Як розробити власний стиль

Наздогнати моду майже неможливо, але це зовсім не означає, що не потрібно за нею стежити. Цей момент важливий для створення власного стилю, відмінного від уподобань основної маси, але такий, що ідеально підходить саме вам.

Власний стиль — запорука індивідуальності образів, можливість продемонструвати вишуканий смак та вибрати одяг, що підкреслює принади. Він поза трендами та часом: враховувати їх треба, але слідувати сліпо — не варто. Індивідуальний стиль — це мистецтво одягатися так, як подобається, а не так, як диктують fashion-канони. Як навчитися створювати особистий стиль? Пропонуємо кілька порад.

Як розробити власний стиль

Вивчаємо вміст шафи

Йдеться не про розмотлошення гардеробу, а про аналіз елементів, що його складають. Під час створення власного стилю важливо вивчити кожну річ у шафі та зрозуміти, подобається вона чи ні. Чи відчуваєте себе комфортно, а якщо ні, то чому? Поняття «модно» та «немодно» слід відставити вбік, спираючись лише на внутрішні відчуття.

Шукаємо натхнення

Ідеї образів, які припадуть до душі, можна шукати різними способами:

  • вивчити модний гардероб визнаних ікон стилю;
  • завести акаунт на Pinterest і розглядати картинки у категоріях моди та стилю;
  • переглядати модні журнали;
  • відстежувати покази дизайнерів.

Джерелами натхнення можуть стати каталоги популярних брендів. Стильне взуття можна вивчити, розглядаючи каталог «Сантоні», ефектні аксесуари — Dolce & Gabbana, одяг — Gucci, Burberry, Marc O’Polo, Prada.

Модні новинки та привабливі образи потрібно вивчати, уважно прислухаючись до себе, подумки приміряючи. Хорошою практикою стануть походи магазинами брендового одягу. Купувати не обов’язково — достатньо просто міряти та вибирати.

Вивчаємо фігуру

Цей момент не менш важливий, адже від типу фігури багато залежить. Модна сукня чи костюм по-різному виглядають на дівчині «груші» або «перевернутому трикутнику». Тут слід відкинути убік недоречне кокетство та дивитися на огріхи власної фігури неупереджено — в одязі, що приховує недоліки, кожна жінка почувається краще.

Як розробити власний стиль

А що всередині

Аналіз свого внутрішнього стану є важливим під час створення індивідуального стилю. Врахувати потрібно все:

  • вік — у 20 років можна дозволити собі нотки зухвалості, а ближче до 45 краще віддати перевагу розкоші;
  • темперамент — речі повинні відображати особистість, тому у спокійних та заводних дівчат вони будуть різними;
  • захоплення — це частина особистості, яку неодмінно слід відобразити в гардеробі;
  • спосіб життя — якщо за вдачею ви домосідка, то вечірні сукні, навіть найнеймовірніші за красою, носити нікуди.

На основі різнобічного аналізу особистості слід скласти базовий гардероб, потроху розбавляючи його оригінальними модними новинками. Поспішати не варто: на створення індивідуального стилю часом витрачається не один місяць. А якщо боїтеся не впоратися самостійно, то не соромно просити допомоги професійного стиліста чи близької подруги, образами якої ви захоплюєтеся.

Рекомендовані статті