Чи можна займатися сексом в сауні і як робити це правильно

Спойлер: не всім. І точно не в парній.

Чим гарний секс в сауні

Є багато причин займатися сексом саме в парній чи у сауні. І справа не тільки в природній потребі.

Ваше тіло стає більш чутливим

У парній очищаються пори, шкіра звільняється від ороговілих клітин, і в результаті підвищується сприйнятливість до дотиків. Крім того, до геніталій і іншим ерогенних зон приливає кров, що призводить до швидкого порушення.

Зменшується рівень стресу

Постійний стрес веде до накопичення в організмі гормону кортизолу, який знижує лібідо. А ось банне тепло, навпаки, допомагає тілу виробляти гормони радості – ендорфіни. Після пари відвідувань парної голова зазвичай стає легкою і порожною. Ви звільняєтесь від тяжких сумнівів, які заважають вам просто розслабитися і отримати задоволення.

Можна не думати про чистоту

Ви вже побували в душі. Відшмагали один одного віником – якщо побачення відбувається в російській лазні. Або як слід пропотіли у фінській сауні. А потім поринули в басейн. Змили піт і бруд: питання чистоти і сторонніх запахів знімається само собою.

Чим поганий секс в лазні

Збираючись на романтичну зустріч у парилку, враховуйте наступні негативні моменти:

Пристрасть може потягнути за собою травмиНа мокрій підлозі легко послизнутися і впасти – особливо якщо він покритий кахлем. А при необережних рухах в тісній парильні завжди є ризик обпектися.

Організм відчуває подвійне навантаженняІ лазневі процедури, і секс супроводжуються серйозними енерговитратами. Не кожен здатний витримати такий подвійний марафон. Нічого дивного, якщо порушення швидко зміниться приємною втомою і вам буде лінь доводити процес до кінця.

Жар негативно впливає на якість спермиДослідження показують, що регулярні відвідування лазні скорочують вироблення сперматозоїдів, руйнують їх ДНК і знижують життєздатність. Щоб прийти до таких невтішних результатів, учасники експерименту протягом трьох місяців парилися в фінській сауні два рази в тиждень по 15 хвилин, при температурі 80-90°C. Втім, звичка не привела до незворотних наслідків. Вже через три місяці після завершення досвіду сперма прийшла в норму.

В яких випадках секс в лазні небезпечний

При деяких захворюваннях ходити в лазню протипоказано в принципі – не кажучи вже про те, щоб займатися там сексом. Виключіть це задоволення з вашого еротичного меню, якщо у вас:

 • проблеми з серцево-судинною системою;
 • знижений кров’яний тиск – під дією спеки судини розширюються і тиск може впасти до критичної точки;
 • головний біль;
 • будь-які висипання;
 • підвищена температура;
 • хронічне захворювання в гострій стадії.

Як краще займатися сексом в бані

Щоб знизити ризики і вичавити з процесу максимум задоволення, прислухайтеся до цих рекомендацій.

Утримайтеся від алкоголю

Для банних процедур алкоголь теж не друг. Ваші судини і так розширені завдяки теплу, а міцні напої посилять ефект. Замість хорошого сексу ви ризикуєте отримати непритомність, аритмію, запаморочення та інші неприємності.

Користуйтеся маслами і відварами трав

Щоб загострити відчуття і зарядитися енергією, розбризкайте по дерев’яних полицях в парній ароматичні масла – лавандове або цитрусове. На камені можна хлюпнути відвар цілющих рослин.

Приготуйте березовий віник

Для розігріваючого еротичного масажу в російській парній найкраще підійде запашний березовий віник. Дубовий або ялиновий варіант хороший для чоловічого здоров’я, але занадто жорстокий для ніжної жіночої шкіри.

Не займайтеся сексом в парильні

Після попередніх ласк в парильні охолодіться в басейні, потім знову подражніть один одного в парній … І так, поки пристрасть не накриє вас із головою. Злитися в екстазі можна в передбаннику, кімнаті відпочинку або джакузі, але ні в якому разі не в парній. Статевий акт в умовах пекельної спеки – занадто серйозне випробування для серця. А якщо дуже хочеться зайнятися сексом прямо на лавці в парильні, охолодіть приміщення хоча б наполовину.

 • Чи можна займатися сексом в сауні і як робити це правильно

  Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

  View all posts

Рекомендовані статті