Метилкокоілтаурат натрію – Чи має бути метилкокоілтаурат натрію у миючих засобах

Чи знаєте ви, що більшість засобів по догляду за шкірою бомбардують шкідливими хімікатами ? Це відбувається незважаючи на те, що доступно кілька органічних альтернатив. Одним із таких природних інгредієнтів є метилкокоілтаурат натрію, м’яка поверхнево-активна речовина, отримана з кокосового горіха.

Якщо ви хочете перейти на натуральні варіанти, вам слід шукати метилкокоілтаурат натрію, купуючи засоби для вмивання обличчя, зубні пасти та шампуні. Прокрутіть униз, щоб дізнатися більше про цей дивовижний інгредієнт і чому миючі засоби з цим інгредієнтом є вашим найкращим вибором.

Що таке метилкокоцилтаурат натрію?

Метилкокоілтаурат натрію - Чи має бути метилкокоілтаурат натрію у миючих засобах

Sodium Methyl Cocoyl Taurate — це солона біла паста, отримана з жирної кислоти кокосових горіхів. Це ніжний піноутворювач, який використовується в безсульфатних миючих засобах завдяки своїм зволожуючим властивостям.

Сульфати зазвичай використовуються у звичайних шампунях завдяки їхнім миючим властивостям, але вони надзвичайно жорсткі для вашої шкіри. Таким чином, їх замінюють безсульфатними поверхнео-ативними речовинами, такими як метилкокоілтаурат натрію, декількома брендами, щоб зробити їх м’якшими. Інгредієнт також використовується в дитячих продуктах і миючих засобах для чутливої шкіри. За своєю природою він біологічно розкладається.

Що робить метилкокоцилтаурат натрію?

Метилкокоілтаурат натрію функціонує як поверхнево-активна речовина в миючих засобах. Це дозволяє воді та олії добре змішуватися, що робить суміш хорошим миючим засобом. Однак він очищає забруднення, не позбавляючи природного pH шкіри, зберігаючи її гладкою та м’якою навіть після миття.

Завдяки м’яким піноутворюючим властивостям він використовується в кількох сегментах особистої гігієни, таких як миючі засоби для обличчя, зубні пасти, шампуні, маски для обличчя, засоби для миття тіла, миючі засоби для рук, скраби та формули проти акне.

Як виготовляється метилкокоцилтаурат натрію?

Спосіб 1

  • Метилкокоілтаурат натрію зазвичай виготовляють шляхом розчинення таурину (амінокислоти кокосового горіха) у суміші гідрату натрію, ізопропілового спирту та води.
  • Розчин, отриманий шляхом змішування хлориду лауринової кислоти та гідрату натрію, додають до суміші та перемішують.
  • Після цього до суміші додають розчин хлориду кальцію і соляну кислоту.
  • Потім цю суміш фільтрують і сушать з утворенням білого порошку.
  • Іноді він також доступний у вигляді розчину, змішаного з водою та хлоридом натрію.

Спосіб 2

  • Інший спосіб виготовлення — нагрівання кокосової кислоти з розчином метилтаурату натрію та борної кислоти при 200 градусах Цельсія для дистиляції води.
  • Його перемішують при меншому нагріванні та тиску.
  • Після охолодження утворюється тверда речовина, схожа на віск, яка подрібнена.

Для чого використовується метилкокоцилтаурат натрію?

Метилкокоілтаурат натрію використовується як природний замінник агресивних сульфатів і силіконів завдяки своїм ефективним поверхнево-активним властивостям. Він використовується для приготування засобів для вмивання обличчя, засобів проти акне з низьким рН, шампунів, засобів для миття тіла, масок для обличчя та зубних паст.

Чи безпечний метилкокоцилтаурат натрію?

Згідно з науковими дослідженнями, цей інгредієнт можна використовувати в продуктах для чутливої ​​шкіри, оскільки він не викликає подразнень. Це робить його абсолютно безпечним для використання в косметичних рецептах.

Метилкокоілтаурат натрію – це м’яка поверхнево-активна речовина, яка широко використовується в продуктах для очищення шкіри та волосся. Найкраща частина полягає в тому, що його також можуть використовувати люди з чутливою шкірою! Шукайте його у списку інгредієнтів наступного разу, коли будете купувати для себе.

Рекомендовані статті