21 міф про секс, в які просто соромно вірити

Зміст

Тригодинні заняття любов’ю – це моторошно та втомливо, а від справжнього оргазму не завжди кричиш, як у фільмах для дорослих.

Міф № 1. Розмір має значення

Поки ви читаєте це речення, десь в світі кілька чоловіків вже встигли погуглити «як збільшити член в домашніх умовах». Але ми-то з вами знаємо, що до чого: середнє арифметичне значення довжини чоловічого статевого органу в ерегованому стані по всьому світу – 13 сантиметрів. Ці дані озвучили співробітники урологічного журналу BJU International. У когось більше, у когось – менше, суть в іншому: не існує ідеальних рамок, під які ви повинні підходити.

При цьому ніякі унікальні вправи, диво-таблетки і самонавіяння не допоможуть – маємо що маємо. Єдиний спосіб збільшення статевого члена – хірургічне втручання. Але знаєте, що, на думку жінок, набагато важливіше, ніж розмір пеніса? Уміння ним користуватися.

Міф № 2. Мастурбація шкодить здоров’ю

«Якщо будеш багато мастурбувати, то можеш осліпнути, долоні покриються волоссям, а там і до імпотенції недалеко». Звучить як смертельний вирок. Але як справи йдуть насправді?

Мастурбація – це абсолютно нормальна сексуальна активність, яка ніяк не впливає на ріст волосся на пальцях, зменшення розміру статевого члена або його викривлення. У жінок, в свою чергу, не спостерігається ніякого зниження сексуального бажання від регулярного самозадоволення, це лише додатковий спосіб отримати сексуальну насолоду.

Однак занадто часта мастурбація все ж має негативний вплив на ваше життя. Ми не говоримо про тих запущених випадках, коли людина не виходить з квартири цілодобово, тому що порноролики самі себе не подивляться. Скоріше, мова йде про можливий негативний вплив фільмів категорії 18+ на ваші стосунки з партнером, а також формуванні неправильного сприйняття сексу в реальному житті.

Міф № 3. Будь оргазм «зносить дах» і є головною метою сексу

Ось і настав цей довгоочікуваний момент істинного просвітлення – оргазм. Те, заради чого, власне, все й затівалося. Адже тільки справжній чоловік, професіонал з багаторічним досвідом і той ще ловелас може довести дівчину до оргазму. А що, якщо немає?

Насправді не кожен секс обов’язково закінчується оргазмом, а оргазм, в свою чергу, не завжди буває «як в кіно». Жіночий оргазм – це взагалі штука досить непередбачувана. Тому наступного разу, замість того щоб усіма правдами і неправдами намагатися його досягти, можна просто закрити очі – і насолоджуватися моментом.

Міф № 4. Є кореляція між розміром члена і розміром носа, долонь і ступень

Не існує ніяких науково доведених фактів, які підтверджують те, що розмір статевого члена будь-яким чином пов’язаний з розміром взуття, долонь або носа. Чоловіки з 45-м розміром ноги, вибачте.

Міф № 5. Смак сперми залежить від уподобань чоловіка в їжі

Вважається, що якщо чоловік любить м’ясо з кров’ю або цитрусові, то його сперма буде кислою. Постійно вживає ананасовий сік – смак стане солодший. А ось від алкоголю, кави і сигарет доведеться позбутися: дані речовини нібито роблять сперму більш гіркою або солоною. Однак всі ці популярні уявлення про допущення, пов’язані із вживанням певних продуктів, не доведені наукою.

Багато урологів запевняють: смак сперми незмінний, адже її склад включає точну суміш компонентів, необхідну для підтримання життєдіяльності сперматозоїдів. Так що ніякої ананасовий сік не перетворить вашу сперму в Пінаколаду, таке життя.

Міф № 6. Секс в перший раз завжди болючий

Кров, сльози і розчарування в сексі – а все ж так добре починалося! Але причина хворобливого першого разу полягає аж ніяк не в пошкодженні дівочої пліви, як багато хто вважає. Розрив вагінальної тканини через нестачу змаски укупі з недосвідченістю партнера і стресом у результаті призводить до болі під час першого сексу.

Сильний біль не є нормою, терпіння в такій справі не допоможе. Будь-який хворобливий секс, не пов’язаний з недосвідченістю або необачністю партнера, – привід звернутися до фахівця. Так що менше нервів і поспіху, більше уваги один до одного – і перший раз точно не стане останнім!

Міф № 7. Перерваний статевий акт захищає від вагітності

З цитат великих людей: «Та я встигну!» Цілком може бути. Але що, якщо немає? Чи варто ризикувати? Перерваний статевий акт ніколи не був ефективним способом контрацепції, адже певна кількість сперматозоїдів виділяється ще в самому початку сексу.

Міф № 8. Чоловіки думають про секс кожні 7 секунд

Не зовсім! У 2011 році дослідники з Огайского університету провели експеримент в ході якого з’ясувалося: в середньому чоловіки думають про секс 19 разів на день, жінки – 10. Дослідження включало в себе 163 жінки і 120 чоловіків. В цілому кількість думок про інтимну близькість залежить не від статі, а від ставлення людини до сексуальної активності. Нас оточують асексуали, антисексуали, демісексуали, і це ще не весь список «сексуалів», кожен з яких по-різному сприймає секс. І думає про нього, відповідно, рідше або частіше за інших.

Міф № 9. Заняття сексом спалюють багато калорій

Ще один міф. Насправді кількість спалених кілокалорій залежить від тривалості статевого акту. І якщо за 6 хвилин (в середньому) ви втратите кілокалорію, то за 12 хвилин – уже 42! Непогано, але схуднути так точно не вийде. А так хотілося!

Міф № 10. Секс може стати причиною інфаркту

Все з точністю до навпаки: чоловіки, які займаються сексом один раз на місяць, схильні до більшого ризику серцево-судинних захворювань, на відміну від тих, які мають регулярні акти два рази в тиждень.

Що стосується небезпеки сексу для людей з серцево-судинними захворюваннями – вона занадто перебільшена. Фізичне навантаження на серце під час заняття сексом цілком порівнянна з іншими навантаженнями, з якими ми стикаємося протягом звичайного дня. Стан організму під час статевого акту можна порівняти з підйомом по сходах на кілька поверхів: пульс підвищується до 110-130T ударів в хвилину. Такі показники не уявляють серйозної небезпеки для хворих на серцево-судинними захворюваннями.

Міф № 11. Секс в деяких позах може вплинути на стать дитини

Різні пози впливають виключно на отримання більшої кількості задоволення партнерів. На стать дитини може вплинути лише одне: наявність або відсутність Y-хромосоми.

У XXI столітті існує безліч способів дізнатися стать дитини під час вагітності. Ніяких припущень – тільки точна і перевірена інформація.

Міф № 12. Всі інфекції, що передаються статевим шляхом, виявляються відразу

Хламідіоз, гонорея, герпес – і це всього три поширених захворювання, які довгий час не проявляють ніяк. Не кожна інфекція очевидна відразу, її не завжди легко визначити – слід негайно звернутися до професіонала, якщо у вас виникли підозри на наявність захворювання. Кращим способом профілактика є презерватив, однак він не завжди є під рукою. В такому випадку на допомогу приходить ряд антисептиків, які ви можете знайти в кожній аптеці (хлоргексидин, мірамістин, дезмістін).

Попереджений – значить озброєний: не нехтуйте власною безпекою навіть заради самого кращого сексу у вашому житті.

Міф № 13. Люди не мастурбують, коли знаходяться в постійних відносинах

І чоловіча, і жіноча мастурбація – річ абсолютно індивідуальна. Як, власне, і серйозні відносини. Ви можете зустрічатися довгий період часу, але не жити разом – чи означає це, що ви або ваш партнер не будете мастурбувати? Ні в якому разі. Все залежить виключно від ваших звичок і рівня статевого потягу. А ось деякі пари, наприклад, займаються спільною мастурбацією, запевняючи, що це зміцнює їхню довіру, а також зближує один з одним. Так чи інакше, це особистий вибір кожного.

Міф № 14. Спринцювання після сексу врятує від небажаної вагітності

Підмивання або спринцювання відразу після незахищеного акту в цілому ідея непогана. Тільки її реалізація вже точно не вбереже вас від небажаної вагітності. А ось контрацептиви можуть!

Міф № 15. Жінки ставляться до сексу серйозніше, ніж чоловіки

У книзі «Чого хочуть жінки? Наука про природу жіночої сексуальності » відомий журналіст Деніел Бергнер зазначає: жінки спокійно сприймають секс без зайвих емоційних прихильностей і хочуть його не менше, ніж чоловіки. Проблема полягає в тому, що через соціальний тиск, страху осуду і неприємного ярлика «дівчата легкої поведінки» дамам складніше виявляти сексуальну зацікавленість в протилежну стать.

Міф № 16. Часта зміна партнерів веде до депресії

Депресія після сексу може проявитися, якщо вона була ще до нього. У такому випадку кількість партнерів не грає ніякої ролі. Єдине, на що впливає часта зміна сексуальних контактів, – зростає ризик отримання інфекції, що передається статевим шляхом.

Міф № 17. Устриці і шоколад підсилюють сексуальне збудження

Немає ніяких науково-доведених даних, що підтверджують цей факт. Однак устриці своїм зовнішнім виглядом нагадують деяким інтимні частини тіла, що може викликати збудження. Шоколад, в свою чергу, стимулює вироблення серотоніну, що підвищує настрій, – а люди в гарному настрої частіше займаються сексом. Але це зовсім не означає, що дані продукти гарантовано є афродизіаками абсолютно для кожної людини.

Міф № 18. Під час сексу потрібно обов’язково знімати шкарпетки

Наступного разу, коли ви знову побачите на ньому ці абсолютно сексуальних вовняні шкарпетки, знайте: ймовірність отримання оргазму вище, коли ноги знаходяться в теплі. Так що сміливо одягайте шкарпетки разом з ним – дика пристрасть забезпечена!

Міф № 19. Чим довше, тим краще

«Художники можуть всю ніч», а скільки можете ви? Оргазм – процес абсолютно індивідуальний: комусь хватить 10 хвилин для його отримання, іншим же буде мало і декількох годин. До того ж отримання оргазму – це не головна мета сексу, адже набагато важливіше якісний процес. І якщо під час статевого акту хтось із вас уже починає позіхати від нудьги або відчуває болючі відчуття – мабуть, пора припинити.

Міф № 20. Вагінальний оргазм – справжній, а кліторального – немає

Всупереч даній думці, оргазм буває тільки один – розрізняються лише способи його отримання. І кліторальний, і вагінальний варіанти, відповідно, є повністю натуральні. У недавніх дослідженнях, опублікованих в журналі Nature Reviews Urology, вчені з’ясували: за отримання вагінального оргазму відповідає не один конкретний орган, а цілий кліторальних-вагінальний комплекс. Завдяки роботі всієї репродуктивної системи ми і отримуємо самі що ні на є справжні оргазми.

Міф № 21. Під час місячних не можна займатися сексом

Немає абсолютно ніяких протипоказань, що забороняють займатися сексом під час критичних днів. Якщо партнерів все влаштовує, то чому ні? Більш того, секс під час місячних допомагає деяким дівчатам впоратися з болем. Однак це зовсім не означає, що можна не використовувати презерватив: критичні дні, ніяк не вбережуть вас від небажаної вагітності або венеричних захворювань.

Тому вивчайте всі тонкощі вашого організму з вашим партнером і не вірте у всякі небелиці

  • 21 міф про секс, в які просто соромно вірити

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті