Чому варто навчатися у Словаччині: 5 причин

Словаччина має спільний кордон з Україною, тому вважається популярним напрямком для подорожей. Проте у цій невеликій країні можна не тільки захоплюватися краєвидами, а й отримувати гарну, престижну освіту. Після укладення двосторонньої угоди у 2014 році словацькі вищі навчальні заклади приймають українців на безплатне навчання.

У цій країні не вистачає кваліфікованих працівників, тому вона дає можливість іноземним громадянам здобувати європейську освіту. Надалі випускники ВНЗ зможуть влаштуватися на роботу в ЄС з гарною зарплатою та робити успішну кар’єру. Крім того, навчання в Словаччині – привід для видачі посвідки на тимчасове проживання, а пізніше й громадянства.

Престижна освіта з Educate Agency

Розібратись у всіх нюансах вступу, вибрати найкращий університет, оформити документи самостійно непросто. Компанія Educate Agency має великий практичний досвід у цьому питанні, тому допоможе пройти цей шлях від початку до кінця. У вишах Словаччини можна вибирати різноманітні професії, пов’язані з гуманітарною, математичною, правовою та іншими галузями.

Проживання у цій країні подарує задоволення, адже вона має дуже багато цікавого для туристів. Це мальовничі гірські краєвиди, озера, чисте повітря, доброзичливі корінні мешканці. Наразі Словаччина є центром здобуття освіти для українських студентів, адже тут можуть навчатися не лише випускники 9-11 класів, а й молоді спеціалісти, охочі розширити кваліфікацію.

Навчання у словацьких університетах не можна назвати дуже складним. Ось причини, з яких воно точно буде вигідним:

  • не потрібно складати вступні іспити. Від абітурієнта також не вимагають наявності сертифіката ЗНО;
  • просте вивчення мови. Словацька багато в чому схожа на українську, тому опанувати її буде нескладно;
  • безплатне навчання та отримання стипендії. Додатковий дохід важливий для кожного студента, адже дає більше можливостей для шопінгу та подорожей по ЄС;
  • отримання диплома міжнародного зразка. Його визнають у всіх країнах Європи, тому з ним можна влаштуватися на роботу де завгодно;
  • проживання у комфортних та сучасних гуртожитках. У них є все, щоб кожен студент почувався як удома.

Словаччина близько до українського кордону, тому на вихідні та свята можна буде їздити до родичів. Компанія Educate Agency допоможе у всіх питаннях – зокрема, тут проводять мовні курси, оформляють необхідні для вступу документи, супроводжують до поліції. Досвідчені фахівці допоможуть записатися на проходження медичного огляду, який є обов’язковим, зустрічають на місці, замовляють трансфер до місця навчання та багато іншого.


Рекомендовані статті