Хвилясте волосся – Як доглядати за хвилястим волоссям

Хочете знати, як доглядати за хвилястим волоссям? Ну, ви не самотні. Незважаючи на те, що хвилясте волосся виглядає красиво, багатьом людям важко підтримувати його та доглядати за ним. Хвилясте волосся має структуру, яка є чимось середнім між кучерявим і прямим волоссям, потребує багато догляду та уваги.

Не кожен засіб по догляду за волоссям підходить для хвилястого волосся. Тому дуже важливо знати, що використовувати для пляжних хвиль. Сьогодні ми розповімо вам, як доглядати за своїми хвилястими пасмами.

Які характеристики хвилястого волосся?

Хвилясте волосся - Як доглядати за хвилястим волоссям

1. Хвилясте волосся не є ні повністю кучерявим, ні повністю прямим. Волосся на шкірі голови лежить рівно, як пряме волосся, але решта довжини волосся має хвилі.

2. На відміну від кучерявого волосся, хвилясте волосся не слідує якомусь певному малюнку. Хвилі у вашому волоссі неоднорідні.

3. Хвилясте волосся змінюється дуже часто. Це надзвичайно універсальний тип волосся, який змінюється протягом життя. Іноді хвилі бувають важкими, а іноді — сипучими. Крім того, ваша зачіска значною мірою впливає на малюнок ваших хвиль.

4. Хвилясте волосся часто може здаватися важким або надлишковим. Але це залежить виключно від вашого типу локонів. Природне хвилясте волосся має тенденцію обтяжувати навіть без будь-якого засобу.

5. Ще однією характеристикою хвилястого волосся є кучеряве волосся. Ваші хвилясті пасма кучерявіші, ніж інші типи волосся. Через кучеряве волосся ваше волосся може виглядати розпущеним.

Що викликає хвилясте волосся?

Ваше волосся виходить із пор шкіри голови. Ці пори шкіри відомі як волосяні фолікули, і їх форма визначає, чи буде ваше волосся кучерявим, хвилястим або повністю прямим. Форма ваших волосяних фолікулів, у свою чергу, визначається різними факторами, з яких найбільш впливовою є ваша генетика.

Отже, якщо ваша ДНК формує ідеально круглі волосяні фолікули, ваш тип волосся буде прямим. ДНК може спричинити волосяні фолікули овальної форми, що призводить до кучерявого волосся. Але іноді ДНК створює волосяні фолікули, які не мають ні круглої, ні овальної форми. Форми цих волосяних фолікулів знаходяться десь посередині, що призводить до хвилястого типу волосся.

Які бувають типи хвилястого волосся?

Хвилясте волосся можна класифікувати на три різні типи, як зазначено нижче.

1. Хвилястий тип 2А

Хвилясте волосся типу 2А дуже схоже на пряме волосся. Але якщо придивитися ближче, то можна помітити легкі S-подібні хвилі. Але хвилі трохи тонкі і легкі за обсягом.

2. Хвилястий тип 2В

Хвилі типу 2B більш глибокі, ніж тип 2A. Але коріння волосся плоскі.

3. Тип 2C

Тип 2C має більш густі пасма і щільні хвилі. Має найкращий обсяг серед усіх типів хвилястого волосся.

Як доглядати за хвилястим волоссям?

1. Зволожте волосся

Хвилясте волосся, як правило, кучеряве. Ось чому вашою метою має бути збереження зволоженості волосся без завитків. Щоб зберегти зволоженість волосся, експерти рекомендують використовувати очищаючий і зволожуючий шампунь. Намагайтеся уникати шампунів, які містять сульфати, оскільки вони видаляють шкірний жир зі шкіри голови та роблять волосся сухим.

2. Глибоке кондиціонування

Хвилясте волосся – це більш легка форма локонів. Звіти свідчать про те, що локони схильні до ламкості через кучерявість. Тому хвилясте волосся потребує додаткового догляду. Додавання глибокого кондиціонування до вашої процедури догляду за волоссям є обов’язковим для лікування кучерявості. Крім того, глибоке кондиціонування відновить такі пошкодження волосся, як посічені кінчики та шорсткість. Це також додасть трохи блиску вашим пляжним хвилям.

3. Уникайте фенів

Фен є нагрівальним інструментом, і він може пошкодити кутикулу вашого волосся. Тому найкращим варіантом буде уникати фена та сушити волосся на повітрі. Сушка на повітрі додасть пружності вашим природним хвилям. Це зменшить пухнастість і надасть вам гладкішої текстури.

4. Нанесіть незмивну сироватку

Оскільки хвилясте волосся переважно страждає від зневоднення та нестачі вологи, незмивні сироватки для волосся можуть допомогти контролювати хвилясті пасма. Шукайте сироватку з підтримкою кератину. Це зробить пасма вашого волосся міцнішими та без завитків.


Як захистити хвилясте волосся між миттям?

Хвилясте волосся - Як доглядати за хвилястим волоссям

1. Неможливо мити голову щодня. Тому важливі ритуали між миттям волосся. Для початку можна змочити волосся розпилювачем води, щоб раніше використані продукти знову активувалися.

2. Часто між миттям волосся ваші хвилі можуть виглядати більш плоскими, ніж зазвичай. Нанесіть мус, щоб додати волоссю об’єм. Надання об’єму додасть волоссю свіжості.

3. Перед укладанням волосся або використанням будь-якого нагрівального інструменту нанесіть на волосся захисну сироватку.

4. Можна практикувати процедуру зволоження волосся перед сном. Для сухого волосся можна використовувати маску для волосся та залишити її на ніч, щоб отримати свіжо зволожені пасма волосся вранці.

5. Массажне масло для волосся на ніч перед миттям голови — чудова ідея. Візьміть олію-носій, таку як оливкова олія, кокосова олія або мигдальна олія, і змішайте її з ефірними оліями, такими як олія чайного дерева, олія розмарину або олія лаванди.

6. Використовуйте атласні капелюшки та наволочки, щоб уникнути висихання волосся.

Поради щодо укладання хвилястого волосся

1. Якщо у вас тонке хвилясте волосся, спробуйте додати об’єм до коріння, щоб виглядати повніше. Підстригання волосся може допомогти.

2. Надмірно укладати хвилясте волосся — погана ідея. Якщо ви хочете, щоб ваші пасма мали хвилястий вигляд протягом усього дня, краще залишити їх природними.

3. Проведіть пальцями по волоссю, щоб ще краще окреслити локони.

4. Якщо ви використовуєте нагрівальні інструменти для укладання волосся, зведіть рівень тепла до мінімуму.

5. Зав’яжіть волосся затискачами, щоб надати хвилястим пасмам гарної форми.

Хвилясте волосся проти кучерявого волосся

Немає великої різниці між кучерявим волоссям і хвилястим світлим. Насправді обидва схожі в тому сенсі, що обидва однаково страждають від пухнастості. Обидва вони схильні до поломок, і ними також важко керувати. Однак нижче можна зазначити кілька ключових відмінностей,

  • У той час як хвилясте волосся складається з S-подібних прядок, кучеряве волосся обертається по колу.
  • Технічно хвилясте волосся більш розпущене, ніж кучеряве.
  • Хвилясте волосся легко втрачає чіткість, тоді як кучеряве волосся помітне.
  • Кучеряве волосся не потребує занадто багато укладання, щоб тримати локони. Але для хвилястого волосся можуть знадобитися нагрівальні інструменти, щоб визначити локони.
  • Крім того, кучеряве волосся зазвичай сухіше, ніж хвилясте.

Висновок

Хвилясте волосся виглядає привабливо, але підтримувати ідеально збалансовані хвилясті пасма може бути важко. Найпоширенішою проблемою хвилястого волосся є кучерявість, яка виникає через зневоднення. Може допомогти дотримання режиму догляду за волоссям, який зволожує пасма волосся до глибини. Будьте уважні, використовуючи засоби для укладання та нагрівальні інструменти, оскільки вони можуть пошкодити кутикули волосся.

Крім того, уникайте використання продуктів, які можуть позбавити шкіри голови природний жир і зробити волосся сухим. Подбайте про свої коси за допомогою олійного масажу, незмивної сироватки та маски для волосся.

Рекомендовані статті