Де знайти дівчину своєї мрії

Місця, в яких висока ймовірність зустріти «ту саму» і зав’язати доленосне знайомство.

В інтернеті

Найбільш очевидний варіант. Сучасне життя підказує, що знайти дівчину найпростіше на сайті знайомств або в додатку для них же. Однак не все так однозначно: ті хто там познайомився досить рідко створюють міцні союзи.

Проте не варто відкидати інтернет як варіант. Подумайте, чим ви захоплюєтеся, і вирушайте на відповідні форуми та різноманітні сайти для обговорення тих чи інших хобі, будь то парапланеризм або в’язання (раптом ви той дивний хлопець, який любить в’язати?). Так хоча б збільшиться ймовірність зустріти споріднену душу і у вас вже буде про що поговорити на перших побаченнях.

У клубах за інтересами

Принцип «тематичного» пошуку поширюється і на реальність. Якщо ви та щаслива людина, у якої є час займатися своїм хобі і ходити на зустрічі таких же захоплених, озирніться там гарненько. Раптом поруч сидить самотня панянка, їй цікаво те ж, що і вам!

Олдскульний варіант: якщо вам подобаються гарні книги, вирушайте на читання. Вони проходять в бібліотеках і книгарнях, і відсоток жіночої статі серед присутніх там сильно більше, ніж чоловічого. Потім обговоріть книгу – чим не привід для побачення?

Власне, без читань знайомитися в книжковому теж можна і потрібно. Буде легше зрозуміти, що за людина перед тобою, по тих книгах, які він (в нашому випадку – вона) розглядає.

У спортзалах

Існує ціла армія дівчат, які ходять в тренажерку, тільки щоб познайомитися. Серйозно. Їх можна впізнати по наявності макіяжу і акуратній зачісці замість банального хвостика.

Ще можна знайомитися під час пробіжки (правда, Пихкаючий співрозмовник – це не дуже сексі), велопрогулянки, плавання – варіантів маса.

До речі, зима – це пора знайомств на ковзанці. Дівчата до цього вельми розташовані, тому що на ковзанах вони відчувають себе зворушливими і красивими.

На грі в «Мафію» або щось ще

На такі ігри можна записатися і прийти в заздалегідь обумовлених час в затишне кафе, будучи ні з ким не знайомим, а піти звідти з зірваним від сміху і криків голосом, цілою компанією нових друзів … і дівчиною! Підійде і тим, у кого немає досвіду в цій грі, і пропаленим «комісарам Каттані».

На навчальних майстер-класах та курсах

Це ціле неоране поле для пошуків. Кулінарні курси? Відмінно. Зателефонуйте і запитайте, хто до них частіше ходить: пари або одинаки. А якщо одинаки, то чи не ділять їх на пари і який контингент.

Майстер-клас з танців? Прекрасно. Парні? Так вас з руками і ногами відірвуть: партнерів вічно не вистачає. Семінари з йоги? Ще й спокійніше станете.

Увага, лайфхак: якщо запис на майстер-класи, відкриті уроки та ігри ведеться в соцмережах, ви зможете вивчити списки учасників та їх сторінки. Так ви прийдете підготовленим і будете знати, хто тут одруженний, у кого розбите серце, а хто готовий до нових відносин!

На концертах

Плюс в тому, що на живому виступі улюбленої групи під впливом моменту і емоцій знайомства відбуваються просто на ура.

Мінус – гучна музика. Так, ми пам’ятаємо, що ви заради неї і прийшли. Якщо не можете перекричати гітарні рифи, щоб запитати ім’я прекрасної незнайомки, то, на худий кінець, покажіть свою симпатію до панночки в танці. Хоча ні, раптом налякаєте.

На концертах класичної музики знайти дівчину мрії можна, але складно. По-перше, контингент там специфічний, здебільшого високодуховних. По-друге, там потрібно мовчати. Як варіант: всі три години концерту ви крутіть головою, вивчаючи оточення, а після закінчення біжіть знайомитися.

В магазинах

О, так ви хитрун, якщо вибрали для знайомства «жіночу територію» на кшталт магазину косметики або посуду. Підходьте до симпатичної панночці і просіть поради, роблячи нещасне обличчя: «Такому самотньому чоловікові, як я, дуже складно самому зробити вибір, можете мене понюхати? Як вам цей парфум? А давайте ще каструлі повибирати разом, у вас так добре виходить ».

У кожній дівчині ховається потреба допомагати, рятувати, жаліти і так далі. Буде нерозумно не зіграти на цьому, та ще в такому невинному і милому ключі.

Скрізь

Насправді не так уже й важливо, де саме шукати дівчину. Якщо ви будете розглядати панянок в метро або в кафе і одна з них вам посміхнеться або затримає багатозначний погляд, не бійтеся, будьте чоловіком і крокуйте назустріч долі. Раптом це саме Вона?

Рекомендовані статті