PC Game Pass Preview відсьогодні доступний в Україні

PC Game Pass Preview відсьогодні доступний в Україні

Сьогодні ми раді поділитися новиною про те, що PC Game Pass, щомісячна підписка на ігри Xbox, вперше розширює свій попередній доступ до 40 нових країн, в тому числі до України!

Починаючи з сьогоднішнього дня, 28 лютого, користувачі можуть зареєструватися на PC Game Pass Preview, що дає їм миттєвий доступ до бібліотеки із сотень високоякісних комп’ютерних ігор для Windows, в тому числі культові ігри Bethesd, нові випуски Xbox Game Studios у перший же день, членство в EA Play, а також переваги лише для учасників в іграх Riot. Нові ігри, які незабаром будуть доступні з PC Game Pass, включають Minecraft Legends, Redfall та інші чудові ігри.

PC Game Pass вже незабаром буде офіційно запущений у всіх цих країнах. Тим часом гравці можуть зареєструватися у програмі theInsider, щоб спробувати прев’ю, завантаживши програму XboxInsiderHubapp. Після реєстрації гравці можуть приєднатися до попереднього доступу до PC Game Pass за спеціальною ціною тестування протягом першого місяця.

Xbox прагне розширити радість для всіх та підтримувати спільноту гравців. Завдяки розширенню до 40 нових країн PC Game Pass відтепер доступний для членів геймінг спільноти з 86 країн світу, щоб вони могли грати в сотні ігор разом зі своїми друзями та родинами. Повний список країн, які матимуть доступ до попереднього перегляду PC Game Pass, можна переглянути в нашій публікації Xbox Wire тут.

Рекомендовані статті