The Callisto Protocol: огляд, системні вимоги

The Callisto Protocol: огляд, системні вимоги

Новий хорор The Callisto Protocol від творця Dead Space отримав першу оцінку – 5 балів із 5 можливих від британського журналу Evening Standard.

Оглядач називає The Callisto Protocol “одним із найкращих представників жанру в історії”, де гармонійно поєднуються всі основні елементи. Автор похвалив новинку за захоплюючу історію, гарний сучасний геймплей, яскраві постановочні моменти, напружені сутички з монстрами та гарну графіку. При цьому він зазначив, що в грі дуже багато сцен насильства та скримерів — настільки, що, надивившись на них, він у певний момент поменшав боятися подальшого проходження. Хоча грати було однаково цікаво.

У матеріалі також йдеться, що гра проходить за 12-14 годин.

Системні вимоги The Callisto Protocol

Гра стабільно працюватиме на більшості актуальних систем.

  • У мінімальних системних вимогах The Callisto Protocol заявлені процесор не гірший за Intel Core i5-8400 або AMD Ryzen 5 2600, 8 ГБ оперативної пам’яті та відеокарту рівня NVIDIA GeForce GTX 1060 або AMD Radeon RX 580.
  • У рекомендованих системних вимогах значаться процесор не гірший за Intel Core i7-8700 або AMD Ryzen 5 3600, 16 ГБ оперативної пам’яті і відеокарту рівня NVIDIA GeForce GTX 1070 або AMD Radeon RX 5700.
  • На ПК гра займе 75 ГБ.

The Callisto Protocol вийде 2 грудня на РС, консолях PlayStation та Xbox. Замовлення вже відкрито.

Рекомендовані статті