Палиця для селфі – Яку купити палицю для селфі?

Селфі з друзями на фоні чудового морського пейзажу? Неможливо без селфі-палки. Цей непомітний гаджет – хіт у будь-якій подорожі, і це не дивно – це просто практичний аксесуар, який дозволяє увіковічнити свої спогади ще більш вражаючим способом.

Як взагалі працює палиця і про що слід пам’ятати, вирішуючи, яку палицю для селфі купити?

Палиця для селфі, монопод, палиця для селфі – переглядаючи пропозиції магазинів, ви можете зустріти різні назви цих аксесуарів, і виробники часто використовують їх як синоніми. Вирішуючи, яку селфі-палицю вибрати, варто покладатися не на назву, а на те, що вміє конкретна модель, і відмінності можуть бути явними – в першу чергу в принципі роботи.

Текст нижче містить наш рейтинг палиць для селфі та поради щодо того, на що слід звернути увагу при виборі палиці для селфі.

Рейтинг селфі-палиць – найкращі селфі-палки 2023 року

Дешева селфі палка: Hama selfie FUN 70 bluetooth

Палиця для селфі - Яку купити палицю для селфі?

Шукаєте недорогу, але функціональну палицю для селфі? Hama Selfie FUN 70 Bluetooth – чудовий гаджет, призначений для телефонів шириною від 5,5 до 8,5 сантиметрів. Палиця для селфі Hama дозволяє витягнути руку до 70 сантиметрів, завдяки чому ви можете зробити ідеальне фото для будь-якого випадку, будь то наодинці чи в групі. Обладнання також має спеціальний затискач для швидкого кріплення вашого смартфона, а гумова рукоятка має протиковзкий механізм, який забезпечує стабільне утримання палиці. Додатковою перевагою палиці Hama є вбудований тригер Bluetooth.

Хороша палиця для селфі: Fresh n Rebel Wireless Selfie Stick №2

Палиця для селфі - Яку купити палицю для селфі?

Ця універсальна палиця для селфі складається лише до 19 сантиметрів і розкладається до 80 см, тому ми можемо легко транспортувати її та знімати навіть найширші панорами. Обладнання має ручку, виготовлену з шару спіненої гуми, що забезпечує дуже стабільний хват, який працюватиме в будь-якій ситуації. Гаджет також дуже простий у використанні. Він підключається через Bluetooth до вашого смартфона Android або iOS і пропонує функцію дистанційного запуску, тож вам не потрібно торкатися телефону чи використовувати будь-які програми.

Селфі палиця для фото: Digipower Active Minipod

Палиця для селфі - Яку купити палицю для селфі?

Ви орієнтуєтесь на невеликі розміри та портативність? Розміри всього 19 сантиметрів і вага всього 200 грамів Digipower Active Minipod — це продукт, який вам підійде. Цей мініпод має тримач для смартфона та спортивної камери, а також вбудований пульт дистанційного керування затвором Bluetooth із радіусом дії до 9 метрів. Кульова головка на 360 градусів дозволить отримати будь-який ракурс при фотозйомці. Тримач дозволяє кріпити смартфон і спортивну камеру одночасно, а також сумісний з будь-якими дзеркальними та бездзеркальними фотоапаратами, що додає його універсальності.

Палиця для селфі - Яку купити палицю для селфі?

На що здатна палиця для селфі

Базові моноподи, такі як Selfie Stick Mini, працюють дуже просто, будучи фактично лише «продовженням руки». Щоб сфотографувати з його допомогою, запустіть додаток камери на смартфоні, увімкніть автоспуск (зйомка з затримкою), витягніть палицю перед собою і позуйте. Зручність у використанні, відповідна жорсткість телефону та мобільність є його найбільшими перевагами.

Якщо у вас більші очікування, то можна звернути увагу на селфі-палки для телефону з технологією Bluetooth, які коштують трохи дорожче.

Завдяки зв’язку аксесуара зі смартфоном через Bluetooth, вам не доведеться турбуватися про налаштування автоспуску, але ви можете дистанційно (тобто, натиснувши кнопку на ручці) керувати кнопкою затвора камери. Це рішення може мати тільки один недолік для людей, які люблять робити багато фотографій – батарея може розрядитися раніше, ніж очікувалося.

Палиця для селфі може коштувати значно більше 100 злотих. Однак у такій моделі зазвичай є що запропонувати. На додаток до вже згаданої технології Bluetooth, вони можуть бути оснащені лампою, яка дозволяє краще освітлювати фотографію, або навіть практичним дзеркалом, яке служить своєрідним попереднім переглядом фотографії, яку ми хочемо зробити. Люди, які піклуються про найвищу якість фотографій, можуть особливо інвестувати в них.

Також це може бути селфі-палка з пультом, за допомогою якої можна фотографувати абсолютно дистанційно. Це особливо корисно в палицях для селфі, підключених до штатива.

Також варто інвестувати в продукт найвищого рівня, якщо у вас дорогий телефон. При використанні флагмана краще купити селфі-палицю для iPhone, ніж найдешевшу модель, якість збірки якої може залишати бажати кращого.

Якщо у вас набагато більший бюджет, вас може зацікавити гімбал, тобто спортивна камера з селфі-палкою. Прикладом гарного підвісу є спортивні камери Dji – пристрої, які гарантують не тільки виняткову якість фото, але й ідеальне селфі. Технологія, яка використовується в камерах, дозволяє отримувати ідеальне зображення на панорамних знімках.

Які саме характеристики карданних камер, тобто спортивних камер із функціями селфі-палки? Наприклад, 3-осьова стабілізація зображення, яка забезпечить плавне та чітке зображення незалежно від обставин, дистанційне керування всіма режимами зйомки та запису, запис відео 4K та міцний корпус із всеспрямованим мікрофоном.

Палиця для селфі - Яку купити палицю для селфі?

Як вибрати палицю для селфі

1. Зверніть увагу на ширину ручки, її якість, довжину та можливість складання.

Це найважливіші аспекти палиці для селфі – її ручка повинна підходити до вашого телефону, а якщо ви хочете робити красиві панорамні знімки, рукоятка має бути достатньо довгою. Однак варто пам’ятати, що він має бути гнучким у складанні, щоб палиця для селфі була корисною для будь-якого випадку та типу фотографії. Що стосується якості, то варто пам’ятати, що пластикові ручки можуть бути слизькими – краще вибирати моделі з гумовою або губчастою ручкою для кращого захоплення.

2. Вирішіть, які додаткові переваги ви хочете.

Це можуть бути: з’єднання Bluetooth, яке дозволить вам робити фотографії, не торкаючись телефону (наприклад, за допомогою пульта дистанційного керування, що входить у комплект), або дзеркало, яке дозволяє робити селфі за допомогою задньої камери, яка має набагато кращу оптику і, отже, виробляє набагато красивіші фотографії. Однак якщо вам просто потрібен більший діапазон і кут для зйомки, ви виберете стандартну палицю для селфі і проігноруєте додаткові можливості.

Найважливіші особливості селфі-палиць

  • Тип і довжина ручки
  • Сумісність Bluetooth
  • Дзеркало
  • Водонепроникний

Рекомендовані статті