних до прямо-таки образливих, надовго залишають образи. На щастя, жінка Стрілець здатна досить швидко забувати і прощати йому ці інциденти, на відміну від жінок інших знаків Зодіаку.Якщо в любові і відносинах не все гладко, то подорож – найкращі ліки для них обох. Крім того, їх зблизять ситуації, де є присутнім ризик, такі, яких уникають інші знаки Зодіаку. Наприклад, це можуть бути стрибки з парашутом. Якщо вони обоє люблять тварин, було б гарною ідеєю завести домашнього улюбленця, це зробить відносини в парі або сім’ї тепліше і гармонійніше. Що б вони не робили, їм краще робити все разом. Навряд комусь із них сподобається, якщо один залишається вдома, а інший відправляється на пошуки пригод.Сумісність у любові така, що це чудове, але непередбачуване поєднання. Завжди є щось, що може несподівано статися в їх спільному житті. Непередбачуваність, яка їм властива, може підкреслити найгірші риси цього зодіакального знака. У них багато спільних рис характеру і багато спільних інтересів, але мінливість натури Стрільця рано чи пізно зажадає свободи один від одного.Вони як два мандрівних корабля, які не можуть довго плисти разом. Цілком можливо, що їх зв’язок не буде тривати тривалий час, але вони залишаться хорошими друзями, коли відносини закінчаться.

Стрілець-Козеріг

Сумісність Стрільця і ​​Козерога в любові і шлюбі 50%. У цьому союзі між партнерами існують серйозні суперечності. Козеріг консервативний і обережний, він або вона дуже зацікавлені в стабільності відносин. Навпаки, Стрілець сприймає любов як гру і не відрізняється постійністю. Стрільця буде дратувати обмеженість інтересів партнера. Інтимна сторона стосунків може бути неприємною для кожного з них, хоча Стрілець відчує це гостріше. У них не найкраща любовна сумісність, що може привести до невдалого шлюбу.

Стрілець-Водолій

Сумісність Стрільця і ​​Водолія в любові і шлюбі 80%. Цей союз, як правило, має хороші шанси на успіх. Вони будуть надихати один одного, у Водолія знайдеться багато оригінальних ідей, а Стрілець по натурі оптиміст і мрійник. Вони обидва непередбачувані, активні і життєрадісні, мають багату уяву і сповнені цікавих фантазій.Їх відрізняють товариськість і рухливість. Обидва партнери люблять бути в центрі загальної уваги, при цьому не страждають від ревнощів. Зазвичай вони обидва цікаві люди. Кожен з партнерів розуміє необхідність надати один одному досить свободи. Сумісність цієї пари цілком може створити гармонійні відносини, які приведуть до успішного шлюбу.

Стрілець-Риби

Між ними може бути сильне фізичне тяжіння, але на цьому їх сумісність закінчується. Обидва ці знака Зодіаку в астрології відносяться до мінливих, як наслідок, їх союзу бракує стабільності. Жоден з них не може дати партнеру відчуття надійності. Стрілець незалежний і волелюбний, він або вона не зможе забезпечити необхідного Рибам уваги і відданості. Крім того, гострий язик Стрільця може легко поранити почуття партнера.Рибам потрібен партнер, який завжди поруч, але він або вона буде відчувати себе покинутим Стрільцем, який завжди готовий до нових пригод. У свою чергу, той буде відчувати, що його або її енергія і оптимізм повільно зникають в атмосфері зневіри, створюваної другою половинкою. У пари є любовна сумісність, але шлюб рідко буває вдалим.

  • Сумісність знака Стрілець в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті