Майбутні ігри Assassin’s Creed: кожна нова гра у розробці

У Ubisoft в розробці знаходиться безліч нових ігор з серії Assassin’s Creed. Рідко коли ми маємо таку велику кількість інформації про майбутнє франшизи, але це не заважає нам дізнатися про всі історичні локації, до яких нас приведуть нові ігри Assassin’s Creed в 2023 році та пізніше.

Очікувані ігри Assassin’s Creed

Майбутнє Assassin’s Creed було представлено на спеціальному шоукейсі, приуроченому до 15-річчя серії. Там ми побачили нові ігри з фокусом на хитрість, нові мобільні ігри та дві флагманські відкриті світи RPG, а також останнє оновлення для Assassin’s Creed Valhalla. У нас є деталі про всі майбутні ігри Assassin’s Creed нижче, від загадкової гри під кодовою назвою Hexe до захоплюючої гри під кодовою назвою Red.

Assassin’s Creed Mirage

Майбутні ігри Assassins Creed: кожна нова гра у розробці

Розробник: Ubisoft BordeauxПлатформи: PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox OneДата виходу: 2023 рік

Assassin’s Creed Mirage – це пошана раннім рокам серії Assassin’s Creed. Це повернення до бігу по дахах, полювання на цілі за допомогою соціальної хитрості та уважно виконаних вбивств – основи пригод Альтера та Еціо. Розташований в Багдаді та зірковим головним героєм молодшого Басіма, Assassin’s Creed Mirage буде меншим, більш самодостатнім наративним пригодою – свіжим подихом серед обширних відкритих світів РПГ Assassin’s Creed Valhalla, Odyssey та Origins. У місійному зверненні Assassin’s Creed Mirage є простота, яку ми не можемо не оцінити, тому він є однією з ключових нових ігор на 2023 рік, яку ви не захочете пропустити.

Assassin’s Creed Infinity

Майбутні ігри Assassins Creed: кожна нова гра у розробці

Розробник: Ubisoft Quebec, Ubisoft MontrealПлатформи: невідомоДата виходу: очікується 2024

Assassin’s Creed Infinity складно пояснити, але він може мати трансформаційний вплив на спосіб, яким ми взаємодіємо з Assassin’s Creed в майбутньому. Фактично Ubisoft будує інтерактивний хаб, який буде працювати як Анімус, дозволяючи перескакувати між різними історичними локаціями, одночасно продовжуючи сюжетну рамку сучасного світу, яка була з серією з самого початку. Перші дві гри, які приєднаються до Infinity Hub, будуть Assassin’s Creed Codename Red та Assassin’s Creed Codename Hexe, після чого очікується розширення та еволюція з часом. Це трохи нагадує метавсесвіт, але це також повністю логічно для цієї франшизи.

Assassin’s Creed Codename Red

Майбутні ігри Assassins Creed: кожна нова гра у розробці

Розробник: Ubisoft QuebecПлатформи: невідомоДата виходу: невідомо

Очікується, що Assassin’s Creed Codename Red стане першою грою, яка приєднається до Infinity Hub, і сиквелом, який нарешті задовольнить бажання фанатів: Codename Red відбудеться в феодальному Японії. Розробляється на Ubisoft Quebec, що стояла за Assassin’s Creed Odyssey, Codename Red дозволить нам реалізувати “дуже потужну шіноубі фантазію” та буде описаний як майбутнє Assassin’s Creed ігор відкритого світу. Це дуже захоплююча пропозиція, і ми з нетерпінням чекаємо на те, що Ubisoft нам пропонує. На жаль, з огляду на те, що Assassin’s Creed Mirage запланована на випуск наступного року, є велика ймовірність, що Codename Red ми побачимо не раніше, ніж у 2024 році.

Assassin’s Creed Codename Hexe

Розробник: Ubisoft MontrealПлатформи: невідомоДата виходу: невідомо

Assassin’s Creed Codename Hexe позиціонується як “дуже різновидна гра Assassin’s Creed”. Деталей мало, але ми знаємо, що її створює розробник Assassin’s Creed Valhalla – Ubisoft Montreal, а на чолі виробництва стоїть колишній творчий директор Watch Dogs Legion Клінт Хокінг. Перший трейлер і кодова назва гри підказують, що Assassin’s Creed Hexe буде розташована в 16 столітті в Європі під час інквізиції, яка охопила регіон. Можливо, ми побачимо дивну, субверсивну гру від серії Assassin’s Creed, і ми чекаємо з нетерпінням більше експериментів з цієї серії.

Assassin’s Creed Codename Jade

Майбутні ігри Assassins Creed: кожна нова гра у розробці

Розробник: UbisoftПлатформи: Android, iOSДата виходу: невідомо

Assassin’s Creed Codename Jade стане першою повноцінною відкритою світом грою Assassin’s Creed для мобільних пристроїв. Ubisoft заявляє, що намагається створити аутентичний досвід Assassin’s Creed, проте з оптимізованим для дотикових екранів керуванням. Assassin’s Creed Jade відбудеться в Китаї 215 року до н.е., і, так, ви зможете паркурити через Великий Китайський Мур. Codename Jade буде також першою грою серії, що дозволить створити власного асасина з нуля, що є приємним дотиком. Ubisoft показала тільки трейлер в інженерному виконанні, але він був досить вражаючим. Якщо Assassin’s Creed дійсно зможе адаптуватися до мобільних пристроїв та дотикового керування, то це може змінити ваші комутації назавжди.

Assassin’s Creed Netflixґ

Майбутні ігри Assassins Creed: кожна нова гра у розробці

Розробник: UbisoftПлатформи: Android, iOSДата випуску: невідомо

Ubisoft та Netflix уклали досить широку угоду про співпрацю. Вже йде виробництво серіалу Assassin’s Creed для Netflix (з режисером Джедом Стюартом на чолі, письменником таких культових бойовиків, як “Кривавий спорт” та “Зникла без вісти”), а також трьох мобільних ігор для відеоігрової платформи Netflix. Планується випуск ігор, які будуть базуватися на універсумах Valiant Hearts і Mighty Quest, а також на світі Assassin’s Creed. Гра Assassin’s Creed для Netflix ще в ранній стадії розробки, але коли вона вийде, вона буде доступна виключно на мобільних платформах для абонентів Netflix у всьому світі. Іншої інформації не було розкрито, але наша зацікавленість зросла.

Assassin’s Creed Invictus

Розробник: UbisoftПлатформи: невідомоДата випуску: невідомо

Ubisoft повідомляє, що “досліджуємо, як ми можемо повернути окремі мультиплеєрні досвіди до всесвіту Assassin’s Creed.” Мультиплеєр у серії Assassin’s Creed займає лідируючі позиції в списку бажань протягом багатьох років – пройшло дев’ять років з того часу, як режим з’явився в AC4: Black Flag, і вісім років з того часу, як кооператив з’явився в Assassin’s Creed Unity. Мало що відомо про цю окрему гру мультиплеєру Assassin’s Creed, хоча ми знаємо, що вона вийде як частина інтерактивної платформи Assassin’s Creed Infinity Hub, а начальник франшизи Марк-Алексіс Коте підтвердив, що її кодова назва – ‘Assassin’s Creed Invictus’.

Рекомендовані статті