Посічені кінчики – Як виправити посічені кінчики?

Посічені кінчики починаються повільно і поступово позбавляють вас спокою через завивання, сухість і пошкодження. чи не так? Але хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно жити з ними вічно. Хоча обрізка є одним із найпростіших рішень, ця стаття більше ніж це. Давайте спочатку розберемося з походженням посічених кінчиків і їх причинами, перш ніж переходити до лікування та профілактичних заходів.

Що таке посічені кінці?

Посічені кінчики - Як виправити посічені кінчики?

Посічені кінці виникають, коли одне пасмо волосся розділяється на дві. Посічені кінчики, які в медицині називають трихоптилозом, можуть виникати в будь-якому місці пасма, але зазвичай на кінчиках. Посічені кінчики у великій кількості заслуговують на увагу. Якщо їх не лікувати, вони можуть призвести до загального пошкодження та ламкості волосся.

Чи справді ви можете відновити посічені кінчики?

Так, посічені кінчики можна відновити, а волосся можна відновити. Хоча підстригання волосся є найкращим рішенням, існують інші ефективні способи позбутися посічених кінчиків. Перш ніж перейти до цього, давайте спершу розглянемо основні причини посічених кінчиків.

Що викликає посічені кінчики?

 • генетика
 • Душ з гарячою водою
 • Жорстке розчісування волосся
 • Укутування волосся рушником
 • Спати в тугих зачісках
 • Укладання під дією тепла, як-от випрямлячі, бігуді, фен
 • Хімічні процедури, такі як фарбування, хімічна завивка, випрямлення
 • Погана дієта
 • Засоби по догляду за волоссям, що містять спирт
 • Вплив сонця
 • Недолік вологості

Різні типи посічених кінчиків і що вони означають

Посічені кінчики - Як виправити посічені кінчики?

1. Основний спліт

Це найпоширеніша і початкова стадія посічених кінчиків. Хоча кортикальні клітини щільно упаковані, великі ділянки починають відокремлюватися. Цей вид посічених кінчиків можна вилікувати, і не слід зволікати.

2. Міні Спліт

Подібно до основного, поширений і виникає на ранній стадії. Ремонту не підлягає. Все, що вам потрібно, це правильне харчування.

3. Розвилка дороги

Це не дуже поширене явище і є ознакою більшого пошкодження. Їм знадобляться процедури глибокого кондиціонування.

4. Дерево

Дерево означає більші пошкодження з одного боку через посічені кінці, схожі на гілки дерева. У цьому випадку вам може знадобитися стрижка.

5. Свічка

Свічка означає втрату зовнішньої кутикули без поділу кінців. Живильні масла можуть це виправити.

6. Вузол

Поодинокі вузли – це звичайне явище на кучерявому та пошкодженому волоссі. Локон сплутується, утворюючи вузол і може призвести до поломки. Якщо у вас кучеряве волосся, розчісуйте волосся дуже обережно.


Як прибрати посічені кінчики?

Посічені кінчики - Як виправити посічені кінчики?

1. Найкращі засоби для відновлення посічених кінчиків волосся

А. Горіння свічки

Одним з новітніх методів позбавлення від посічених кінчиків є стрижка свічками або велатерапія, яка проводиться в професійному салоні. Воно полягає в тому, що прядки волосся скручують і обпалюють їх запаленою свічкою до половини. Це гарантує, що посічені кінчики запечатані та більше не січуться.Слово застереження:


Якщо ви хочете піти на це лікування, зверніться за професійною допомогою. 


Якщо робити це самостійно, ви можете спалити волосся та шкіру.

B. Запилення волосся

Не хочете відпускати довжину волосся? Ми відчуваємо вас. Пудрування волосся стало популярним неспроста. Це техніка, за якої професіонал ковзає ножицями та терпляче розчісує ваше волосся, щоб зрізати крихітні кінчики, зберігаючи загальну довжину волосся.

C. Приховати за допомогою сироватки

Ви не хочете відвідувати салон найближчими днями? Нічого страшного. Хоча сироватки насправді не лікують посічені кінчики, ви можете прикрити їх сироваткою для блиску.

D. Зволоження волосся

Сухе волосся може закінчитися посіченими кінчиками. Шукайте шампуні, маски для волосся та кондиціонери із зволожуючими інгредієнтами, які відповідають вашому типу волосся. Існує безліч репаративних спреїв, що містять амінокислоти, щоб усунути пошкодження.

Назад до науки:

Амінокислоти, білки та пептиди є структурними одиницями вашого волосся.

E. Зверніться до глибоких кондиціонерів

Процедури глибокого кондиціонування містять сильніші зволожуючі інгредієнти та довше залишаються, що робить ваше волосся еластичним після використання. Також шукайте маски з кокосовою олією або просто використовуйте арганову олію чи олію солодкого мигдалю.

2. Природні засоби від посічених кінчиків

A. Яєчний жовток

Яєчний жовток містить білки, необхідні для здорового волосся. Зробити жовткову маску для волосся з оливковою олією, нанести на півгодини і вимити звичайним шампунем.

B. Мед

Мед діє як зволожувач, притягуючи вологу та утримуючи її у вашому волоссі. Нанесіть пачку меду, оливкової олії та сиру та залиште на волоссі на 30 хвилин перед миттям голови.

C. Пиво

Нанесення пива на волосся може забезпечити ваше волосся цукром і білками. Після миття голови промийте волосся пивом, залиште на дві хвилини та змийте.

D. Папайя

Папайя містить фолієву кислоту, яка сприяє кровообігу шкіри голови та волосся. Змішайте папайю та сир і нанесіть на волосся. Змити через 30 хвилин.

E. Алое Віра

Алое віра має зволожуючу та протимікробну дію. Просто використовуйте гель, отриманий після зрізання стебла рослини алое, щоб нанести на волосся. Через півгодини вимийте волосся шампунем.

Як запобігти посіченню кінчиків?

Посічені кінчики - Як виправити посічені кінчики?

1. Акуратно розчешіть волосся

Жорстке розчісування волосся може призвести до посічених кінчиків. Якщо ви чуєте звук під час розчісування волосся, зупиніться! Щоб позбутися клубків, почніть знизу.

2. Теплові інструменти? Тримайте їх вниз

Якщо у вас вже посічені кінчики, пам’ятайте, що праска для випрямлення волосся та фен можуть завдати ще більшої шкоди через спеку. Під час укладання волосся намагайтеся підтримувати низьку температуру.

3. Тримайте своє волосся чистим

Ніколи не залишайте на волоссі навіть останню частинку кондиціонера. Повністю промийте. Також переконайтеся, що ви ретельно вимили волосся, щоб видалити весь жир. Використовуйте машини для термостайлінгу лише тоді, коли ваше волосся чисте та захищене термозахисним спреєм.

4. Не вибирайте посічені кінці

Не піддавайтеся спокусі колупати, здирати чи рвати посічені кінчики. Ви лише спричиняєте тертя кутикули та запрошуєте більше посічених кінчиків.

5. Перейдіть на атласні наволочки

Бавовняні наволочки викликають сильне тертя у волоссі, що призводить до посічених кінчиків і ламкості. Атласні або шовкові наволочки дбайливо ставляться до волосся.

Висновок

Якщо ваші посічені кінчики є новими і знаходяться на початковій стадії, ідеально вибрати варіанти лікування безпосередньо до того, як стане гірше. Посічені кінчики, якщо їх не лікувати, можуть пошкодити все ваше волосся. Хороший догляд за волоссям є профілактичним заходом, крім усіх перерахованих вище варіантів лікування. Тож уникайте надмірного використання агресивних хімікатів і теплових методів укладання, щоб уникнути посічених кінчиків.

Рекомендовані статті