Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Браузерні онлайн ігри затягують у свої світи сотні тисяч гравців, адже простота геймплею та невибагливість до заліза у них поєднується з цікавими сюжетами та широкими можливостями. У цьому розділі ми зібрали огляди новинок, топ кращих браузерних ігор за жанрами і все, що з ними пов’язано.

Найкращі браузерні ігри допоможуть вам упродовж дня. Якщо вам потрібне відволіктись, браузерні ігри – це просто квиток, легкодоступні та безкоштовні в Інтернеті. Тож, якщо вам потрібно на деякий час покинути соціальні мережі або з тієї чи іншої причини у вас залишився час, ми зібрали список браузерних ігор, які вам точно сподобаються.

Як ви, напевно, вже знаєте, Abode Flash Player припинив роботу ще в 2021 році. Багато браузерних ігор минулих часів пішли разом з ним, але все ще є багато чудових маленьких ігор. Приєднуйтесь до нас, ми проведемо вас через найкращі браузерні ігри, у які ви можете грати прямо зараз, натиснувши кнопку на своєму ноутбуці чи настільному комп’ютері або мобільному пристрої.

Найкращі браузерні ігри – це…

Ми склали ТОП-браузерних онлайн-ігор, в які можна пограти вже зараз. До списку увійшли проекти різних жанрів та сеттингів, і багато ігор складно порівнювати між собою, тому ТОП умовний та покликаний показати різноманітність серед браузерок.

Wordle

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Веб-гра у слова Wordle вразила світ наприкінці 2021 року, коли валлійський програміст Джош Уордл вперше вивів її на широкий світ. Теоретично це просто – вгадуйте випадкові слова щоденно, маючи на вибір шість спроб, при цьому правильні букви та їх місцеположення позначаються відповідно помаранчевим та зеленим кольорами. Але на практиці це настільки ж гра проти самих себе та вашого розуму, як і проти штучного інтелекту. Повторне вгадування тут звичайна справа, але радість від правильно вгаданої будь-якої загадки дуже велика. Раніше цього року газета “The New York Times” претендувала на права власності на Wordle, але, на щастя для мільйонів гравців, цю гру все ще можна грати безкоштовно.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Quick, Draw

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Чи можемо ми навчити Skynet малювати? Саме цієї мети дотримується Quick, Draw, свого роду онлайн-гра в “мистецтво слова”, в якій кожен скетч, створений гравцями, зберігається та аналізується нейронною мережею для навчання машин. У вас є 20 секунд, щоб намалювати випадково вибраний набір повсякденних предметів – сковороди, лавки, взуття тощо – поки штучний інтелект намагається вгадати, що ви мазали. Після того як ви намалювали шість зображень, ви можете переглядати те, що інші люди по всьому світу намалювали, і відчувати себе гордим або соромитися в залежності від того, наскільки добре ви малюєте, скажімо, картоплю.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Pandemic 2

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Деякі ігри просто хочуть спостерігати, як горить світ. Або, у разі Pandemic 2, винищити його населення за допомогою Пандорінської скриньки смертельних хвороб. Ви знаходитесь за пультом управління глобальним монітором хвороб, налаштовуючи поширення своєї хвороби та реакції урядів на неї. Заголовки новин допоможуть вам відстежувати, наскільки швидко ваш витвір поширюється серед спільнот – все, що вам потрібно зробити, це задати параметри, і природа піде своєю чергою. Створіть хворобу, яка буде максимально ефективною, і ви переможете, знищивши все життя на Землі. Все, що залишається зробити, це засунути мізинець у рот і маніакально сміятися.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Kingdom Rush

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Жанр tower defense почав втрачати свою привабливість, поки не з’явилася Kingdom Rush, яка принесла до нього трохи старої-доброї родзинки. Чотири базові типи веж ідеально збалансовані і надають вам можливість знищувати ворогів лучниками, солдатами, магами та артилерією. Рівні всипані заздалегідь визначеними порожніми слотами, які називаються “Strategy Points”, і вирішувати, що з ними робити, залишається на ваш розсуд. Заробленими грошима за знищення ворогів можна покращувати вежі на цих точках – поки що все просто. Але саме такий невибагливий дизайн робить Kingdom Rush настільки блискучою грою. Тут немає жодних звукових і світлових ефектів, якими можна було б замаскувати недоліки, є тільки ідеально виконані рівні, що виглядають приголомшливо, з надзвичайно яскравою графікою та стильними ворогами. Це обов’язкова гра для шанувальників жанру tower defense.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Candy Box 2

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Події Candy Box 2 стрімко приймають несподіваний оберт. Тому, що починається як проста текстова гра з кнопками для поїдання цукерок, швидко перетворюється на мінімалістичну рольову гру про подорож у величезний світ та виконання різноманітних завдань. Валюта тут є цукерки, які видаються секунда за секундою і можуть бути використані для покупки зброї та спорядження під час ваших пригод. Це ідеально підходить для браузерної гри, так як ви можете залишити вкладку неактивною на кілька хвилин, перевірити свою електронну пошту, і у вас буде непоганий запас цукеркової валюти, коли ви повернетеся, щоб поринути у цю солодку пригоду та її віддалені землі.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Threes!

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Існує золоте правило для браузерних головоломок: вони мають бути легкими у освоєнні та грі, але досить складними, щоб було важко відірватися. Threes і його, здавалося б, проста мета – один із найкращих прикладів цього. Тут вам потрібно створити якомога більше, об’єднуючи числові плитки, перш ніж дошка заповниться і ви більше не зможете нічого пересувати.

Якщо ви граєте з ПК – керуйте стрілками на клавіатурі  “ліворуч” , “правочруч” , “вгору” , “вниз”

Просування просто вимагає об’єднання чисел, але це робиться складніше через конкретні правила, такі як те, що будь-яка плитка з числом 3 і вище буде поєднуватися тільки з ідентичною плиткою. Як і Tetris, Threes – це гра, яку легко освоїти, але для володіння нею потрібно ретельне терпіння та практика.

ГРАТИ ЗАРАЗ

There is No Game

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

З плином років змагання зі створення ігор на швидкість (game jam) породили справді блискучі ідеї, і There Is No Game – одна з таких свіжих ідей. Ця гра виграла перше місце на змаганні зі створення ігор, темою якого була “Обман”, і якщо ви пограєте в неї лише дві хвилини, ви зрозумієте чому. Тут ваше завдання – знайти гру у вікні браузера, де набридливий голос наполегливо просить вас піти, дати йому спокій і почитати книгу. Або щось таке. Не дуже зрозуміло чому, але цей голос дійсно не хоче, щоб гравець залишався. Досліджуйте заголовковий екран, і почнеться все більш безглузда головоломка в цій грі-головоломці з точковим та клацанням взаємодією.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Catan Universe

Браузерні онлайн ігри: ТОП-найкращих браузерних ігор

Catan – одна з найпопулярніших настільних ігор у світі, і тепер ви можете грати в неї безкоштовно, не займаючи при цьому місце на своєму кавовому столі завдяки Catan Universe. Ви можете вибрати гру проти інших гравців або штучного інтелекту, і якщо ви ніколи раніше не грали, то є навчальний посібник для новачків у квесті “Прибуття в Catan”. Мета гри – будувати та розширювати поселення на гексагональних плитах дошки, торгувати та збирати ресурси, створювати армії та, використовуючи здоровий глузд та хитрість, продовжувати розвивати свої поселення та міста. Основна гра повністю безкоштовна, але якщо ви захопитеся, ви можете зіграти трохи більше, щоб додати доповнення.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Рекомендовані статті