Український Streetwear Derzay | Україна та Європа

Одягатися так, як хочеться. Забути про правила та канони. Носити те, що привертає увагу та не відпускає. Бути собою. Це легко. Дерзай. Твій одяг – твій вибір.

Український Streetwear Derzay – урбаністичний одяг, створений відповідно до модного сьогодні стріт стайлу. Вона розробляється без рамок та обмежень з боку канонів подіумного стилю та класичного дрес-коду. Це стрітвір, який призначений для комфорту, зручності, волі. Його носять ті, хто зробив свій вибір на користь креативу та оригінальності, відкинувши вимоги суспільства та масовість модних віянь.

Ukrainian streetwear: футболки та худі для шанувальників кежуал стилю

Вуличний одяг уже багато років у тренді у адептів молодіжних субкультур. Сьогодні streetwear стиль обирають не лише тінейджери та яскраві представники неформальних спільнот, а й люди, далекі від молодіжних речей у звичайному розумінні цього поняття. Новий український стрітвір об’єднав у собі відразу кілька напрямків:

  • вже став класичним сьогодні кежуал;
  • спортивний шик;
  • панк та кіберпанк;
  • гранж;
  • авангард;
  • японський стиль.

З такої колаборації вийшов цікавий результат, що привернув увагу, який приніс українцям чимало крутих речей. Сьогодні це стильні футболки та худі з нестандартним оформленням. Цей одяг з упевненістю можна назвати мультикультурним, адже він об’єднав у собі європейські, американські та японські модні рішення, перетворивши їх на новий український молодіжний стритвір. Він дозволяє самовиражатися, розкривати своє я і не приховувати свої бажання. Derzay – бренд вуличного одягу для тих, хто не хоче більше ховатися за ширмою загальноприйнятих норм. Заявляй про себе. Покажи себе справжнього. Дерзай.

Ukraine streetwear for Europe: актуальні рішення на кожен день

Бренди неформального одягу нерідко використовують у роботі вже усталені кліше. Кежуал – отже, просто, недорого, зручно. Але зараз, коли подібної продукції на ринку величезна кількість, варто подумати про інші підходи.

Брендовий вуличний одяг – це має бути круто з усіх ракурсів. Вона не лише виглядає оригінально. Вона максимально якісна і немов кричить – “Купуй українське, бо це – якість!”. Для пошиття виробів використовується тільки тканина преміум-класу. Перед випуском колекцій відшиваються зразки, які зазнають найсерйозніших випробувань. Далеко не всі вони проходять – тому перешиваються, змінюються і відшиваються знову до того моменту, поки не будуть ідеальні. Тільки після цього український бренд вуличного одягу розпочинає завершальний етап – нанесення фірмових принтів, розроблених власними дизайнерами компанії. Це довго. Це дорого. Це зухвало. Але це – єдиний шлях, який є прийнятним для створення стритвир українською.

Магазин streetwear одягу: одягайтесь стильно в Україні та Європі зі street clothing shop Derzay

Мультикультуралізм в одязі дозволяє створювати найяскравіші та найстильніші образи на кожен день. Так, такий гардероб не можна назвати офісним, але крім робочих буднів у житті європейців існують і яскраві вихідні. Derzay – магазин вуличного одягу, який допомагає без необхідності витрачати великі ресурси, отримати те, що допоможе створити гармонійні луки на кожен день. Практичні футболки та комфортні худі для дівчат та чоловіків вже сьогодні привертають увагу не лише українців, а й представників інших європейських країн. Інтернет-магазин одягу для молоді працює по всій території України та Польщі, що дає можливість людям, які перебувають за межами країни підтримати українського виробника та носити те, що дійсно подобається. Derzay відкриває свої магазини вуличного одягу там, де вони справді необхідні:

  • у країнах, де цінують якість та віддають перевагу практичності;
  • у містах, які забезпечують вільну логістику по всьому світу;
  • на сторінках соцмереж, де клієнтам бренду найзручніше купувати.

Тож для того, щоб купити вуличний одяг європейського рівня та українського дизайну, більше не доведеться шукати його на теренах далеких країн.

Street clothes online: найшвидший та найкомфортніший шопінг

Футболки і худі – предмети жіночого і чоловічого гардеробу, що носяться сьогодні. Саме на них спрямовано весь креатив трохи нестандартного у своїй роботі українського бренду. Боротьба за якість та стиль – основний акцент у діяльності виробника. А клієнти – вони самі знаходять одяг, який хочеться носити.

Де шукати? В Інстаграм на сторінках онлайн-маркету Derzay та у своєму серці. Будь вільним у своєму виборі та шопінгу. Купуй так, як тобі зручно.

Носи українське гордо та зухвало.

Що з доставки. Вона є і зручно організована. Надсилаємо Новою поштою до будь-якого населеного пункту України, де є представництва цієї поштової служби, а також організуємо відправку до Польщі.

Що щодо оплати. Вибирай варіант, який тобі зручний. Можна “відразу”, можна “при отриманні”.

Чи можна повернути? Можна. Якщо минуло не більше 14 днів з моменту отримання та дотримано інших умов, прописаних у Законі про захист прав споживачів. Дізнайся точніше про правила повернення та обміну на сайті Derzay.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Рекомендовані статті