Пластикові вікна та їх переваги

Пластикові вікна майже повністю витіснили дерев’яні аналоги. Сьогодні на ринку представлено багато варіантів ПВХ-конструкцій на різний бюджет. Ви можете вибрати вікна в Києві з конкретною профільною системою, кількістю склопакетів, якісною фурнітурою та неординарним конструктивним рішенням. Вони поєднують відмінні експлуатаційні якості та доступність, адже ціни на пластикові вікна варіюються в широкому діапазоні.

Пластикові вікна та їх переваги

Чому варто вибирати пластикові вікна

Металопластикові конструкції прекрасно переносять несприятливі погодні умови та перепади температур. Вони не піддаються корозії та повністю безпечні при встановленні у житлових приміщеннях. ПВХ-вікна не потребують додаткового утеплення та регулярного фарбування (на відміну від дерев’яних попередників). Завдяки оптимальним параметрам міцності вони стійкі до зміни форми, просідання тощо. Металевий каркас забезпечує надійне положення незалежно від розміру віконного отвору.

Переваги, які мають пластикові вікна:

  • відмінна шумоізоляція;
  • теплоізоляція – багатокамерні профілі та енергоощадне скло не дозволять вам мерзнути взимку;
  • просте обслуговування – ви самостійно зможете налаштовувати металопластикові вікна на різний сезон;
  • багатофункціональність, яка забезпечена різними положеннями конструкцій (закрите/відкрите/провітрювання/мікропровітрювання);
  • стильний зовнішній вигляд;
  • доступні ціни – вікна в продажі є як бюджетного сегмента, так і преміумкласу з відмінними характеристиками.

Щоб пластикові вікна виправдали всі ваші очікування, потрібно їх замовляти у надійних виробників. Важливе також правильне встановлення – якщо монтаж виконали неправильно, буде порушена герметизація. У такому разі на склі постійно утворюватиметься конденсат, і це не залежить від ціни вікна.

Металопластикові вікна: чи є недоліки?

Єдиний недолік, який можна назвати, – це нижча екологічність, якщо порівнювати їх з дерев’яними вікнами. Деякі спеціалісти також звертають увагу на вагу ПВХ-виробів. Вони важкі, тому часом потрібне укріплення. Це дозволить запобігти деформації конструкції.

Переваг значно більше, адже такі вікна дарують комфорт, затишок та оптимальний мікроклімат у приміщенні. Вони відповідають за енергозбереження та вносять свою родзинку у дизайн інтер’єру. Промоніторивши ціни на пластикові вікна, ви зрозумієте, що це вигідне та практичне рішення для квартири, приватного будинку та скління інших споруд.

Рекомендовані статті