Коли треба обов’язково провести ТО мікроавтобуса, навіть якщо не прийшов час планового огляду?

Мікроавтобуси використовуються для перевезення вантажів та постійного комунікування між клієнтами користувача. Тому необхідно постійно підтримувати технічний стан таких авто і проводити техогляд вчасно, щоб гарантувати безпеку як водія, так і пасажирів чи вантажів, які перевозяться цим видом автомобільного транспорту.

Коли треба обовязково провести ТО мікроавтобуса, навіть якщо не прийшов час планового огляду?

За посиланням https://www.busservice.com.ua/ є більше про ремонт у Львові мікроавтобусів різних марок та брендів в сервісі БусСервіс, зокрема таких всесвітньовідомих як Nissan, Opel, Citroën, Mercedes, Ford, Volkswagen, Peugeot та інших. Для ремонтів використовується якісне діагностичне обладнання, спеціалізований інструмент, упорядковані та підготовлені для виконання ремонтно-технічних робіт спеціалізовані приміщення. Спеціалісти сервісу:

  • мають відповідний досвід;
  • виконують всі види робіт за встановленими виробниками регламентами;
  • використовують в роботі якісні комплектуючі, що постачаються від перевірених постачальників запчастин.

Одразу після доставлення автомобіля на станцію за заявкою власника проводиться діагностування роботи автомобіля зокрема перевірка роботи двигуна і інших систем і механізмів мікроавтобуса.

Перевірка роботи двигуна і виконання ТО та діагностики

Перший крок для якісної діагностики – оцінка стану авто спеціалістом, який фіксує інформацію користувача та проводить поверховий огляд разом з застосуванням для об’єктивної оцінки приладів тестування, комп’ютерної діагностики.

За результатами цих даних проводиться додатковий візуальний огляд окремих елементів та з’ясовується потенційна можливість виходу з ладу окремих елементів та деталей. Якщо інформація підтверджується візуальним оглядом, проводиться демонтаж корпусу, а також перевірка реального стану рівня зносу і взаємодії конкретних деталей або вузлів.

Для продовження якісної діагностики виконують наступні види робіт:

  • перевірка рівня оливи у двигуні, стану масляного фільтра і герметичність картера;
  • контроль взаємодії з системою охолодження, а також перевірка термостата та інших датчиків і регуляторів;
  • контроль системи подачі палива зокрема паливного насосу, форсунок, повітряного фільтра, свічок запалювання та інших елементів подачі паливної суміші в циліндри.

Для завершення контрольної діагностики проводять перевірку стану системи концентрації та викиду відпрацьованих газів, а також додаткових фільтрів і інших елементів двигуна.

Особливості діагностики мікроавтобусів

Мікроавтобуси як для пасажирських, так і вантажних перевезень зазвичай є комерційним транспортом який використовується значно інтенсивніше, ніж приватні автомобілі. Саме тому проведення діагностики основних вузлів та агрегатів авто в такому випадку повинно відбуватися регулярніше, з високою ритмічністю і під час виявлення перших ознак проблем роботи двигуна або інших важливих елементів двигуна.

Рекомендовані статті