Привітання з днем народження португальською мовою з перекладом українською

День народження – це особливий день у житті кожної людини, і настав час привітати своїх близьких та друзів португальською мовою! Якщо ви хочете висловити свої побажання цією чудовою мовою, але не знаєте, як це зробити, то ви потрапили за адресою.

У португальській культурі день народження є особливим святом, яке відзначається із сім’єю та друзями. Португальці люблять святкувати цей день з пирогами, цукерками, подарунками та безліччю інших веселих активностей. І, звичайно ж, не обійдеться без привітань та тостів!

Як привітати з днем народження португальською мовою

Одним із найважливіших аспектів привітання з днем народження є вибір правильних слів. Але не варто турбуватися, якщо ви не говорите португальською мовою. У цій статті ми надамо вам посібник з того, як привітати з днем народження португальською мовою, а також переклад українською мовою всіх привітань.

Вам не обов’язково говорити португальською мовою, щоб привітати своїх близьких та друзів цією мовою. Все, що вам потрібно, це бажання висловити свої почуття та наша допомога у виборі правильних слів. У нашому посібнику ви знайдете безліч фраз і виразів португальською мовою, які допоможуть вам висловити свої почуття та побажання імениннику.

Привітання з днем народження португальською мовою з перекладом українською

Feliz aniversário! Que todos seus sonhos se realizem. (З днем народження! Нехай усі ваші мрії збудуться.)

Parabéns pelo seu dia especial! Que este novo ano de vida lhe traga muitas alegrias e realizações. (Вітаю вас з вашим особливим днем! Нехай цей новий рік життя принесе вам багато радості та досягнень.)

Que este dia seja tão maravilhoso quanto você é. Feliz aniversário! (Нехай цей день буде таким же чудовим, як ви). З днем народження!)

Parabéns pela sua vida e por tudo que você realizou até agora. Desejo que continue a conquistar seus sonhos e que sua vida seja plena de alegrias e sucesso. (Вітаю з життям та всім, що ви вже досягли. Бажаю, щоб ви продовжували досягати своїх мрій і щоб ваше життя було сповнене радості та успіху.)

Feliz aniversário! Que este dia especial traga muitas bênçãos e felicidade para sua vida. (З днем народження! Нехай цей особливий день принесе багато благословень та щастя у ваше життя.)

Parabéns pelo seu dia especial! Desejo-lhe muita saúde, amor e sucesso em tudo o que você fizer. (Вітаю вас з вашим особливим днем! Бажаю вам багато здоров’я, кохання та успіху у всьому, що ви робите.)

Que este novo ano de vida seja repleto de aventuras, felicidade e realizações. Feliz aniversário! (Нехай цей новий рік життя буде сповнений пригод, щастя та досягнень. З днем народження!)

Parabéns pelo seu aniversário! Que cada dia desta nova idade seja tão incrível quanto você é. (Вітаю з днем народження! Нехай кожен день цього нового віку буде таким самим неймовірним, як ви.)

Hoje é o seu dia especial, e eu quero lhe desejar um feliz aniversário! Que este seja um dia inesquecível eque você se sinta muito amado e valorizado. (Сьогодні ваш особливий день, і я хочу побажати вам щасливого дня народження! Нехай цей день буде незабутнім, і ви відчуєте себе дуже коханим та цінним.)

Parabéns pelo seu aniversário! Que a alegria e a felicidade que você traz para a vida de outras pessoas retornem em dobro para você. (Вітаю з днем народження! Нехай радість та щастя, які ви приносите в життя інших людей, повернуться до вас удвічі)

Рекомендовані статті