Омолодження шкіри – Які процедури допоможуть омолодити вашу шкіру?

Хочете зняти роки зі свого обличчя? Вам можуть допомогти процедури омолодження шкіри.

Через напружену роботу та нездоровий спосіб життя більшість із нас позбавляє свою шкіру необхідного догляду. Процедури омолодження шкіри можуть допомогти вашій шкірі відновити її природне сяйво, усунути ознаки старіння та запобігти будь-якому пошкодженню.

Тут ми розповімо вам про різні доступні процедури омолодження шкіри та їх переваги.

Що таке омолодження шкіри і як воно працює?

Омолодження шкіри - Які процедури допоможуть омолодити вашу шкіру?

З віком ваша шкіра починає проявляти результати вашої недбалості протягом багатьох років. Ваші веселі дні на пляжі, поїдання шкідливої ​​їжі, спостережень до пізньої ночі – усе це проявляється у формі різних проблем зі шкірою, таких як шрами від прищів, сонячні плями, веснянки, темні кола під очима, зморшки, тонкі лінії тощо.

Навіть збільшення та втрата ваги призводять до таких проблем зі шкірою. Процедури омолодження шкіри оживляють вашу шкіру, надаючи їй молодий вигляд.

Омолодження шкіри можна зробити за допомогою різних методик – хімічного пілінгу або навіть лазерної терапії. Найпоширенішим методом омолодження шкіри є шліфування шкіри. Світлотерапія також може зробити вашу шкіру молодою та гладкою.

Хоча певні види процедур омолодження шкіри можна безпечно використовувати для різних частин тіла, наприклад рук або шиї, багато людей вважають за краще використовувати процедури омолодження шкіри обличчя, щоб виправити зморшки та лінії на обличчі.

Які існують варіанти лікування омолодження обличчя?

1. Хімічний пілінг

Хімічне відлущування, широко відоме як хімічний пілінг, складається з різних хімічних формул, щоб покращити зовнішній вигляд вашої пошкодженої шкіри. Хімічні речовини, які використовуються в пілінгах, такі як трихлороцтова кислота, гліколева кислота, саліцилова кислота тощо, загоюють шрами, спричинені ранами. Це мінімізує ускладнення на вашій шкірі та чудово справляється з плямами та зморшками.

Коли ви застосовуєте хімічний пілінг, він викликає тертя шкіри, що призводить до відлущування епідермісу. Він видаляє всі забруднення та бактерії з серцевини та покращує поверхню шкіри. Процес може тривати кілька тижнів, щоб почати показувати результати.

2. Дермабразія

Дермабразія — ще один метод відлущування, який передбачає використання обертового інструменту для видалення найвищого шару шкіри, переважно на обличчі. Це дозволяє новим шарам шкіри виглядати гладкими та молодими. Дермабразія проникає глибоко у ваші тканини та лікує проблеми зі шкірою, такі як тонкі зморшки, сонячні плями, шрами від прищів і нерівний тон шкіри.

Це професійно виконана процедура, яку повинен виконувати дерматолог. Ваш дерматолог дасть вам анестезію, щоб ваша шкіра оніміла перед початком процедури. Оскільки для відновлення потрібен час, ваш лікар може попросити вас піти додому після процедури та дотримуватися певних правил, які можна і чого не робити. Це називається амбулаторною процедурою.

Омолодження шкіри - Які процедури допоможуть омолодити вашу шкіру?

3. Лазерне шліфування

Світло та тепло — це дві основні енергії, які використовуються під час лазерної шліфовки для видалення зовнішнього шару шкіри та нагрівання підлеглої частини. Завдяки цьому він стимулює ріст колагенових волокон для покращення текстури шкіри та рівномірного тону.

Лазерне шліфування не завдає великої шкоди навколишній шкірі, що робить його чудовим вибором для омолодження шкіри на чутливих ділянках. Процес відновлення залежить від типу лазера, який використовується для процедури омолодження шкіри. Відновлення може тривати від кількох днів до тижнів.

4. Пілінг гліколевою кислотою

Пілінг гліколевою кислотою видаляє мертві клітини шкіри з поверхні вашої шкіри та підлеглих шарів шкіри. Маленькі молекули гліколевої кислоти ще легше проникають глибоко в шкіру та знищують ліпіди, які є притулком для мертвих клітин шкіри. Інтенсивність лущення пов’язана з кількістю гліколевої кислоти. Якщо його буде достатньо, пілінг зможе глибоко проникнути в шари вашої шкіри. Він також видаляє надлишок жиру з волосяних фолікулів, зводячи до мінімуму ймовірність появи прищів. Ще однією перевагою гліколевої кислоти є контроль меланіну

5. Мікродермабразія

Мікродермабразія — це процедура вирівнювання загального тону шкіри за допомогою аплікатора з абразивною поверхнею. Це дуже схоже на дермабразію та вирішує схожі проблеми, такі як зморшки, тонкі лінії, сонячні плями, шрами від прищів, пігментні плями, мелазма та багато інших проблем шкіри. Абразивний аплікатор видаляє верхній шар вашої шкіри та дає їй час для омолодження. Інша процедура мікродермабразії виконується спреєм з оксиду алюмінію або бікарбонату натрію. Мікродермабразія вважається безпечною процедурою, яка підходить для всіх типів шкіри.

6. Підтяжка шкіри Ultherapy

Ultherapy може допомогти вам досягти підтяжки, пружності та підтяжки шкіри. Це неінвазивна процедура для зміцнення шкіри в таких областях, як шия, підборіддя та брови. Під час ультратерапії звукові хвилі використовуються для глибокого проникнення в шкіру. Це викликає скорочення між вашими м’язами, що призводить до пружності поверхні шкіри без зморшок.

7. Блефаропластика/операція повік

Блефаропластика, також відома як хірургія повік, виконується для видалення зайвої шкіри з повік. Він також використовується для зменшення мішку під очима. Операція повік в основному підтягує шкіру навколо очей і робить вас молодшими. Деякі люди стикаються з проблемами зору через мішки під очима. Операція повік може допомогти їм.

8. Хірургія підтяжки обличчя

Операція по підтяжці обличчя виконується для усунення ознак старіння обличчя та шиї. Якщо у вас є якісь проблеми з в’ялою шкірою на обличчі або з’являються складки чи щелепи, ви можете вибрати операцію з підтяжки обличчя. Це також засіб від в’ялості шкіри та шиї індички.

9. Безопераційне збільшення щік і підборіддя

Безопераційне збільшення щік і підборіддя — це безпечний і ефективний спосіб отримати більш пружну та підтягнуту шкіру. Це робиться за допомогою ін’єкційних наповнювачів на цільових ділянках шкіри. Він вводить гелеподібну рідину в вилиці та підборіддя, щоб надати їм належної форми. Ефект ін’єкційних наповнювачів триває від 9 до 14 місяців залежно від вашої шкіри.

Омолодження шкіри - Які процедури допоможуть омолодити вашу шкіру?

Кому варто пройти процедуру омолодження шкіри?

Часто кажуть, що процедури проти старіння або омолодження шкіри слід починати з 20 років. Це просто призупинити процес старіння та вберегти шкіру від зміни кольору, тьмяності та інших захворювань шкіри. Але експерти рекомендують йти на процедуру омолодження шкіри, коли це дійсно потрібно. Небагато людей виявляють ознаки старіння після 30-ти років, що може викликати у них дискомфорт. Вони можуть шукати процедури омолодження шкіри, лише якщо це дозволяє їхнє здоров’я. Людям із серйозними медичними проблемами не слід йти на клінічне лікування омолодження шкіри.

Які побічні ефекти омолодження шкіри?

  • пігментація
  • Відчуття печіння
  • Виникнення шишок
  • Висипання на обличчі
  • Набряк
  • Ймовірність збільшення шрамів
  • Почервоніння
  • Свербіж шкіри

Омолодження шкіри проти відновлення шкіри

Омолодження шкіри передбачає кожну процедуру, яку ви робите, щоб покращити стан шкіри, а також професійне лікування. Тоді як шліфовка шкіри – це коли ви видаляєте верхній шар шкіри, піддаючись певному клінічному лікуванню, наприклад лазерній терапії, ультратерапії тощо.

Ви можете просто омолодити шкіру, додавши до свого раціону здорову їжу або використовуючи поживні засоби для догляду за шкірою та вибравши місцеві інгредієнти, такі як ретинол і вітамін С. Ін’єкційні наповнювачі також є варіантом омолодження шкіри.

Які переваги процедури омолодження шкіри?

1. Мінімізує зморшки та тонкі лінії, стимулюючи ріст колагену та еластину. Ваша шкіра стає пружною, чистою та сяючою. Це також зменшує ваші лінії лоба.

2. Працює на нерівному тоні шкіри та пігментації.

3. Процедура омолодження шкіри робить в’ялу шкіру чола, щік, очей і щелепи пружною.

4. Освітліть плями від прищів або будь-які шрами на обличчі.

5. Він глибоко очищає пори шкіри та робить вашу шкіру сяючою .

Висновок

Омолодження шкіри може бути чудовим способом, якщо ви прагнете мінімізувати вікові заняття спортом, тонкі лінії та зморшки. Що ще важливіше, так ви можете зберегти свою шкіру здоровою та виглядати сяючою. Незважаючи ні на що, правильний догляд за шкірою є обов’язковим, якщо ви хочете захистити її здоров’я та запобігти будь-якому пошкодженню. Крім того, такі здорові звички, як міцний сон, регулярні фізичні вправи та повноцінне харчування, можуть сприяти омолодженню шкіри. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, щоб зрозуміти процес, побічні ефекти та тривалість лікування.

Рекомендовані статті