Маска для обличчя – яку і коли краще використовувати маску для обличчя

Ви завжди сумніваєтеся, використовувати маску для обличчя до чи після душу? Зважаючи на безліч суперечливих відповідей в Інтернеті, дерматологи кажуть, що правильне використання переважно залежить від типу маски, а також типу шкіри.

У цій статті давайте розберемося, який тип маски для обличчя слід використовувати до або після душу, а також як і коли її слід застосовувати для досягнення найкращих результатів.

Яку маску для обличчя ви використовуєте?

Маска для обличчя - яку і коли краще використовувати маску для обличчя

З різними масками для обличчя, доступними на ринку, їх можна в основному розділити на наступні типи на основі застосування, переваг і типу шкіри, для якої вони призначені.

1. Маски з глини або вугілля

Ці маски в основному використовуються для схильної до вугрів і жирного типу шкіри. Ці маски містять інгредієнти, які мають властивість поглинати надлишки шкірного сала та очищати пори. Вони часто використовуються для відлущування шкіри.

2. Зволожуючі маски

Ці маски в основному містять поживні інгредієнти і мають кремову або гелеву текстуру. В основному вони призначені для лікування сухої та чутливої ​​шкіри.

3. Антивікові маски

Ці маски містять такі активні інгредієнти, як вітамін С, ніацинамід та інші фруктові екстракти, багаті антиоксидантами. Вони допомагають у лікуванні різних ознак старіння на шкірі, таких як тонкі зморшки, нерівний тон шкіри, пігментація, зморшки, шорсткість тощо.


Як правильно наносити маску для обличчя?

Маска для обличчя - яку і коли краще використовувати маску для обличчя

Виконайте наведені нижче кроки, щоб правильно застосувати маску для обличчя, незалежно від типу маски:

Крок 1:

Використовуйте м’який миючий засіб, щоб ретельно очистити обличчя.

Крок 2

Нанесіть тонкий шар маски на все обличчя та шию за допомогою м’якої кисті. Уникайте нанесення на очі та губи.

Крок 3

Якщо це відлущувальна маска для обличчя, обережно помасажуйте шкіру круговими рухами протягом кількох хвилин.

Крок 4

Зачекайте 15-20 хвилин, поки маска не висохне. Загалом, маски для жирної шкіри розраховані на менший час, тоді як антивікові та зволожуючі маски – на довший час.

Крок 5

Використовуйте теплу воду, щоб змити маску для обличчя. Ви також можете використовувати м’яку мочалку для легшого очищення.

Крок 6

Через півгодини виконайте звичайний догляд за шкірою, який включає тонування, нанесення сироватки, зволоження та нанесення сонцезахисного крему.Старіння призводить до втрати кісткової маси, навіть на обличчі. 


Це призводить до того, що ваше обличчя зменшується з віком.

Коли наносити маску для обличчя до чи після душу?

Маски для обличчя, які слід наносити перед душем

Маски проти прищів, очищаючі та відлущувальні, такі як маски з глини, вугілля або грязі, краще наносити перед душем. Після відлущування та витримки маски на кілька хвилин можна скористатися теплим душем, щоб зняти маску. Це легко допоможе видалити бруд, шкірне сало, мертву шкіру та інші забруднення з пор шкіри.

Маски для обличчя, які слід наносити після душу

Теплий душ відкриває пори шкіри та готує її до вбирання активних інгредієнтів масок для обличчя. Тому зволожуючі та антивікові маски, які вимагають, щоб ваша шкіра глибоко вбирала інгредієнти, потрібно наносити після душу.

Крім того, застосування цих масок після душу допомагає затримувати вологу в шкірі, роблячи її м’якою та гладкою після зняття маски.

Незалежно від того, яку маску для обличчя ви використовуєте, завжди очищайте обличчя перед нанесенням маски.

Коли найкраще використовувати маску для обличчя?

Маска для обличчя - яку і коли краще використовувати маску для обличчя

Жодного жорсткого правила щодо часу використання масок для обличчя немає, їх можна застосовувати в будь-який час доби. Однак, якщо ви наносите зволожуючі та антивікові маски для обличчя перед прийняттям душу, активні речовини, присутні в масках, швидше за все, змиються під час прийняття душу пізніше. Це зменшує благотворний вплив цих масок на шкіру.

Тому краще наносити зволожуючі маски для обличчя вранці, оскільки вони можуть підсилити сяйво вашої шкіри до кінця дня. Так само ввечері перед сном можна застосовувати відлущувальні маски для обличчя.

Висновок

  • Хоча немає фіксованого часу для нанесення будь-якої маски для обличчя, багато що залежить від типу вашої шкіри та типу маски, яку ви збираєтеся використовувати.
  • Коли ви наносите зволожуючу або антивікову маску для обличчя, краще робити це після душу.
  • Якщо ви наносите пілінг або маску проти прищів, краще робити це перед душем.

Рекомендовані статті