Що таке рулонні штори та чому їх варто купити?

Що таке рулонні штори та чому їх варто купити?

Рулонні штори – полотна, які намотуються на вал та фіксуються в необхідному положенні. Це сонцезахисні системи, виготовлені з високоякісних та довговічних матеріалів. Вироби мають просту конструкцію та використовуються за призначенням не один рік. Рулонні штори ідеально підходять для захисту від сонячних променів та від сторонніх поглядів. За їх допомогою створюється атмосфера затишку та комфорту. 

Види рулонних штор

Великий асортимент моделей – перевага, завдяки якій покупці знаходять оптимальні варіанти. Якщо Ви хочете купити рулонні штори, звертайте увагу на конструктивні особливості. На вибір представлені системи відкритого та закритого типу. Останній варіант примітний тим, що використовується короб. Це елемент, який виконує декоративну функцію та захищає полотно від забруднень, від передчасного зносу. 

Що таке рулонні штори та чому їх варто купити?

Для виготовлення рулонних штор використовуються тканини, джутові та бамбукові полотна. Це матеріали, які мають гарні експлуатаційні властивості та красиво виглядають. Для поціновувачів оригінальних рішень пропонують рулонні штори, виготовлені з особливої тканини. Це системи день-ніч, що складаються з напівпрозорих та непрозорих горизонтальних смуг. Завдяки зміні положення смуг легко регулюється інтенсивність освітлення.

Переваги рулонних штор

Чому рулонні штори користуються великим попитом? Справа в тому, що сонцезахисні системи мають багато переваг:

  • надійність – при виготовленні рулонних штор використовується довговічна фурнітура;
  • легкість в управлінні – для того, щоб підняти чи опустити полотно, потрібно лише потягнути за ланцюжок. У багатьох випадках конструкції доповнюються електроприводом. В такому разі управління шторами максимально спрощується; 
  • тривалий термін служби – тканини відрізняються міцністю та зносостійкістю. Матеріали мають спеціальне просочення, завдяки чому забезпечується пиловідштовхуючий ефект. Тканина не вигорає на сонці та довгий час зберігає початковий вигляд; 
  • простота догляду – до полотен не притягується пил, тому догляд за шторами не ускладнюється. Якщо є забруднення, їх видаляють нейтральним миючим засобом; 
  • доступна ціна – вартість рулонних штор не завищується. Кожен бажаючий може обрати сучасні сонцезахисні системи. 

Як підібрати рулонні штори 

Важливим критерієм у виборі сонцезахисних систем є бажаний ефект затемнення. Для спальні та дитячої кімнати варто обирати тканину блекаут. Це матеріал, який використовується для світлоізоляції. Завдяки унікальній технології виробництва тканина на 100% забезпечує захист від сонця та від місячного світла. Якщо ж потрібні рулонні штори для кухні чи вітальні, підійде щільний матеріал, який відрізняється хорошими експлуатаційними властивостями. 

Вибір сонцезахисних систем багато в чому залежить від того, які кольори переважають в інтер’єрі. Найчастіше колір тканини обирають на кілька відтінків світліше або темніше, ніж колір шпалер. Якщо потрібно урізноманітнити інтер’єр, тоді використовуються яскраві акценти.

Рекомендовані статті