Чоловіча борода – Як відростити бороду вперше?

Вам набрид ваш звичайний підстрижений або гладко виголений вигляд? Настав час оживити свій образ, відростивши бороду.

Багатьом із вас сподобається ця ідея, але вони можуть не знати, як це зробити, особливо якщо ви відрощуєте бороду вперше.

Щоб позбавити вас від клопоту, ми пропонуємо вам покроковий посібник, який розповість вам усе про відрощування, догляд та укладку вашої бороди.

Давайте почнемо.

Як відростити бороду в перший раз?

Чоловіча борода - Як відростити бороду вперше?

Крок 1 Підготуйте своє обличчя

Якщо відростити бороду, ваше обличчя зазнає багатьох змін. Тому підготувати своє обличчя до цього необхідно заздалегідь. Визначте вигляд, який ви плануєте вибрати, і почніть готувати своє обличчя до чистого гоління. У перші тиждень або два вам може здатися надзвичайно спокусливим підстригти бороду, оскільки вона матиме незвичайний вигляд. Але вам потрібно пройти через фазу і терпляче чекати, поки ваша борода виросте. Багато чоловіків скаржаться на свербіж обличчя в цей період. Якщо ви відчуваєте свербіж і подразнення, спробуйте використовувати масло для бороди для полегшення. Цей етап триватиме близько 7 днів. Наприкінці тижня ви помітите зростання стерні.

Крок 2 Спостереження за бородою

На другому тижні необхідно постійно спостерігати за характером росту бороди. Це допоможе вам визначити форму вашої бороди. Не кожна частина вашої бороди буде рости однаковою швидкістю. Ви можете помітити товщі або рідші плями на обличчі. Ви повинні стежити за бородою, щоб побачити, яка частина не росте. Ви можете застосувати олію для росту бороди, щоб прискорити ріст ділянки, де густота бороди менша. Крім того, відчуття свербіння може навіть тривати на цій стадії. Отже, ви все ще можете використовувати масло для бороди. Але не хвилюйтеся, оскільки це лише тимчасова ситуація. Періоди спостереження триватимуть мінімум 2 тижні.

Крок 3. Догляд

Більшість чоловіків не розглядають чищення обличчя окремо від гоління. Але це може зашкодити вашій мрії відростити бороду. Догляд – найважливіша частина, яку не можна пропускати або відкладати. Цей етап триватиме ще 2 тижні. Вам потрібно щодня вмивати обличчя, щоб позбутися забруднення або будь-якого продукту, який закупорює пори шкіри. В іншому випадку пори вашої шкіри будуть закупорені, і у вас можуть з’явитися прищі. Крім того, це період, коли ви шукаєте плямисті ділянки вашої бороди. Ви можете очистити плямисті ділянки за допомогою бритви, але не підстригайте бороду.

Крок 4. Зрозумійте своє обличчя

Важливо розуміти своє обличчя. Перш ніж вибрати форму та стиль бороди, спочатку проаналізуйте своє обличчя, щоб побачити, яка форма та стиль підійдуть вашому типу обличчя. До цього часу ви вступите в другий місяць вашої місії по відрощуванню бороди.

Крок 5. Сформуйте обличчя

З другого місяця ви побачите реальне зростання. Тепер настав час вибрати форму і стиль вашої бороди. На цьому етапі порожні ділянки вашої бороди повинні бути заповнені волоссям, і ви повинні зрозуміти напрямок росту свого волосся. Шукайте в Інтернеті чи журналах, щоб вибрати круту форму та стиль для своєї бороди. Не поспішайте, щоб прийняти рішення та підстригти бороду відповідно до обраної форми.

Чоловіча борода - Як відростити бороду вперше?

Як підстригти бороду в перший раз?

1. Вибирайте підстригти бороду, коли бачите ріст і хочете надати їй форму.

2. Використовуйте електричний тример, щоб швидко й легко отримати бажаний результат.

3. Підрівняйте краї волосся, щоб отримати доглянутий вигляд.

4. Зосередьтеся на вилицях і нижній частині шиї, коли підстригаєте бороду, щоб очистити плямисті ділянки.

5. Відмова від стрижки бороди може призвести до таких проблем, як лупа та посічені кінчики.

Як доглядати за бородою?

1. Регулярно мийте бороду, щоб запобігти накопиченню в ній поту, надлишків жиру, бруду та накопичення продукту.

2. Для чищення бороди використовуйте шампунь для бороди. Після цього нанесіть кондиціонер, щоб ваша борода була зволоженою.

3. Тримайте свою бороду зволоженою та кондиціонованою. Використовуйте масло для бороди, щоб зберегти її зволоженою, запобігти свербінню та зберегти здоров’я фолікула.

4. Зробіть пілінг обличчя, щоб волосяні фолікули не забивалися брудом і відмерлими клітинами шкіри.

5. Використовуйте якісну гребінець для бороди, щоб вона не плуталася.

6. Підстригайте бороду, коли це необхідно для підтримки форми.

7. Здорово харчуйтеся, регулярно займайтеся спортом і дотримуйтеся здорового способу життя, щоб відростити здорову бороду.

Причини, які уповільнюють ріст вашої бороди

1.Генетика

Ваше генеалогічне дерево впливає на багато ваших фізичних рис. Ріст волосся на обличчі – один з них. Ваша генетика може визначити текстуру та ріст вашого волосся. Багато людей лисіють у дуже ранньому віці через ту саму генетичну сімейну особливість. Відсутність росту волосся на обличчі також може бути генетичною спадковістю.

2. Оригінальність

Так само, як і генетика, ваша етнічна приналежність або походження мають значення для вашого зовнішнього вигляду. Є кілька рас, як середземноморська, які мають густе волосся на обличчі, тоді як якщо ви подивитеся на китайських чоловіків, у них волосся на обличчі не росте.

3. Вік

Волосся на обличчі починає рости приблизно у 18 років. Але це не однаково для кожного чоловіка. У багатьох молодих хлопців волосся на обличчі починає рости в дуже ранньому віці, і багатьом може знадобитися час до 30 років, щоб відростити бороду.

4. Гормони

Тестостерон є причиною росту волосся на обличчі у чоловіків. Якщо у вас низький рівень вироблення тестостерону, вам може бути важко відростити бороду. Подібним чином ті, хто має надлишок секреції тестостерону, можуть мати посилений ріст волосся на обличчі або тілі.

5. Неправильні харчові звички

Правильне харчування та вживання правильних калорій є важливими, коли справа доходить до відрощування вашої бороди. Якщо ви не вживаєте рекомендованої кількості калорій, вітамінів або, ймовірно, не дотримуєтеся поживної дієти, це може вплинути на процес росту вашої бороди.

Скільки часу потрібно, щоб відростити бороду?

Якщо ви хочете відростити повну бороду, це займе від 2 до 4 місяців. Волосся на обличчі зростає на 0,3-0,5 міліметра кожні 24 години. Це означає, що щомісяця ваша борода росте на одну третину або півдюйма.

Чоловіча борода - Як відростити бороду вперше?

Коли потрібно стригти бороду?

Якщо ви відрощуєте бороду вперше, її підстригайте лише для того, щоб визначити її форму. Отже, місяць або близько того з моменту початку процесу відрощування вашої бороди буде ідеальним, щоб надати їй гарну форму.

Поради, як швидше відростити бороду

1. Дієта

Регулярне споживання їжі є важливим фактором, який підвищує рівень тестостерону. Ожиріння знижує рівень тестостерону і, таким чином, затримує ріст бороди. Отже, здорове харчування є важливою частиною вашого життя для підтримки ваги. Додайте до свого звичайного раціону цільнозернову вуглеводну їжу, нежирний білок, здоровий жир, залізо, цинк, вітаміни A, B, C і E.

2. Вправи

Регулярні заняття спортом прискорюють ріст волосся на обличчі. Вправи тимчасово стимулюють вироблення тестостерону, а також прискорюють ріст волосяних фолікулів. Експерти стверджують, що рівень тестостерону у молодих чоловіків коливається. Отже, не призначайте певний час для свого тренування, краще намагайтеся тренуватися в різний час протягом дня, залежно від вашого розкладу.

3. Сон

Достатній сон має великий вплив на ваше здоров’я. Однак відсутність повноцінного сну може перешкоджати природним процесам у вашому організмі, які також включають недостатнє виробництво тестостерону. Спіть 8 годин щодня, щоб підтримувати правильний цикл сну.

4. Грумінг

Догляд — один із найважливіших факторів відрощування вашої бороди. Якщо ви хочете, щоб волосся на обличчі росло швидше, вам потрібно, щоб воно було здоровим. Щоб відростити здорову бороду, потрібно докласти багато зусиль. Миття, зволоження, використання олії для росту бороди для прискорення росту входять у частину догляду. Придбайте набір для догляду за бородою, щоб полегшити роботу.

Висновок

Перше відрощування бороди вимагає часу, терпіння та максимальної обережності. Але перш ніж вирішите відростити бороду, переконайтеся, що ви вивчили всі ноу-хау. Почніть зі складання плану та підготовки обличчя. Визначтеся з формою та стилем вашої бороди, а потім виконайте всі необхідні дії. Пам’ятайте про поживну дієту, регулярні фізичні вправи та здоровий спосіб життя, щоб прискорити ріст бороди. Головне, доглядайте за своєю шкірою.

Рекомендовані статті