Сумісність знака Водолій в любові і шлюбі

Водолій – один з найбільш незрозумілих знаків Зодіаку.

Ці люди деколи справляють враження дуже далеких, тому що світ, в якому вони живуть – це світ завтра. Свобода і незалежність їм потрібна як повітря. У Водолія нахил в любові і шлюбі з тими знаками Зодіаку, які, подібно до нього, мають дух волелюбності.Вони потребують особистого простору, і їх не потрібно обмежувати. Натомість вони запропонують коханій людині можливість вільно дихати і бути собою.Найкраща сумісність у Водоліїв зі знаками Зодіаку повітряної стихії: Близнюки (21 травня – 21 червня), Терези (24 вересня – 23 жовтня) і Водолій (21 січня – 18 лютого). Вони добре сумісні зі Стрільцем (23 листопада – 21 грудня) і Овном (21 березня – 20 квітня).Несумісними знаками для Водолія є Телець (21 квітня – 20 травня) і Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада), хоча союз зі Скорпіоном може бути корисний для кар’єри, а з Тельцем для емоційної підтримки. Відносини з Рибами (19 лютого – 20 березня) можуть дати їм перевагу в фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів є Лев (23 липня – 23 серпня). Для духовного розвитку буде плідним партнерство з Козерогом (22 грудня – 20 січня).

ВОДОЛІЙ-ОВЕН

Сумісність Овна і Водолія в любові 90%. Їх об’єднує любов до пригод. Любов обіцяє бути бурхливою і принесе кожному з партнерів багато позитивних емоцій. Швидше за все, Овен буде лідирувати у відносинах, так як Водолій більш пасивний. Планета Уран, керуюча Водолієм, непередбачувана в своїх діях, тому Водолій може запропонувати партнеру дуже багато новизни і різноманітності, навіть понад те, що той чекає. Якщо обидві сторони проявлять хоча б трохи такту і розуміння, їх любов може перерости в щось особливе. Овен повинен бути дуже тактовним, якщо він або вона хоче мати справу з Водолієм. Люди цього знаку Зодіаку власники в любові, а Овен може іноді пробуджувати ревнощі. Їх союз здатний принести незвичайні, яскраві події. У шлюбі багато буде залежати від того, наскільки сильно вони люблять один одного.

ВОДОЛІЙ-ТЕЛЕЦЬ

Сумісність Тельця й Водолія в любові і шлюбі 60%. Водолія відрізняє безтурботне ставлення до любові, що спочатку буде приводити серйозного Тельця в подив, а в подальшому може створити між ними бар’єр. Тельця не влаштує партнер, який дивиться на любов як на гру. Водолій схильний все аналізувати і не дуже зацікавлений в отриманні чуттєвих задоволень. Він вважає за краще інтелектуальну сторону відносин, але земну натуру Тельця не задовольнить такий тип любові. Через це Телець може здатися партнерові занадто вимогливим.

Ці двоє дуже вперті, але кожен по-різному: Водолій відмовляється бути звичайним, а Телець жорстко дотримується традиційних цінностей. Водолій зацікавлений в загальнолюдських ідеалах гуманізму; Телець піклується, головним чином, про себе і своїх володіннях. Водолій не ставить акцент на інтимну сторону відносин, але ця особливість може викликати у партнера невдоволення, створюючи проблеми в стосунках. Їх зв’язок спочатку може принести багато приємних моментів, але їх стабільність в майбутньому під питанням. Лише в разі, якщо кожен з них – зріла особистість, вони здатні створити тривалий союз.Сумісність знака Водолій в любові і шлюбі

ВОДОЛІЙ- БЛИЗНЮКИ

Сумісність Близнюків і Водолія в любові 100%. Відмінний союз, постійна новизна вражень їм забезпечена. Ці два знаки Повітря добре сумісні. Планета Уран, керуюча знаком Водолій, несе сюрпризи і несподівані повороти, що прекрасно підходить Близнюкам. Фізичний потяг між ними, швидше за все, буде інтенсивним, оскільки Водолій знаходить Близнюків дуже привабливими. Інтимна сторона стосунків може принести їм багато приємних моментів, але між ними також можливо і відсутність пристрасті.Мінливі Близнюки легко потрапляють під вплив Водолія, представника фіксованого знака Зодіаку. Вони обидва люблять спілкуватися, мають широке коло інтересів, не дуже ревниві. Ця пара знайде багато спільного, в тому числі, у них буде багато спільних друзів. Любовні стосунки можуть перерости в успішний шлюб.

ВОДОЛІЙ-РАК

Сумісність Рака і Водолія в любові і шлюбі 40%. Водолій буде занадто непередбачуваний для вразливого Рака. Люди цього знаку, як правило, більш стабільні, ніж Водолії, які схильні шукати все нові і нові пригоди. Водолії люблять ділитися своїми життєвими історіями з усім світом, а партнер, навпаки, дуже скритний. У цього знака Води консервативні смаки, а смаки Водолія зазвичай повністю протилежні. Емоційні потреби Рака залишатимуться незадоволеними, оскільки партнер, як правило, не відрізняється емоційністю.Вони здатні знаходити спільну мову протягом деякого часу, але їм не витримати цього партнерства довгий час. В їх сумісності багато мінусів, що не дозволяє високо оцінити шанси на стабільність відносин.

ВОДОЛІЙ- ЛЕВ

Сумісність Лева і Водолія в любові 70%. Це творчий союз, їм притаманний блиск. Незважаючи на те, що їх знаки протилежні в Зодіаку, вони здатні успішно взаємодіяти, тому що кожен партнер врівноважує і доповнює якості іншого. Вони будуть притягувати один одного як магнітом. Разом з тим, у партнерів є багато відмінностей, любовні відносини і шлюб можуть бути як невдалими, так і щасливими.

ВОДОЛІЙ-ДІВА

Сумісність Діви і Водолія в любові і шлюбі 70%. Спілкування – дуже сильна сторона цієї пари, основа творчості. Партнери не відрізняються емоційністю, оскільки є представниками ментальних знаків Зодіаку. Протиріч між ними досить багато. Діва часто зауважує темну сторону життя, а Водолій сприймає життя оптимістично. Між ними немає сильного фізичного потягу, в цих відносинах не буде ні сильної пристрасті, ні цікавих еротичних ігор.

Сумісність знака Водолій в любові і шлюбіВодолія привертає громадська активність, у нього або неї, як правило, широке коло знайомств. Діва воліє тихе життя, допускаючи в неї лише кілька близьких друзів. Практична Діва схильна критикувати партнера. Їх цілі різні: Водолій хоче бути настільки блискучим, наскільки можливо, Діва хоче бути якомога ефективнішою. Тривалий любовний зв’язок і шлюб можливі в тому випадку, якщо вони обидва мають сильні почуття один до одного.

ВОДОЛІЙ-ТЕРЕЗИ

Сумісність Терезів і Водолія в любові 80%. Творча пара, їх союз є стимулюючим для кожного з партнерів. Ці два знаки Повітря відмінно підходять один одному. Вроджена дипломатичність допоможе Терезам мати справу з упертістю Водолія. Терези в цьому союзі чекатимуть від партнера підтримки. Разом у них буде активне громадське життя, але не дивлячись на те, що у пари багато друзів, вони не забудуть про свої інтереси. Думки інших людей значать для Водолія дуже мало, йому або їй буде складно зрозуміти, як Терезів можуть поранити зауваження когось ще і, можливо, він або вона буде сприймати другу половинку як дуже чутливу особистість.Хоча у кожного з них є риси, які здатні дратувати партнера, їм легше, ніж більшості інших знаків Зодіаку, йти на компроміс. У них хороша сумісність, тут існує сприятливий прогноз для любові і подружніх відносин.

ВОДОЛІЙ-СКОРПІОН

Це інтригуючі відносини, але їх сумісність в коханні одна з несприятливих. Їх зв’язок зазвичай закінчується через нетривалий час, ще до того, як виникли серйозні проблеми. Підживлюється енергією Скорпіона і уявою Водолія, інтимна сторона відносин для них може стати досить неординарною. Але Водолія не чіпають інтенсивні пристрасті Скорпіона, а того не влаштовуватиме непередбачуваність партнера. Водолій постійно бере участь в різноманітних громадських справах, але Скорпіона вони навряд чи зацікавлять.Водолій надзвичайно товариський, Скорпіон, як правило, замкнутий в собі. Скорпіон не зможе підпорядкувати Водолія його або її волі, причиною тому любов партнера до свободи. Приємні моменти в ліжку не допоможуть цій парі створити щасливий союз. Краще, якщо кожен з них піде своїм шляхом і зупинить вибір на більш сумісному людині.

ВОДОЛІЙ-СТРІЛЕЦЬ

Сумісність Стрільця і ​​Водолія в любові і шлюбі 80%. Цей союз, як правило, має хороші шанси на успіх. Вони будуть надихати один одного, у Водолія знайдеться багато оригінальних ідей, а Стрілець по натурі оптиміст і мрійник. Вони обидва непередбачувані, активні і життєрадісні, мають багату уяву і сповнені цікавих фантазій.

Сумісність знака Водолій в любові і шлюбіЇх відрізняють товариськість і рухливість. Обидва партнери люблять бути в центрі загальної уваги, при цьому не страждають від ревнощів. Зазвичай вони обидва цікаві люди. Кожен з партнерів розуміє необхідність надати один одному досить свободи. Сумісність цієї пари цілком може створити гармонійні відносини, які приведуть до успішного шлюбу.

ВОДОЛІЙ-КОЗЕРІГ

Сумісність Козерога і Водолія в любові і шлюбі 70%. Ідеї ​​Водолія і практичність Козерога можуть об’єднати пару. У цьому союзі обидва партнери володіють сильним характером, але Водолій хоче бути вільним, а Козеріг хоче лідирувати у відносинах, що створює складності.Незважаючи на відмінності, вони обидва досить розумні, щоб прийняти партнера таким, як він є. Особливість цих знаків Зодіаку полягає в тому, що з плином часу союз стає міцнішим, сумісність поліпшується. Таке поєднання набагато краще для тривалих відносин і шлюбу, ніж для любові і романтики.

ВОДОЛІЙ-ВОДОЛІЙ

Сумісність жінки Водолія і чоловіки Водолія в любові 90%. Химерні і ексцентричні, вони живуть саме так, як їм подобається. Їх пару інші люди можуть назвати нестандартною, але їх це мало турбує. Обидва Водолія винахідливі в любові, проте між ними, як правило, немає ніяких глибоких почуттів, в цьому особливість їх зв’язку. Вони занадто раціональні і розумні, у них навряд чи виникне сильна пристрасть один до одного. Вони цілком можуть бути щасливі в любові і шлюбі, створивши стабільний і успішний союз. Щоб зберегти свіжість почуттів, їм потрібно вміти дивувати один одного.У парі жінка Водолій і чоловіки Водолій існують два важливих моменти, які не можна випускати з уваги. По-перше, вони обидва розпорошені. Наприклад, часто траплятиметься так, що вони допомагають один одному шукати ключі або гаманці. Також неуважність стосується почуття напрямку, багато Водолії мають проблеми із запам’ятовуванням дороги, знаків і т.д. У кожного з партнерів є і інші риси характеру, які можуть викликати роздратування, але жоден з них не буде надавати цьому дуже великого значення.

По-друге, чоловіки і жінки Водолії високо цінують дружбу, що іноді може створювати перешкоди любові і романтики. Їм подобається зустрічатися з друзями, вони люблять спонтанні вечірки. У них можуть іноді з’являтися захоплення, але, як правило, справа не заходить далеко, тому що за своєю природою Водолії вірні. Вони навіть не проти поділитися один з одним враженнями про своє нове захоплення.У цих партнерів багато спільних інтересів, які можуть їх зблизити. Вони не сумісні в фізичному сенсі, але з огляду на те, що інтимні стосунки не займає важливе місце в їхньому житті, між ними не буде конфліктів з цього приводу. Крім того, від особистих проблем їх легко відволікають щоденні події і проблеми інших людей. Загалом, відносини жінки Водолія і чоловіки Водолія обіцяють бути позбавленими романтики, але сумісність присутня, і вони здатні створити стабільний шлюб.

ВОДОЛІЙ-РИБИ

Хоча ці знаки Зодіаку знаходяться під управлінням різних планет (Уран і Сатурн для Водолія, Нептун і Юпітер для Риб) і пов’язані з різними стихіями (Повітря і Вода), любовні відносини можуть бути стабільними і благополучними. Сумісність знаків Водолій і Риби в любові і шлюбі 60%. Поєднання інтелекту і емоцій може бути досконалим, це непогана комбінація для любові. Щасливий шлюб між цими партнерами можливий, але він вимагатиме зрілості партнерів.

  • Сумісність знака Водолій в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті