Як різні знаки зодіаку займаються сексом

Кожен знак зодіаку має свій темперамент та ставлення до сексуальних утіх, тому ми розписали для вас портрети знаків зодіаку у сексі.

Овен (21.03-20.04)

Кого не дорікнеш у відсутності пристрасного темпераменту, так це неприборканих Овнів! Їм під силу не просто з півоберту «завести» партнера (або партнерку), але і розпалити полум’я пристрасті навіть з найстриманішим із них. Пам’ятайте міфологічну пташку Фенікс, здатну повставати з попелу? Так ось поруч з Овнами її вміння скромно блякне!Ці невгамовні люди влаштують справжню пожежу на рівному, здавалося б, місці. З їх напористістю не складе особливих труднощів повалити свого партнера на спину, встати над ним на колінах і передчувати задоволення від захоплюючої “поїздки верхи”.При цьому пульс скаче частішає відразу в обох партнерів, як у ведучого, так і у кого ведуть. Овни не будуть тягнути кота за хвіст і тут же зададуть потрібний ритм і глибину проникнення. При цьому відчуття власної необмеженої влади солодким дурманом закрутить їм голову. З Овнами не потрібно нічого соромитися, навпаки, можна дозволити собі рухатися так швидко, як це дозволяє ваш сексуальний темперамент! Якщо відчуваєте, що набрали надто вже запаморочливі обороти, можна вільно віддати кермо влади своєму партнеру-Овну.Оскільки легкозаймисті, вимогливі, чарівні і в той же час авторитарні представники вогняного знаку легко можуть задавати тон не тільки в ліжку, але і в звичайному житті.

Телець (21.04-21.05)

Не меншим запалом володіють і Тельці, які до всього іншого ще і схильні до самопожертви.Таким партнерам необхідно здатися в полон і скоритися на милість переможця, злившись з ними в єдиному екстазі! Влаштувавшись зручніше на ліжку, можна попросити об’єкт своєї пристрасті влаштуватися ззаду вас і чуттєво помасажувати вам спинку. До речі, для цього знака Зодіаку взагалі властиво опановувати партнером ззаду, обвивши його руками, пестячи його плечі, груди, живіт. Розімлівши в руках настільки вмілого партнера, ви відчуваєте поступово наростаюче задоволення від повільних, але досить сильних рухів.Тельці ненавидять в сексі, як, втім, і в будь-який інший сфері життя, поспіх. Для них важливо поніжитися, до останньої краплі відчути глибину одержуваного задоволення і тільки потім повільно, але вірно, наблизитися до піку сексуального задоволення. Крім того, у Тельців неймовірно чутлива шкіра, яка відгукується на самі ледь вловимі дотики. Незважаючи на те, що такі партнери досить довго «розгойдуються», з приходом довіри до своєї половинки вони вже не зупиняються і діють напевно!

Близнюки (22.05-21.06)

Близнюки в сексі балдіють від всіляких погладжувань! За допомогою даної маніпуляції з партнером даного знаку Зодіаку можна витворяти справжні чудеса! Найкраще, коли партнери лежать обличчям один до одного. Після того, як проникнення вже сталося, можна спробувати зробити парочку поступальних рухів тіла, не забуваючи при цьому погладжувати одне одного. Крім того, Близнюки божеволіють від сексу в русі, так що періодичні перекати з одного боку на інший матимуть неймовірний ефект!Будучи повітряним знаком, Близнюки, подібно струні на вітрі, дзвенять і вібрують від найменших і ледь відчутних вражень. Чуйність – найяскравіша риса Близнюків, тому представники даного знаку Зодіаку потребують найрізноманітніших еротичних відчуттях – ви хочете не тільки бачити секс, але і чути його, нюхати і відчувати. Якщо ви Близнюк, то вираз «любити вухами» якраз про вас. Звуки улюбленого голосу здатні розпалити в вашій душі справжній вулкан пристрасті.

Рак (22.06-22.07)

Представники знаку Рак є особами надзвичайно чутливими, які вічно перебувають в пошуку якоїсь особливої ​​інтимної близькості. Напевно, спеціально для них була придумана поза «Лотос». Спробувавши її, Раки навряд чи все ще будуть вірити в те, що до партнера можна підібратися ще ближче. А тому буде зовсім непогано розташуватися на ліжку і рухатися з партнером в єдиному ритмі повільних, але вельми відчутних рухів тіла. На чутливості Раків гріх не зіграти. Тому потрібно притиснутися до такого партнера максимально близько, щоб дати йому відчути ваше тіло всіма клітинками його власного.Максимально швидкий і ефективний спосіб розігріти Раков – це оральні ласки. Вони просто зводять їх з розуму. Так що можна ще раз переконатися в тому, що поза «Лотос» є для них ідеальною. Раки більше інших знаків Зодіаку шукають в сексі повного фізичного та емоційного возз’єднання зі своїм партнером. Якщо ви Рак, то ніяких утисків в прояві своїх переваг ви не відчуваєте, крім того, вимагаєте від свого партнера прояви хоч який-небудь фантазії!

Лев (23.07-23.08)

Відома тяга левів до ексгібіціонізму, які не забудуть покрасуватися собою навіть перебуваючи в ліжку, може бути повністю задоволена в позиції – стоячи на колінах. Такий секс вони люблять! Ну ще б пак, адже Леви звикли отримувати від інтимних відносин бурхливу насолоду! Так що немає нічого для них краще, ніж спільне з партнером розгойдування під час сексу, як на гойдалках. При цьому партнери часто тримають один одного за руки.Така тактика призводить до швидкого наростання сексуального задоволення, а тому, якщо є бажання ще трохи потім і накрутити свого партнера, можна на мить зупинитися. До бурхливого оргазму Левів призводять і всілякі ласки. При цьому піку сексуального задоволення Леви досягають раніше свого сексуального партнера і, як правило, насолоджуються, спостерігаючи, як протилежна сторона відчуває оргазм декількома секундами пізніше. Представники даного знака Зодіаку в сексі просто неприборкані і гарячі. При цьому про свої бажання, якщо ви Лев, говорите прямо і безапеляційно.

Діва (24.08-23.09)

В інтимних стосунках Діви шукають витонченості, якогось присмаку рідкісного делікатесу… Так що цілком можна задуматися про секс на самому краю (ліжка чи що?). Діви менше інших стурбовані самостійним контролем ритму і темпу власних рухів тіла, а тому легко переважать цю посаду на свого партнера. А ось з метою якнайшвидшого досягнення піку сексуального задоволення Діви не гребують займатися самостимуляцією.Кричати публічно про свої почуття вони не стануть і не дозволяти зробити це своєму партнеру. Вони віддають перевагу приховану своїх суто особистих відносин від сторонніх нахабних очей. Скритність Дів проявляється і в тому, що їх любовне побачення перетворюється в таємничий ритуал з обов’язковою довгограючою прелюдією. При цьому зайва скромність Дівам не притаманна. Вони прекрасно інформовані про те, що їх сексуальність розбурхує розум (і не тільки) багатьох потенційних партнерів. Крім того, якщо ви Діва, то розповідати про техніку сексу вам не потрібно, ви і самі кому завгодно можете надати повний інструктаж в цій справі.

Терези (24.09-23.10)

Неймовірно романтичну натуру Терезів якнайкраще допоможе розкрити така сексуальна поза, як «Квіти вишні». Крім того, вона додасть їм значну частку привабливості. Представники даного знака Зодіаку воліють займатися сексом зверху вниз, переплітаючись при цьому руками і ногами зі своїм партнером. Щоб трохи вгамувати швидко наростаюче збудження, можна на мить зупинитися і чуттєво попестити один одного в найбільш інтимних місцях.Після цього продовжувати поступальні рухи потрібно набагато повільніше, а щоб наблизити пік сексуальної насолоди, можна зайнятися взаємною стимуляцією статевих органів. Найбільше задоволення Терези отримують, досягаючи оргазму, дивлячись при цьому в очі свого партнера. Незважаючи на зовнішню сором’язливість, Терезам все одно вдається, як магнітом, притягувати увагу протилежної статі і відчувати верх дозволеного задоволення. При цьому найбільш сексуально привабливою рисою партнера Терези, як правило, називають його інтелект. Їм взагалі властиво мріяти про ідеал, в якому оптимально б поєднувалися дух і тіло.

Скорпіон (24.10-22.11)

Палкий і неприборканий темперамент Скорпіона можна спробувати приручити в позі «Анаконда», яка відрізняється неймовірною чуттєвістю. Свою партнерку (або партнера) Скорпіону не складе особливих труднощів укласти на спину і всістися на неї зверху, повернувшись спиною. Після цього Скорпіон повільно, але вірно, візьметься пестити статеві органи (не забуваючи, до речі, і про себе) губами і язиком, ковзати грудьми і животом по підлеглому тілу, після чого перейде до більш рішучих дій.Стимулювати статеві органи партнера Скорпіон не припиняє, відчуваючи, як з неймовірною швидкістю їх обох накриває хвиля приголомшливого оргазму. Досить ще трохи нахилитися і вперед, а потім вигнутися всім тілом, щоб відчуття було повним. Якщо ви Скорпіон, то найменша іскра може послужити причиною шаленого полум’я. Будучи чарівними і володіють гіпнотичним даром, представники даного знаку Зодіаку приходять в захват, коли бачать, що їхнім бажанням підкоряються.

Стрілець (23.11-21.12)

Стрільці, як правило, відрізняються пристрастю до диких форм любові. Як не можна краще висловити експресію тваринної пристрасті їм допоможе поза під назвою «Пантера». Природно, що вхід тільки ззаду. Незважаючи на те, що Стрільці вміють йти на компроміси, ритм і темп задаватимуть самостійно. Нищівної сили оргазм представники даного знаку Зодіаку ловлять під час стимуляції статевих органів.При цьому вони, подібно тигру або тієї ж пантери, солодко вигинають спину. Якщо ви Стрілець, то відрізняєтеся деякою дикістю в сексуальній поведінці, знаходячи невимовне задоволення в підпорядкуванні власним божевільним тваринним інстинктам. Збуджуєтеся ви вкрай швидко, особливо, якщо партнер стимулює ваші ерогенні зони, до яких відносяться живіт і … геніталії.

Козеріг (22.12-20.01)

Козеріг повинен лідирувати у всіх сферах життя, в тому числі і в сексі. Їм варто випробувати позу «Орхідея», яка посприяє втіленню в життя домагань на всесвітнє панування. Неймовірні за силою відчуття Козероги отримують від стрибків на корточках або на колінах один у одного. Темп – розмірений галоп. Тактика – менше егоїзму до партнера. Але і про власне задоволення вони теж думають. Результат – синхронний карколомний оргазм. Козероги шукають відданих, які люблять і … повністю покірних партнерів.Якщо ви Козеріг, то максимум задоволення від сексуального контакту ви отримуєте при наданні вам повної свободи дій. Сприяють вашому порушення еротичний масаж, гарне вино, а також вишукані аромати. Як правило, Козероги люблять, коли їх таємні бажання пробуджують за допомогою ніжних, чуттєвих, але наполегливих погладжувань. Вогонь пристрасті підтримують в рівній мірі з партнером, при цьому не гребують оральними ласками, які їх самих призводять до крайнього ступеня збудження.

Водолій (21.01-19.02)

Водолії одвічно зайняті пошуком незвичайного сексу, так що їм якнайкраще підійде зухвала поза «Персик»! Потрібно стати обличчям один до одного. Попередні ласки поступово повинні перерости в сам акт любові. Після того, як проникнення відбулося, партнери приймають горизонтальне положення. При цьому всіма рухами керують саме Водолії. Неймовірно збудливо діють на представників даного знаку Зодіаку розмови на гарячі теми. Якщо ви Водолій, то вам властива здатність відчувати багаторазовий оргазм! Так що вам можна тільки позаздрити!А поза «Персик» тільки посприяє тому, щоб пік задоволення для вас виявився яскравим і барвистим. Водолії, як, втім, і у всіх інших сферах життя, відрізняються якимсь авангардизмом. Їм, як пити дай, необхідний доступ до численних експериментів, в результаті яких на світ з’являються непередбачувані сексуальні бажання. Водолії не страждають егоїзмом, а тому в повній мірі не тільки беруть, а й віддають своєму партнеру всілякі ласки. При цьому вони відчувають неймовірне збудження від самої думки про наростаюче задоволення.

Риби (20.02-20.03)

Ранимі і ніжні Риби мають прийти в стан сексуального та емоційної ейфорії при випробуванні пози “Дельфін”, чуттєвої і романтичною. При цьому партнери повинні лежати на боці дуже близько один до одного, але залишатися досить вільними в своїх рухах. Піклуватися про ритм Рибам не потрібно. Головне, щоб була можливість гладити один одного і нашіптувати на вушко всякі непристойності!Крок за кроком і неземної оргазм Рибам забезпечений! Якщо ви по гороскопу Риби, то омана у вас в крові від народження! А з вашою інтуїцією можна без проблем знаходити секретні ерогенні зони вашого партнера. Разом з тим, Риби є неймовірними ідеалістами, тому до своїх партнерів пред’являють підвищені вимоги. Сексуальність ніжних і мрійливих Риб черпає свою енергію з емоцій, які їх буквально переповнюють. Незважаючи на те, що Риби відмінно знають про свою зовнішню привабливість для протилежної статі, вони нерідко прикидаються підкореними і пливуть за течією.

  • Як різні знаки зодіаку займаються сексом

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті