Якщо у вас обличчя червоніє від пива, негайно припиніть його пити

Це небезпечна реакція.

Алкогольні напої – невід’ємна частина більшості застіль і вечірок. Пиво, вино, горілка, ром, численні коктейлі …

Але якщо у вас від алкоголю червоніє обличчя, будьте обережні! Почервоніння обличчя при прийомі алкоголю свідчить про вроджену непереносимість. Зазвичай вона проявляється також у вигляді нудоти, головного болю та прискореного серцебиття.

Це викликано накопиченням ацетальдегіду в організмі. Це високотоксична та канцерогенна речовина. У печінці алкоголь перетворюється в ацетальдегід, але майже відразу перетворюється в більш нешкідливий ацетат.

Це якщо у вас немає вродженої непереносимості. А якщо є, то ацетальдегід перетворюється в ацетат набагато довше.

В результаті ви набагато сильніше п’янієте, відчуваєте більш важкі наслідки, а в довгостроковій перспективі ризикуєте отримати рак ротової порожнини і горла.

Вроджена непереносимість не лікується. Вона найбільш поширена серед китайців і інших жителів Східної Азії – до третини всіх східних азіатів мають вроджену непереносимість алкоголю.

Звичайно, є в цьому і плюс: їм не загрожують ні пияцтво, ні алкоголізм.

Отже, якщо у вас сильно червоніє обличчя після вживання алкоголю, можливо, у вас теж є це генетичне порушення. Не ризикуйте! Раніше ми писали як правильно вибрати пиво, щоб не зашкодити собі.

  • Якщо у вас обличчя червоніє від пива, негайно припиніть його пити

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті