Пребіотики – Як пребіотики впливають на вашу шкіру?

Можливо, ви знайомі з пробіотиками, корисними бактеріями, які мають величезну користь для здоров’я та шкіри. Але чи знаєте ви, що сприяє процвітанню цих здорових бактерій?

Пребіотики, форма харчових волокон, живлять здорові бактерії у вашому кишечнику. Вони підтримують здоров’я травлення, запобігають певним захворюванням і творять чудеса з вашою шкірою.

У цій статті ми розповімо вам про різні переваги пребіотиків для шкіри та про те, як їх можна використовувати. Давайте почнемо!

Що таке пребіотики в догляді за шкірою?

Пребіотики - Як пребіотики впливають на вашу шкіру?

Пребіотики – це їжа, якою пробіотики або здорові бактерії у вашому кишечнику харчуються для належного функціонування. Спочатку пребіотики можна було приймати лише перорально. Було проведено багато досліджень, щоб довести користь, яку він пропонує. Однак місцеве застосування пребіотиків є нещодавнім, але численні нові дослідження показують захоплюючі результати.

Дослідники підтвердили, що основою пребіотиків є збереження здоров’я та молодості шкіри. Оскільки пребіотики та пробіотики пов’язані, використання обох для вашої шкіри є корисним.

Використання пребіотиків у догляді за шкірою допомагає підтримувати поверхню шкіри міцною, гладкою та здоровою, запобігає ознакам старіння, покращує загальний стан шкіри тощо.

Які пребіотичні інгредієнти вам слід шукати в догляді за шкірою?

Спробуйте шукати засоби для догляду за шкірою, які містять пребіотичні інгредієнти, такі як ксиліт, рамноза, глюкоманнан, олігосахариди, інулін тощо.

Кілька інших багатих на пребіотики інгредієнтів, які ви можете знайти в продуктах по догляду за шкірою, включають овес, який допомагає заспокоїти роздратовану шкіру, женьшень, який зменшує запалення шкіри, сосну, яка захищає вашу шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

Чи корисні пребіотики для вашої шкіри?

Так, пребіотики корисні для вашої шкіри. Як згадувалося, він має глибокий зв’язок з пробіотиками. Пробіотики — це хороші бактерії, які підтримують ваше здоров’я та шкіру, а пребіотики допомагають цим здоровим бактеріям виконувати свою роботу без збоїв. Пребіотики є харчовим джерелом пробіотиків.

Він підтримує мікробіом вашої шкіри сильним і підтягнутим. Він зміцнює ваш шкірний барьер і захищає вашу шкіру від зовнішніх патогенів, які викликають проблеми зі шкірою, такі як запалення, алергія, висипання, вугри тощо. Крім того, пребіотики підтримують рівень рН вашої шкіри. Як правило, пребіотики, які використовуються для шкіри, складаються з рослинного цукру та інших складні вуглеводи.


Які переваги пребіотиків для догляду за шкірою?

Пребіотики - Як пребіотики впливають на вашу шкіру?

1. Контролює появу прищів

Пребіотики є потужним засобом у лікуванні певних типів прищів. Він бореться з будь-яким запаленням шкіри, яке може призвести до появи прищів. Фактично, одне дослідження показало, що пребіотичний інгредієнт, глюкоманнан, ефективно працює проти прищів у поєднанні з пробіотичними інгредієнтами. Пробіотики утримують шкідливі бактерії, що викликають прищі, подалі від шкіри, а пребіотики допомагають пробіотикам виконувати роботу ефективніше. Це також працює для кістозних вугрів.

2. Захищає шкірний бар’єр

Однією з найважливіших функцій пребіотиків є захист шкірного бар’єру. Корисні бактерії, які відіграють ключову роль у гладкому бар’єрному функціонуванні, живуть у мікробіомі вашої шкіри. Пробіотики підтримують здоровий баланс бактерій у мікробіомі шкіри, що зміцнює шкірний бар’єр, таким чином заохочуючи його здатність до захисту. Міцний шкірний бар’єр забезпечує захист від ультрафіолету, забруднення навколишнього середовища тощо.

3. Заспокоює шкіру

Пребіотики, отримані з цукру, мають заспокійливі властивості, які допомагають заспокоїти роздратовану шкіру. Зазвичай пребіотичні сироватки м’які та підходять для чутливої шкіри. Крім того, якщо у вас є висипання, подразнення та почервоніння, пребіотики допоможуть. Відомо, що він знижує чутливість шкіри.

4. Кілька інших переваг

  • Підтримує pH-баланс шкіри.
  • Зменшити дефекти шкіри .
  • Сприяти здоровій і сяючій шкірі.
  • Керуйте ознаками старіння.

Як використовувати пребіотики в догляді за шкірою для найкращих результатів?

Якщо ви бажаєте додавати пребіотики до догляду за шкірою, шукайте продукти, які містять пребіотичні інгредієнти. Незважаючи на те, що пребіотики чудово працюють самі по собі, результат набагато кращий, якщо ви поєднуєте їх із пробіотиками. Вибір продуктів, які містять обидва компоненти, є чудовим варіантом. Але переконайтеся, що ви купуєте продукти без ароматизаторів і некомедогенні, щоб уникнути алергічних реакцій.

1. Включіть у свій догляд за шкірою засоби для вмивання тіла та обличчя, що містять пребіотики. Це не тільки очистить вашу шкіру, але й забезпечить зволоження. Він збалансує рівень pH вашої шкіри та збереже її гладкою та еластичною. Використовуйте засіб для вмивання двічі на день.

2. Пребіотична сироватка для обличчя широко доступна на ринку. У більшості випадків ці сироватки містять як пребіотичні, так і пробіотичні інгредієнти, щоб забезпечити кращий досвід. Він затримає вологу у вашій шкірі та забезпечить заспокійливий ефект. Крім того, він контролюватиме ознаки старіння.

3. Скін-бустери, збагачені пребіотиками, використовуються для того, щоб зробити ваш шкірний бар’єр міцним і захистити від шкідливого зовнішнього алергену. Пребіотики живлять мікробіоти вашої шкіри та підтримують її здоров’я.

Примітка. Вибираючи продукти для догляду за шкірою, багаті пробіотиками, не забудьте звернути увагу на їх упаковку. Вибирайте непрозорі пляшки або такі, які перешкоджають проникненню повітря всередину.


Кому можна використовувати пребіотики?

Пребіотики - Як пребіотики впливають на вашу шкіру?

Пребіотики рекомендуються всім, оскільки вони служать таким важливим цілям, як захист мікробіома вашої шкіри. Якщо у вас порушений шкірний бар’єр і чутливість, вони можуть бути чудовим варіантом для вас. Крім того, було доведено, що пребіотики ефективні для шкіри, схильної до вугрів і зневодненої шкіри. Люди, які шукають рішення проти старіння, також можуть скористатися ними. Людям з будь-яким типом шкіри  можна використовувати пребіотики.

Висновок

Пребіотики в основному служать джерелом їжі для здорових бактерій у вашому кишечнику. Вони зберігають мікробіом вашої шкіри здоровим і покращують загальний стан шкіри. У цьому процесі вони зміцнюють шкірний бар’єр, захищають від зовнішніх забруднюючих речовин і допомагають покращити певні стани шкіри. Місцеве застосування пребіотиків робить вашу шкіру гладкою та пружною. Пребіотики краще працюють разом з пробіотичними компонентами. Щоб отримати максимальну користь для шкіри, вибирайте продукт, який містить обидва інгредієнти.

Рекомендовані статті