Як дізнатися чи підтримує мій телефон 4g

4G – це стандарт мобільного зв’язку з підвищеною швидкістю передачі даних і стабільністю сигналу (ping). Перевантаження в мережі і погана чутність голосових повідомлень вже залишилися в минулому.

Як перевірити чи підтримує ваш смартфон і сімка LTE 4G: Київстар

Введіть комбінацію * 245 * 4 # + Виклик для перевірки сім карти.

Для перевірки телефону – * 245 * 5 # + Виклик.

Чи підтримує мій телефон 4g: Vodafone

Для перевірки сім карти наберіть * 222 # + Виклик.

Як дізнатися чи підтримує мій телефон 4g: Lifecell

Для абонентів lifecell можна дізнатися, чи підтримує смартфон і карта цей стандарт, або за номером 5433 в колл-центрі, або в додатку «Mой lifecell».

Абоненти можуть безкоштовно замінити свою стару SIM-карту в фірмових магазинах на USIM, яка підтримує стандарт 4G. Крім того, в магазинах кожного оператора, є широкий вибір 4G-смартфонів.

Як дізнатися чи підтримує мій телефон 4g

Як дізнатися, чи підтримує телефон (смартфон) 4G

Важливо знати, що 4G (ще часто згадується назва LTE) в Україні працює на частотах 1800 МГц і 2600 МГц, а це в міжнародній класифікації позначається такими назвами як Band 3 і Band 7 відповідно (ще можуть називати b3 і b7). Це важливо з тієї причини, що в характеристиках вашого телефону підтримка мережі 4G буде вказуватися саме переліком діапазонів, в яких може працювати мобільний пристрій. Все, що вам потрібно зробити: знайти цю інформацію на офіційному сайті виробника вашого мобільного пристрою або в його документації.

Є варіант простіше, але він підходить не для всіх моделей смартфонів. Найчастіше вибір варіанту мобільного інтернету виробляється в розділі «Режим мережі» (або аналогічний йому). Там ви можете зустріти такі режими, як LTE 2G/3G/авто. В даному випадку LTE – це і є 4G. Але в деяких моделях смартфонів є підтримка 4G, а ось в налаштуваннях його знайти не так просто … Тому краще все-таки знайти інформацію в документації або в інтернеті.

  • Як дізнатися чи підтримує мій телефон 4g

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті