Довге волосся – Як доглядати за довгим волоссям?

Більшість із нас, індійських жінок, вважають за краще мати довге волосся. згодні? Хоча довге волосся виглядає естетично, доглядати за ним непросто!

Людина з довгим волоссям зазнає багатьох неприємностей: від застрягання між поверхнями до труднощів під час розплутування.

Ось кілька способів, за допомогою яких ви можете доглядати за довгим волоссям, не зриваючи їх з голови.


Чи здорово мати довге волосся?

Довге волосся - Як доглядати за довгим волоссям?

Окрім естетичних міркувань, укладка довгого волосся може бути веселою та пропонує різні способи експериментувати з ним. Він також пропонує тепло та захист від холодної погоди взимку.

Однак влітку від довгого волосся вам може бути дуже жарко. Найважливіше те, що це дуже часто може призвести до невпорядкованих вузлів і ризику застрягти між гострими поверхнями, що може призвести до ламання волосся.

Як доглядати за довгим волоссям?

1. Не перемивайтеся

Щоб стимулювати ріст волосся та підтримувати його довгим і здоровим, ви повинні переконатися, що ефірні олії вашої шкіри голови не пошкоджені. Занадто часте миття волосся шампунем може позбавити шкіри голови натуральний жир і вологу, що може перешкоджати його росту.

Якщо у вас жирна шкіра голови, ви можете кондиціонувати її замість миття шампунем. Ви також можете використовувати сухий шампунь, щоб підтримувати шкіру голови чистою та вільною від жиру та бруду.

2. Чисті подушки

Ви не хочете, щоб бруд і жир накопичувалися на шкірі голови! Тримайтеся подалі від брудних наволочок і рушників, які можуть потрапити на шкіру голови. Це може призвести до того, що ваше волосся ламається або стає жирним, що спонукає вас мити його частіше. Вони можуть навіть сприяти іншим захворюванням шкіри голови, таким як лупа та, зрештою, випадання волосся.

3. Правильні щітки/гребінці життєво важливі

Довге волосся - Як доглядати за довгим волоссям?

Якщо у вас довге волосся, швидше за все, ваше волосся легко заплутається. Ви можете використовувати гребінець замість щітки, щоб уникнути поломки. Ви також повинні почати розчісувати волосся з кінчиків, розчісуючи їх. Це вбереже його від поломки.Розчісуйте волосся під час увімкненого кондиціонера, щоб полегшити його та запобігти ламкості.

4. Дієта

Дослідження показують, що дефіцит вітамінів B, D і  заліза може призвести до випадіння волосся. Обов’язково дотримуйтесь вітамінно-мінеральної дієти для здоровя волосся.

Продукти, багаті вітаміном В

 • Бобові
 • Зерна
 • авокадо
 • Яйця
 • Картопля
 • Молочні продукти
 • Підкріплений хліб
 • Зелені овочі

Продукти, багаті вітаміном D

 • масло печінки тріски
 • Жовток
 • Збагачені продукти
 • Лосось

Продукти, багаті залізом

 • Шпинат
 • Птиця
 • Темна зелень
 • рибаПоговоріть зі своїм лікарем про добавки, які ви можете споживати у разі дефіциту. 


Переконайтеся, що ви не споживаєте передозування цих добавок, оскільки вони можуть бути шкідливими.

5. Теплозахисний засіб є обов’язковим

Уникайте використання будь-яких інструментів, які виділяють тепло, таких як випрямлячі волосся та фени. Вони видаляють природні олії з вашого волосся та шкіри голови, спричиняючи їх ламкість.

Якщо ви використовуєте їх занадто часто, обов’язково використовуйте термозахисний засіб, щоб запобігти видаленню натуральних жирів і вологи з вашого волосся.

6. Розчісуйте волосся перед сном

Розчісування волосся перед сном запобігає його ламкості, розплутуючи його. Це також забезпечує рівномірний розподіл олії шкіри голови по волоссю. Це зберігає його зволоженим і зволоженим, запобігаючи пошкодженню та ламкості.

7. Уникайте використання занадто великої кількості інструментів для волосся

Вони можуть пошкодити ваше волосся і навіть спричинити його ламкість. Хімічні речовини, що застосовуються для волосся, можуть видалити з нього ефірні масла. Хімічні речовини також впливають на рН шкіри голови, руйнуючи шкірний барьер і пошкоджуючи його.

8. Часто підстригайте волосся, щоб позбутися посічених кінчиків

Підстригаючи волосся кожні кілька тижнів, воно виглядає повніше. Це також допомагає вам позбутися сухих і посічених кінчиків, сприяючи об’ємному та здоровішому вигляду.Стрижка не сприяє росту волосся. 


Волосся росте з фолікулів під шкірою голови.

9. Уникайте тугих зачісок

Занадто туге зав’язування волосся може вирвати його з корінням, що призведе до втрати волосся. Це також може сприяти поломці та зробити її тоншою.

10. Змащуйте волосся раз на тиждень

Кажуть, що масаж голови покращує приплив крові до фолікулів, сприяючи росту волосся. Ефірні олії також вирішують конкретні проблеми зі шкірою голови, такі як лупа, сприяючи здоров’ю волосся та відновленню.

Деякі широко використовувані ефірні олії для волосся

 • Ефірна олія перцевої м’яти
 • Ефірна олія чайного дерева
 • Ефірна олія гвоздики
 • Ефірна олія кориці
 • Ефірна олія жожоба

Висновок

За довгим волоссям нелегко доглядати. Ви повинні переконатися, що ви використовуєте правильні засоби для вашого типу волосся та дотримуєтеся правильного догляду за волоссям. Рекомендується масажувати волосся раз на тиждень, щоб покращити кровообіг і зберегти волосся довгим і здоровим. Уникайте хімічної обробки волосся та будь-яких продуктів, які можуть виробляти тепло. Споживання продуктів, багатих на вітаміни B, D і залізо, забезпечить рівномірний і здоровий ріст волосся.

Рекомендовані статті