Neverwinter – огляд гри, системні вимоги

Neverwinter – безкоштовна MMORPG по всесвіту Dungeons & Dragons з опрацьованою бойовкою, розвиненою системою прокачування та можливістю створення власних місій.

Дата випуску: 20 червня 2013 р.Режим: Багатокористувацька граРозробник: Cryptic StudiosВидавець: Beijing Perfect World, Gearbox Publishing

Системні вимоги

Мінімальні

ОС: Windows 10 8 7Процесор: Core 2 Duo 1.8GhzОперативна пам’ять: 2 GBГрафіка: NVidia GeForce 8000, ATI/AMD Radeon HD 2000, Intel G965M Express, Intel HD Graphics 2000 або кращеDirectX: Версії 10Місце на диску: 23GB

Особливості гри

Атмосфера D&D. Шанувальники популярного всесвіту можуть відвідати знайомі місця та зустріти відомих персонажів. Місто Невервінтер відтворено з увагою до деталей, а навколишні локації вражають своєю насиченістю.

Підземелля та дракони. Neverwinter – це насамперед пригоди. На вас чекають подорожі в найнебезпечніші підземелля , битви з могутніми босами , пошуки секретів та цінні нагороди за розкриття таємниць ігрового світу. Звичайно, не обійдеться без найблагородніших із фентезійних створінь – драконів , які можуть виявитися як дружніми, так і ворожими.

Раси та класи. Відповідно до першоджерела, гра містить величезну кількість рас – тільки ельфів тут кілька видів, не кажучи вже про більш екзотичних драконідів і напівросликів. Що стосується класів, то тут теж вибір більш ніж багатий: ви можете вибрати звичний шлях воїна, мисливця або чарівника, а можете спробувати себе в ролі, наприклад, шахрая-спритника або чаклуна-мучителя. Чи варто говорити, що геймплей кожного класу разюче відрізняється від інших?

Динамічні битви. Non-target бойова система дає вам повний контроль над персонажем, внаслідок чого битви у Neverwinter стають дуже інтенсивними. Якщо стоятимете на місці, то загинете за лічені секунди: тут необхідно активно рухатися, блискавично реагувати на небезпеку та винаходити різноманітні тактики заради перемоги над суперниками.

PvE та PvP. У грі вистачає контенту і для битв з монстрами , і для протистояння між геймерами. Розробники підготували безліч івентів, які дозволяють грати в Neverwinter, як у сесійну MMORPG : витратити півгодини на подію, роздати вказівки найманим помічникам – і вирушити у свої справи.

Контент користувача. Зручна майстерня для створення місій користувача – одна з головних відмінних рис проекту. Тепер пригоди не закінчуються ніколи, адже навіть після проходження сюжетної лінії ви можете вибрати модуль собі до вподоби і вирушити в нову подорож. Список кампаній практично безмежний: від одиночних місій до групових пригод, від невеликих міні-ігор до тривалих квестів ланцюжків з добре прописаним сюжетом.

Рекомендовані статті