Фолієва кислота – Як фолієва кислота може прискорити ріст волосся?

Проблема випадіння волосся викликає у вас безсонні ночі? Ми розуміємо, наскільки тривожним може бути надмірне випадіння волосся. Але ми також можемо запевнити вас, що проблему випадіння волосся можна вирішити.

Так, є кілька способів зменшити випадіння волосся, а також прискорити ріст волосся. І одним із найбільш забутих рішень є фолієва кислота. Цей вітамін пропонує цілу низку переваг, найважливішою з яких є прискорення росту волосся.

Давайте обговоримо, як можна включити фолієву кислоту в свій догляд за волоссям, щоб прискорити ріст волосся.

Що таке фолієва кислота та що вона робить для вашого волосся?

Фолієва кислота - Як фолієва кислота може прискорити ріст волосся?

Синтетична форма фолієвої кислоти, фолієва кислота, належить до сімейства вітамінів В. Це надзвичайно важлива поживна речовина, яка допомагає організму функціонувати ефективно. Це водорозчинний вітамін, який допомагає організму створювати нові клітини.

Деякі частини тіла постійно виробляють нові клітини на регулярній основі. До них відносяться ваша шкіра, волосся та нігті. Фолієва кислота сприяє здоровому росту цих клітин. Він також підтримує здоров’я ваших еритроцитів.

Нестача фолієвої кислоти в організмі може спричинити безліч небажаних проблем зі здоров’ям. Випадання волосся і повільний ріст волосся є побічними ефектами дефіциту фолієвої кислоти. Відповідно до проспективного аналітичного контрольованого дослідження очевидно, що передчасне посивіння та втрата волосся пов’язані з дефіцитом фолієвої кислоти.

Які найкращі джерела фолієвої кислоти?

Існують різні природні джерела фолієвої кислоти, які ви можете отримати через регулярне споживання їжі. Відповідно до Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США, багато відомих продуктів, таких як хліб, крупи, макарони, рис та інші зернові продукти, мають достатню кількість фолієвої кислоти. Список природних джерел фолієвої кислоти включає:

1. Квасоля

2. Арахіс

3. Насіння соняшнику

4. Цільнозернові

5. Яйця

6. Листові овочі, такі як салат, шпинат, ріпа тощо

7. Брокколі

8. Чилі

9. Фрукти

10. Морепродукти і куряча печінка

Ви також можете приймати добавки фолієвої кислоти разом зі звичайною їжею. Ці добавки доступні у формі таблеток і рідини.
Стать і вік


Сума


Вік від 19 років (чоловіки та жінки)


400 мкг


Вагітна жінка


600 мкг


Годуюча жінка


500 мкг

Які переваги дає фолієва кислота?

1. Прискорює ріст волосся

Фолієва кислота відіграє важливу роль у рості волосся. Це прискорює поділ клітин волосяних фолікулів, щоб прискорити ріст волосся. Фолієва кислота також сприяє кератинізації волосся.

2. Зупиняє передчасне посивіння волосся

Як повідомлялося раніше, фолієва кислота підтримує активність і здоров’я ваших еритроцитів. Еритроцити багаті киснем, який підтримує нормальну пігментацію волосся. Якщо вашому організму не вистачає фолієвої кислоти, ці еритроцити почнуть збільшуватися в розмірі, і колір вашого волосся зміниться.

3. Зменшує випадання волосся

Коли у вас дефіцит фолієвої кислоти, ваше тіло посилатиме фолієву кислоту до більш важливих органів замість волосяних фолікулів. Природно, ваше волосся втратить одну з найважливіших поживних речовин і стане слабшим. Згодом у вас випаде волосся . Саме тоді вам потрібно збільшити споживання фолієвої кислоти через їжу або добавки.

4. Додає волоссю об’єм і блиск

Дефіцит фолієвої кислоти пов’язаний з витонченням волосся. Він також відіграє ключову роль у створенні нових клітин, які можуть прискорити ріст волосся та додати об’єм. Якщо у вас густе і здорове волосся, воно від природи буде м’яким, еластичним і блискучим.

Фолієва кислота - Як фолієва кислота може прискорити ріст волосся?

Які симптоми дефіциту фолієвої кислоти?

1. Втома

2. Передчасне посивіння

3. Виразки в роті

4. Набряклий язик

5. Випадання волосся

6. М’язова слабкість

7. Головний біль і запаморочення

8. Проблеми з диханням

9. Втрата ваги

10. Діарея

Як використовувати фолієву кислоту для росту волосся?

Споживання фолієвої кислоти, біотину та цинку

Часто дефіцит як біотину, так і фолієвої кислоти пов’язаний з випаданням волосся. Незважаючи на те, що немає достатніх даних, щоб підтвердити вищезазначене переконання, деякі дослідження показують, що добавка біотину допомогла прискорити ріст волосся. У деяких звітах говориться, що людей з алопецією лікували біотином. Так само дефіцит цинку також пов’язаний з випаданням волосся.

Комплекс вітамінів B, пренатальні вітаміни, полівітаміни в таблетках часто пропонуються як добавки до біотину, цинку та фолієвої кислоти. Вживайте таблетки щодня, і протягом двох-трьох місяців ви помітите поліпшення росту та здоров’я волосся.Перед прийомом будь-яких вітамінних добавок проконсультуйтеся з лікарем.

Прийом їжі

Регулярне споживання їжі повинно забезпечити достатню кількість фолієвої кислоти. Додайте зелені листові овочі до свого звичайного раціону. Їжте свіжі фрукти і вживайте якомога більше фруктових соків. Ви також можете їсти курку та морепродукти, якщо ви не вегетаріанець. Арахіс, брокколі та квасоля також є чудовим джерелом фолієвої кислоти.

Що станеться, якщо ви споживаєте надмірну кількість фолієвої кислоти?

Якщо у вашому організмі немає нестачі фолієвої кислоти, не приймайте добавки з фолієвою кислотою. Звичайна норма споживання фолієвої кислоти для дорослих становить 400 мкг/добу. Споживання понад 400 мкг фолієвої кислоти небезпечно для молодих людей. Великі дози фолієвої кислоти можуть викликати головний біль, висип і нудоту. Прийом більше 1000 мкг на день може спричинити серйозне пошкодження нервів.

Знання стану вашого волосся та консультація лікаря можуть допомогти вам визначити проблеми, що спричиняють випадання волосся. Тоді проблему випадіння волосся можна лікувати відповідно.

Висновок

Фолієва кислота має надзвичайно високу поживну цінність. Дефіцит фолієвої кислоти призведе до різноманітних проблем зі здоров’ям, включаючи випадання волосся, уповільнення його росту та витончення волосся. Додавання до свого раціону їжі та добавок, збагачених фолієвою кислотою, точно вирішить половину вашої проблеми. Але переконайтеся, що ваше тіло також отримує інші поживні речовини. Підтримуючи загальний стан здоров’я, ви також живите волосся.

Рекомендовані статті