Борода – як вирівняти бороду?

Ви плануєте вирівняти бороду і думаєте, як це зробити? Більше не хвилюйтеся, ми вас захищаємо.

Вибір стилю для вашої бороди часто є проблемою. Але випрямлення бороди – це найпростіший, але найкрутіший спосіб зробити вашу бороду чудовою.

Ось 10 найкращих способів вирівняти бороду без будь-яких проблем.

Як зробити бороду прямою?

Борода - як вирівняти бороду?

Дуже небагато чоловіків від природи мають пряму бороду. Але іншим доведеться докласти зусиль, щоб отримати акуратну бороду. Приборкати буйне волосся на обличчі – нелегка робота. Це вимагає багато терпіння і часу. Нижче наведено способи, як можна вирівняти бороду, не витрачаючи дорогоцінний час.

1. Хороша олія для бороди

Олія для бороди є необхідним продуктом для здорової бороди. Олія приборкає вашу кучеряву бороду та зробить її прямою. Щоб скористатися цим, спочатку нанесіть достатню кількість олії на бороду та розчешіть її прямо. Це дозволить зберегти бороду акуратною та прямою протягом кількох годин. Якщо ви хочете уникнути олії для бороди, ви завжди можете використовувати кокосову або оливкову олію як заміну.

2. Шампунь для бороди

Якщо бороду не чистити кілька днів, вона стає брудною і її важко вирівняти. Тому важливо мити її м’яким шампунем для бороди. Він збереже вашу бороду чистою, гладкою та легкою для розчісування. У більшості випадків брудна борода виглядає кучерявою, тоді як очищена та розчесана борода виглядає прямою.

3. Кондиціонер для бороди

Кондиціонер зберігає волосся вашої бороди гладкими та не сплутує їх. Закінчивши з миттям голови, нанесіть невелику кількість кондиціонера. Потримайте кондиціонер дві хвилини і ретельно змийте бороду. Це допоможе вам підтримувати гарний стиль бороди.

4. Регулярно розчісуйте бороду

Регулярне розчісування бороди – чудова звичка. Часто чоловіки дотримуються розчісування тільки голови. Якщо ви часто чистите бороду, розчісуйте її регулярно. Це чудовий спосіб зберегти бороду прямою.

5. Використовуйте фен

Хоча фени є досить популярним інструментом для обігріву волосся на голові, не всі знають, що їх можна використовувати і для бороди. Укладати бороду буде набагато легше, якщо використовувати фен і щітку. Проте багато хто може хвилюватися щодо шкоди, яку може завдати бороді нагрівальний інструмент. Рекомендується використовувати фен на середньому нагріванні, щоб уникнути сильного пошкодження волосся.

6. Розпиліть бороду морською сіллю

Морська сіль є продуктом, який широко використовується для формування та текстурування волосся. Але ви можете використовувати його і для своєї бороди. Купуючи продукт з морською сіллю, переконайтеся, що ви вибираєте якісний продукт. Також зверніть увагу на інгредієнт під назвою ламінарія.

Дослідження 2019 року показало, що ламінарія покращує бар’єрні функції вашої шкіри та діє як засіб проти старіння. Оскільки будь-який засіб, який ви використовуєте для бороди, впливає на вашу шкіру, краще використовувати засіб, що містить ламінарію.

7. Використовуйте бальзам для укладання

Подібно до того, як ви використовуєте гель для волосся, щоб зберегти свою зачіску, ви також можете вибрати бальзам для укладання бороди, щоб зафіксувати стиль бороди. Спочатку розчешіть бороду, а потім нанесіть невелику кількість бальзаму для укладання, щоб зафіксувати форму.Якщо ви вже нанесли масло для бороди, спочатку дайте шкірі та бороді ввібрати його. 


Потім нанесіть бальзам для укладання.Борода працює як природний захист від сонця для вашої шкіри. 


Дослідження показують, що він забезпечує 90%-95% захисту від шкідливих УФ-променів.

8. Використовуйте праску для випрямлення волосся

Праска для випрямлення волосся може допомогти вирівняти волосся на бороді. Але це стосується лише довгих борід. Інакше ви можете обпалити шкіру, намагаючись випрямити коротку бороду. Якщо ваша борода досить довга, щоб використовувати інструмент для вирівнювання, ви можете піти на це. Спочатку розчешіть волосся, а потім використовуйте засіб. Однак нагрівальні інструменти вбирають вологу з вашого волосся та роблять його сухим. Тому використовуйте олію для бороди після завершення випрямлення.

9. Використовуйте нагріту щітку

Щітки з підігрівом — нещодавнє доповнення до інструментів для укладання. У вільному продажі ви можете придбати щітки з підігрівом, які прості у використанні та ефективні. Ці щітки мають різний рівень нагріву. Ви можете вибрати рівень відповідно до ваших вимог. Розчешіть бороду нагрітою щіткою та отримайте акуратно випрямлену бороду за лічені хвилини.

10. Формування рук

І останнє, але не менш важливе: ручне моделювання — це найдавніший і найефективніший спосіб підтримувати форму бороди. Це відбувається поступово і займає трохи часу, щоб ваша борода прийшла в правильну форму. Але очікування того варте. Вам потрібно підтримувати форму вашої бороди з самого початку та укладати її вручну за допомогою щітки та ножиць.

Побічні ефекти випрямлення бороди

1. Сухість – це перше, що виникає, якщо ви випрямляєте бороду за допомогою нагрівальних інструментів. Нагрівальні інструменти видаляють природну олію з вашої бороди, що робить її надзвичайно тьмяною.

2. Нагрівальні інструменти потрібно використовувати від кореня волосся для досягнення ідеальних результатів. Природно, він має високий ризик обпалити шкіру під бородою. Часто люди скаржаться на легкий опік шкіри, почервоніння або подразнення шкіри після використання нагрівального інструменту на бороді.

3. Використання хімічних засобів для укладання бороди може призвести до ламкості волосся. Гелі, бальзами та спреї для укладання підтримують стиль вашої бороди, але не корисні для волосся. Ви також можете помітити посічені кінчики на волоссі бороди.

4. Використання засобів для бороди також впливає на шкіру знизу. Багато чоловіків помічають появу прищів в результаті використання занадто великої кількості засобів для укладання бороди.

5. Якщо ви використовуєте занадто багато засобів для укладання та нагрівання, щоб зберегти бороду прямою, це може спровокувати втрату волосся. У важких випадках можливе постійне випадання волосся.

Поради щодо догляду за бородою

1. Мийте бороду принаймні двічі на тиждень, щоб вона була чистою та охайною.

2. Регулярно розчісуйте його, щоб зберегти належну форму та текстуру.

3. Часто підстригайте її, щоб підтримувати зовнішній вигляд бороди.

4. Обмежте використання нагрівальних інструментів, щоб випрямити його. Перейдіть на ручну укладку.

5. Не використовуйте занадто багато хімічних засобів для бороди.

6. Кожного разу, коли ви миєте бороду, нанесіть масло для бороди. Це допоможе вашій бороді рости.

7. Ретельно вибирайте засоби для бороди, враховуючи тип шкіри та волосся.

Висновок

Кучерява або кучерява борода не справляє гарного враження. А ось акуратна і пряма борода додасть вашій особистості впевненості. Тому не цурайтеся укладати бороду. Доклавши трохи зусиль, ви можете отримати стильну бороду, яка пасуватиме як вашому вигляду, так і вашій особистості. Завдяки згаданим вище методам і порадам доглядати за своєю бородою це має бути легким і безпроблемним.

Рекомендовані статті