Підступний напій, яким не можна запивати їжу, якщо хочете схуднути

В яких випадках звичайна склянка води може лише нашкодити.

Незважаючи на популярний стереотип, пити під час їди можна. Однак потрібно розуміти, який краще вибрати напій. А що ще важливіше — дотримуватись особливого температурного режиму.

Якщо ви хоча б раз у житті намагалися схуднути, то, напевно, знаєте, які напої корисні, а які складаються лише з порожніх калорій. Ми навіть не пояснюватимемо, чому не слід часто пити сік, класти цукор у чай і каву і, звичайно ж, купувати газування. Це всім відомо!

Втім, навіть звичайна склянка води, без будь-яких добавок, може негативно впливати на обмінні процеси в організмі. І виною тому її температура.

Якщо під час їжі ви вважаєте за краще тримати поряд з тарілкою склянку з чистою водою кімнатної температури, не дивуйтеся, чому незабаром після трапези вам знову хочеться їсти. Річ у тім, що холодна вода сприяє збільшенню скорочень шлунка. Через це їжа не встигає до ладу перетравитись — і практично моментально «проскакує» далі, у верхній відділ кишечника. У результаті ви не встигаєте насититися і хочете ще, а кишечник страждає в спробах обробити погано перетравлену їжу — і відповідає на це навантаження неприємною тяжкістю та здуттям.

Пам’ятайте: не потрібно повністю відмовлятися від пиття під час їжі. Невелика кількість теплої води або чашка чаю на десерт добре впливають на організм.

Рекомендовані статті