Найкращі мультфільми 2022 року: що подивитися зі світу анімаціїЧи дивитесь ви мультфільми? Самі наодинці з тарілкою морозива, разом з дітьми на вихідних чи з другою половинкою. Адже це так цікаво і розслаблююче, зануритися у цікаву історію з відчайдушними героями, наївними принцесами та смішними тваринами. А який зараз гумор в сучасних мультфільмах! Сміються і діти і дорослі. Найцікавіші мультфільми 2022 року тут https://w2w.com.ua/30-naykraschyh-multfilmiv-2022-roku/– список з 30 стрічок, які чудово підійдуть для сімейного перегляду. А ми розкажемо про 5 найцікавіших на наш погляд.

Найкращі мультфільми 2022 року: що подивитися зі світу анімації

Список 5 найкращих мультфільмів

ТОП- 5 мультиків 2022 року:

  1. «Базз Лайтер» – це американський анімаційний науково-фантастичний мультфільм, створений кіностудією Pixar Animation Studios і випущений у прокат 17 червня 2022 року. Це спін-оф серій мультфільмів “Історія іграшок”, у якому розказана історія походження персонажа Базза Рятівника. Дія фільму відбувається в 22 столітті. Базз Лайтер – астронавт, який вирушає в міжзоряне плавання, щоб знайти новий дім для людства. Під час польоту його корабель терпить аварію, і Базз опиняється на чужій планеті. Він повинен об’єднатися з групою марсіан, щоб вижити і знайти спосіб повернутися додому. Це захоплююча історія з яскравими персонажами і веселим сюжетом.
  2. «Джорджія Нолан» – стрічка про дівчинку, яка з дитинства мріє стати пожежником, як її батько. Але закони того часу не дозволяли жінкам займати цю професію. Одного разу Джорджія переодягається в хлопчика і вступає в загін добровольців. Вона робить це, щоб довести, що жінки теж можуть бути пожежниками. Фільм має гендерний підтекст. Він показує, що жінки можуть бути такими ж сильними і сміливими, як і чоловіки.
  3. Мультфільм «Кролецип та Хом’як Темряви» – це анімаційний пригодницький фільм. Він розповідає про пригоди Кролеципа, наполовину кролика, наполовину курки, який вирушає в подорож, щоб знайти та зупинити Хом’яка Темряви, який хоче захопити світ. На своєму шляху Кролецип зустрічає багатьох дивовижних істот, які допомагають йому у його справі. Він зустрічає мудрого лева, який навчає його важливості дружби та віри в себе. Він зустрічає сміливого лева, який допомагає йому у битві з Хом’яком Темряви. Фільм “Кролецип та Хом’як Темряви” – це чудова пригодницька історія для дітей. Фільм навчає цінності дружби, віри в себе та важливості боротьби за те, що правильно.
  4. «Кіт у чоботях 2: Останнє бажання» є продовженням мультфільму «Кіт у чоботях» 2011 року. Фільм розповідає про пригоди Кота у чоботях, який втратив вісім з дев’яти своїх життів. Щоб повернути свої втрачені життя, Кіт вирушає в подорож, щоб знайти загадкове «останнє бажання». На своєму шляху він зустрічає нових компаньйонів – загадкову Кицю М’яколапку та пса Перро. Разом вони вирушають у небезпечну подорож, яка приведе їх до зустрічі з могутнім магом, який може допомогти Коту знайти «останнє бажання». Мультик отримав позитивні відгуки від критиків і глядачів. Він був похвалений за гарну анімацію, гумор і пригодницький сюжет.
  5. «Король Твіті» є спін-оффом франшизи «Веселі мелодії» і розповідає про пригоди Твіті, маленької канарейки, яка стає королем маленького острівця. Фільм починається з того, що Твіті, його бабуся і Сильвестр відправляються в подорож на Канари. Однак, коли вони прибувають, то дізнаються, що королева острова, яка була доброю і мудрою правителькою, раптово зникає. Твіті і Сильвестр виявляють, що королеву викрав злий міністр, який хоче сам стати королем. Твіті розуміє, що він повинен зупинити міністра і врятувати королеву. На своєму шляху Твіті зустрічає багатьох дивовижних істот, які допомагають йому у його справі. Він зустрічає мудру сову, яка навчає його важливості справедливості та чесності, та сміливого півня, який допомагає йому у битві з міністром. Фільм отримав надзвичайно позитивні відгуки від критиків за анімацію, гумор і оптимістичний сюжет.

Чудові, яскраві мультфільми з простим гумором допоможуть вам весело провести вечір. То ж вмикайте і насолоджуйтесь.Рекомендовані статті