Valve повідомила про розробку «безліч ігор» і бажання «дослідити Half-Life»

Valve повідомила про розробку «безліч ігор» і бажання «дослідити Half-Life»

Геймдизайнер Valve Грег Кумер із Valve заявив у ході розмови з виданням Famitsu, що компанія зараз працює над безліччю нових проектів. Вона також хоче й надалі дослідити всесвіт Half-Life.

Valve розробляє безліч ігор. Ми продовжимо їх випускати. Розробка ігор є дуже важливою для компанії. Я не знаю точних цифр, але відсоток співробітників, залучених до їх розробки, високий», — заявив Кумер.

Геймдизайнер не повідомив нової інформації про потенційне продовження Half-Life, проте запевнив, що Valve любить сеттинг серії і хоче «продовжити досліджувати цей всесвіт».

Розробляти Half-Life: Alyx було дуже весело. Навіть для тих із нас, хто вже працював над цим світом, все одно було цікаво повернутися туди та розповісти більше історій. Крім того, робота з віртуальною реальністю – це великий виклик, тож створення гри було цікавим завданням. Розробка Half-Life завжди супроводжується технологічними інноваціями, тож і в цьому сенсі це був великий крок… Half-Life: Alyx — це знак того, що Valve є що сказати про цей світ», — додав Кумер.

Раніше Valve випустила безкоштовну книгу про історію компанії. Компанія також запустила бета-тест нової мобільної програми Steam.

Рекомендовані статті