Молитви про здоров’я собі: найсильніші

Хвороби завжди вважалися випробуванням, яке Господь посилає людині. При цьому приймати їх треба не нарікання, а в молитвах своїх каятися і просити прощення та визволення від недуг. Ніхто не заперечує важливість лікування, але слова молитви про здоров’я собі, вимовлені від щирого серця і зі світлими помислами, полегшать душу, нададуть сил для боротьби з хворобами. При цьому вони можуть виявитися не менш ефективними, ніж ліки.

Молитва Господу

Підносити молитви з проханнями дарувати здоров’я, що молиться може до Ісуса Христа. Слова молитви про здоров’я та зцілення, звернені до Бога, збільшують шанси на одужання. Якщо благання почуті і здоров’я відновлено, важливо подякувати Господу за його милість.

Владико, Вседержителю, Святий Царю, покарай і не вбивай, стверджуй низпадають і зводи низьвержені, тілесні людей скорби виправляй, молимося Тобі, Боже наш раба твою лостию, вибач йому всяку грішність вільну і невільну. Їй, Господи, лікарську силу Твою з небес низлики, доторкнися до телеси, погаси огневу, приборкати пристрасть і всяку неміч таїться, буде лікар раба Твого (ім’я), повівши. ́нія ціла й досконала, даруй його Церкві Твоєї благоугодно і чинить волю Твою. Твоє бо, що милувати й рятувати нас, Боже наш, і Тебе славу посилаємо, Отцеві і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитва Пресвятої Богородиці

При хворобах багато хто звертається зі словами молитви, щоб усе було добре зі здоров’ям, до Пресвятої Богородиці, порадниці, захисниці та помічниці у вирішенні найскладніших проблем, у тому числі стосуються здоров’я. Найкраще читати молитву перед іконою Богородиці «Цілителька».

Прийми, о, Всеблагословенна і Всемогутня Пані Владичиці Богородиці Діво, ця молитви, з сльозами Тебе нині приносяться від нас, негідних слуг Твоїх, до Твого цілебоносного бе Самої тут сущої і зневажливої молитви нашої. 12 Бо за проханням виконання твори, скорби полегшуєш, недужим здоров’я даруєш, розслаблені й недужі зціляєш, від лихих беси проганяєш, діти милуєші; Ще ж, Пані Владичице Богородиці, і від уз і темниць свобождеші і всілякі різноманітні пристрасті лікарі: вся бо сутність можлива клопотанням Твоїм до Сина Твого, Христа Бога. О, Всепе́та Мати, Пресвята Богородице! Не перестань молитися за нас негідних рабів Твоїх, що славлять Тебе і шанують Тебе, і поклоняються з розчуленням Пречистому образові Твоїм, і надію тих, що мають неповернену, і Невіруну. чей, нині і повсякчас і у віки віків. Амінь .

Молитва Матушці Матроні про здоров’я

Серед Святих, які допомагають у вирішенні складних життєвих проблем, шанована і улюблена Матрона Московська. Вона завжди відгукується на щирі слова молитви від хвороби для здоров’я для себе. Допоможе вона, якщо просять не лише за себе, а й своїх рідних та близьких. Існує сильна молитва, за допомогою якої просять Матронушку про здоров’я.

О, блаженна мати Матроно, душею на Небесі перед престолом Божим майбутні, тілом же на землі відпочиваючі, і даною ти понад благодаттю різні чудеса вичерпують. Поглянь нині милостивим твоїм оком на ни, грішні, у скорботах, хворобах і гріховних спокусах дні свої, що терплять, втіши ни, відчайдушні, зціли недуги наші люті, від Бога нам за гріхом нашим пусті, визволь нас Ісуса Христа пробачити нам усі наші гріхи, беззаконня і гріхопадіння, імі ми від юності нашої навіть до теперішнього дня і години грішника, та твоїми молитвами отримавши благодать і велику милість, прославимо в Трійці Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Свята, і Свята і повсякчас і на віки віків. Амінь

Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу у хворобі за себе

Якщо потрібна допомога Миколи Чудотворця у зціленні від хвороби для себе, до нього можна звернутися зі щирим бажанням зцілитися та вимовити слова молитви про здоров’я.

О, всесвятий Миколай, угодник прегарний Господь, теплий наш заступник і скрізь у скорботах скорий помічник. Допоможи мені, грішному й похмурому, у справжньому житті, благай Господа Бога дарувати мені залишення всіх моїх гріхів, які згрішили від юності моєї, у всьому житті моїм, діломи, і в поході душі моєї помози ми, окаянному, благай Господа Бога, всієї твори Творця, визволити мене повітряних митарств і вічної муки, нехай завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милосердя, . Амінь.

Можна звертатися і до інших святих, головне – робити це з відкритим серцем, чистими помислами, гарячим бажанням знову набути здоров’я та вірити в те, що це обов’язково станеться.

Якщо слова молитви досягли Вищих сил і вони, виявивши свою милість, дарували просячому здоров’я, потрібно не забути у своїй молитві сердечно подякувати їм.

Молитва Святого Пантелеймона

Святий великомученик і цілитель Пантелеїмон, Бога милостивого наслідувачу! Поглянь на благосердя і почуй нас, грішних, перед святою твоєю іконою, що моляться. Випроси нам у Господа Бога, а Йому з Ангели стоячи на Небесах, залишення гріхів і гріхів наших. Зцілили ж хвороби душевні і тілесні рабів Божих, що нині поминаються, тут предстоячих і всіх християн православних, до твого заступництва. Тож ми, по гріхах наших лютих, одержимі єсми багатьма недугами і не імами допомоги і втіхи, до тебе ж прибігаємо, як даси ти благодать молитися за нас і цілити всяку недугу і вся. Даруй бо всім нам святими молитвами твоїми здоров’я і благодатні душі й тіла, успіх віри і благочестя, і вся до життя тимчасового і на спасіння потрібна. Як же, сподобившись тобою великих і багатих милостей, прославимо тебе і подавця всіх благ, дивного в святих, Бога нашого, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Рекомендовані статті