Волосся – Якою водою потрібно мити волосся?

Миття голови схоже на чищення зубів. Це частина вашого розпорядку дня, а це означає, що ви повинні робити це правильно. Але ти?

Те, як ви миєте голову та температура води, визначає різницю між поганим і хорошим днем ​​для волосся. Отже, гарячою чи холодною водою мити голову? Ми тут, щоб відповісти на це для вас. Читайте далі.

Як температура води впливає на ваше волосся?

Волосся - Якою водою потрібно мити волосся?

Надмірне використання дуже гарячої води викликає стрес у ваших пасом, і ви отримаєте кучеряве, ламке та сухе волосся. Крім того, гаряча вода спричиняє випадання волосся, тому що від тепла ваше волосся слабшає, і тому воно має тенденцію випадати.

Чи означає це, що вам потрібно повністю відмовитися від миття голови гарячою водою і щоразу тремтіти? Абсолютно не! Використання теплої води не завдає шкоди волоссю.

Для миття волосся підходить як тепла, так і холодна вода. Важливим є порядок, у якому ви їх використовуєте.

Найкраща вода для миття волосся

Як тільки ви прийдете під душ, чудовим першим кроком буде сполоснути та вимити волосся гарячою водою, а потім сполоснути його холодною водою. Гаряча вода відкриває кутикулу вашого волосся, що допомагає шампуню та кондиціонеру краще працювати на вашому волоссі. І на цьому переваги закінчуються.

Ви хочете перейти до холодної води, коли ви змиваєте засіб з волосся. Холодна вода корисна для волосся, оскільки вона запечатує кутикулу та затримує вологу з кондиціонера. Завдяки цьому ваше волосся виглядає надзвичайно зволоженим, без завитків і блискучим.Будь-який продукт, який ви використовуєте для волосся, діє ефективніше, якщо ваше волосся здорове. 


І гідратація є ключовою. 


Коли організму не вистачає рідини, волосся стає слабким і ламається.


Який вплив теплої води на ваше волосся?

Волосся - Якою водою потрібно мити волосся?

Плюси:

 • Тепла вода позбавляє від будь-яких накопичень, бруду та нечистот. Це один із найкращих способів очистити волосся, розчинити бруд і закрити пори.
 • Тепла вода стимулює приплив крові до фолікулів, що є чудовим способом стимулювання росту волосся.
 • Тепла вода видаляє надлишки жиру зі шкіри голови та волосся. Це корисно для тих, у кого жирне або жирне волосся.
 • Тепла вода розкриває кутикули на шкірі голови. Це дозволяє ретельно очистити волосся.
 • Тепла вода створює додаткову текстуру та робить ваше волосся менш плоским і більш об’ємним. Крім того, це збільшує «стійкість» будь-якої зачіски.Перераховані вище плюси стосуються тільки теплої води. 


Дуже гаряча вода принесе вашому волоссю більше шкоди, ніж користі.

Мінуси:

 • Гаряча вода позбавляє волосся натурального жиру, особливо якщо температура надто висока. Це позбавить волосся від натуральної цінної олії та зробить його сухим і ламким.
 • Гаряча вода сушить шкіру голови, що може призвести до свербіння та лупи.
 • Гаряча вода ослаблює коріння, і в результаті волосся стає кучерявим. Крім того, текстура пошкоджується, і волосся може легко ламатися.
 • Гаряча вода робить ваше волосся занадто пористим, і це знову ж таки викликає ламкість, ламкість і розлітання.Висушіть волосся рушником і нанесіть термозахисний засіб, особливо якщо ви збираєтеся використовувати інструмент для термоукладання. 


Ніколи не нагрівайте навіть трохи вологе волосся. 


Перед тим, як застосувати таке тепло до волосся, воно повинно повністю висохнути.


Який вплив холодної води на ваше волосся

Волосся - Якою водою потрібно мити волосся?

Плюси:

 • Холодна вода зберігає природні олії та робить ваше волосся слухняним, надає йому здорового блиску та насичує його додатковою вологою, надаючи йому більш гладкий і блискучий вигляд.
 • Холодна вода допомагає закрити кутикули. Закриті кутикули — це більш гладкі кутикули, які можуть надати вашому волоссю необхідного блиску.
 • Холодна вода для волосся гарантує, що ваша шкіра голови залишається чистішою довше, оскільки вона закриває пори, роблячи її менш вразливою до жиру, масла та бруду.
 • Холодна вода контролює ламкість, кучерявість і неприємне розлітання, що важливо для тих, у кого кучеряве або тонке волосся.
 • Холодна вода покращує кровообіг. Це дозволяє вашим корінням і шкірі голови отримувати цінні поживні речовини, щоб залишатися здоровими. А отже, миття голови холодною водою сприяє росту волосся.

Мінуси:

 • Холодна вода може зменшити об’єм волосся, оскільки вона затримує вологу у вашому волоссі, а додаткова волога може обтяжити ваше волосся та зробити його плоским і менш об’ємним.
 • Холодна вода може бути незручною. Погодьтеся, холодна вода для волосся і тіла неприємна, особливо в місяці, коли температура починає падати.Найкращий спосіб переконатися, що шар кутикули гладкий, — це використовувати хороший кондиціонер. 


Найкраще підібрати індивідуальні режими догляду за волоссям відповідно до ваших щоденних потреб у красі.

Висновок

Мораль історії: у боротьбі гарячої та холодної води для волосся відмінні як тепла, так і холодна вода – починайте з теплої, а закінчуйте прохолодною. А якщо ви сумніваєтеся або лінуєтеся регулювати температуру, дотримуйтеся теплого.

Від того, як ви доглядаєте за волоссям після миття, залежить його загальний вигляд і здоров’я. Прямий, хвилястий або кучерявий, якщо він здоровий, він прекрасний!

Рекомендовані статті