Гоління обличчя – Чи потрібно голити обличчя жінкам?

Хто не любить гладку та сяючу шкіру? Щоб отримати надгладке обличчя, багато хто з вас вдається до різних шкір-хаків. Але чи знаєте ви, що гоління також може бути ефективним способом видалення волосся в домашніх умовах?

Найкраще те, що гоління не тільки видаляє вросле волосся, але й відлущує шкіру, роблячи її яскравішою та гладшою.

Давайте детальніше розглянемо переваги гоління обличчя та правильні способи його виконання.

Чи добре гоління обличчя для жінок?

Гоління обличчя - Чи потрібно голити обличчя жінкам?

Гоління волосся на обличчі – справа вибору. Хоча багатьом жінкам спокійно голити волосся на обличчі, інші бояться побічних ефектів. Деякі з них вважають, що після гоління волосся на обличчі стає густішим і темнішим, а в деяких випадках може викликати почервоніння та подразнення. Але правда полягає в тому, що гоління волосся на обличчі може відлущити суху та мертву шкіру, що призведе до гладкості шкіри. Якщо ваша шкіра гладка, нанесення макіяжу може бути надзвичайно простим.

Однак чутлива шкіра може погано реагувати на гоління, особливо якщо у вас є почервоніння або подразнені ділянки шкіри. Крім того, гоління може бути не чудовою ідеєю, якщо у вас є такі захворювання шкіри, як екзема, акне або псоріаз. Гоління в таких випадках може ще більше погіршити стан і привести до інфікування.

Чому жінки повинні голити обличчя?

Гоління волосся на обличчі не тільки видаляє вросле волосся, але й відлущує мертві клітини шкіри, що призводить до сяючої та гладкої шкіри. Це ефективний спосіб зробити шкіру м’якою вдома. Але, перш ніж детально заглибитися в його переваги, давайте розберемося з двома типами волосся на обличчі – кінцевим волоссям і пушковим волоссям. Пухове волосся — це тонке, тонке волосся, що покриває більшу частину вашого обличчя. Вони ледь помітні. З іншого боку, термінальне волосся — це темне і густе волосся на шиї, підборідді, нижній і верхній губах. За допомогою гоління можна видалити як кінцеве, так і пушкове волосся.

Серед усіх інших способів видалення волосся на обличчі гоління вважається найбільш простим, швидким і ефективним методом. Процес безболісний і триває до кількох днів, залежно від швидкості росту волосся. Для гоління обличчя можна використовувати як електробритву, так і одноразову бритву.

Які найкращі способи гоління волосся на обличчі?

Гоління обличчя - Чи потрібно голити обличчя жінкам?

На відміну від чоловіків, жінкам потрібно дотримуватися іншого процесу гоління, щоб видалити волосся на обличчі. Це зовсім інше від того, як ви голите ноги чи пахви. Шкіра на вашому обличчі відрізняється від інших частин вашого тіла, тому потребує додаткового догляду. Нижче наведено покроковий посібник, який допоможе вам почати роботу.

1. Вимийте обличчя

Перш ніж почати голитися, обов’язково ретельно вимийте обличчя, щоб видалити бруд або макіяж. Якщо ви порізаєтеся бритвою, це може допомогти вам запобігти подразненню чи запаленню на шкірі.

2. Зробіть пілінг, щоб видалити мертву шкіру

Щоб відчути гладке гоління, використовуйте ніжний скраб, щоб видалити омертвілі клітини шкіри. Відлущування також допомагає запобігти вростанню волосся.

3. Зволожуйте шкіру

Піднесіть гарячу вологу серветку до обличчя приблизно 2-3 хвилини перед голінням. Це допоможе зволожити шкіру та пом’якшити волосяні фолікули, забезпечуючи гладке гоління. Крім того, ви також можете сполоснути обличчя теплою водою перед голінням.

4. Нанесіть гель для гоління

Використовуйте крем для гоління або гель для гоління в тих областях, де ви хочете поголитися. Гель для гоління допомагає утримувати вологу та дозволяє бритві гладко ковзати по шкірі.

5. Виберіть правильний інструмент

Виберіть гостру бритву з одним лезом, щоб збрити волосся на обличчі. Гостра бритва легкими рухами висмикує волосся та забезпечує гладке гоління, зводячи до мінімуму ризик зазубрин і порізів. Крім того, тримайте окрему бритву для обличчя та не використовуйте її для гоління інших частин тіла. Завдяки цьому бритва довше залишатиметься гострою. Пам’ятайте, що тупа бритва може викликати більше ударів, опіків і порізів.

6. Майте на увазі удари

Будьте обережні з ударами бритви під час гоління обличчя. Злегка натисніть на нього вниз, тримаючи бритву під кутом 45 градусів. Робіть погладжування короткими та рівномірними, щоб уникнути подразнення шкіри. Завжди не забувайте голити волосся в напрямку їх росту.

7. Не забувайте зволожувати шкіру

Гоління обличчя - Чи потрібно голити обличчя жінкам?

Не забудьте сполоснути обличчя та зволожити його олією або кремом одразу після гоління. Уникайте нанесення макіяжу відразу після гоління.

8. Знайте найкращий час для гоління

В ідеалі ви можете поголитися відразу після прийняття душу або навіть під час душу. Протягом цього часу ваша шкіра залишається зволоженою, а волосся пом’якшується, що робить процес гоління легшим і гладким.Частота гоління залежить від росту волосся. 


Гоління обличчя двічі на тиждень має служити цій меті. 


Але якщо волосся росте швидше, можна голитися кожні один-два дні.


Що можна і чого не можна робити під час гоління обличчя

робити

  • Завжди зволожуйте обличчя перед голінням. Це зменшить тертя і запобіжить подразнення шкіри.
  • Завжди голіть обличчя в тому ж напрямку росту волосся, щоб звести подразнення до мінімуму.
  • Завжди обережно очищайте обличчя вологою тканиною. Це збереже ваше волосся м’яким.
  • Завжди промивайте бритву після кожного погладжування.

Не варто

  • Ніколи не користуйтеся тією ж бритвою для обличчя, якою голите ноги або пахви. Якщо ви використовуєте ту саму бритву, ваша шкіра може заразитися інфекцією.
  • Не забувайте про зволоження. Інакше ваша шкіра може стати занадто сухою.
  • Якщо у вас чутлива шкіра або будь-яке серйозне захворювання шкіри, не голіться.

Переваги гоління обличчя для жінок

Якщо ваша шкіра готова до відлущування, ви можете відчути кілька переваг гоління. До них належать:

1. Гладка шкіра:

Окрім видалення волосся, гоління також видаляє мертву та суху шкіру, сміття та надлишок жиру. Це зрештою зробить вашу шкіру більш свіжою, яскравою та сяючою.

2. Легко наносити макіяж:

Гоління зробить ваш макіяж гладким і зробить його тривалим.

3. Дешевший спосіб:

Порівняно з іншими методами видалення волосся, такими як воскова епіляція, гоління є економічно ефективним варіантом, і його можна легко виконати вдома.

4. Засоби по догляду за шкірою ефективніші:

Гоління волосся відлущує мертві клітини шкіри обличчя. Отже, коли ви наносите будь-який засіб для догляду за шкірою, він легко проникає глибоко в шкіру та творить чудеса.

Побічні ефекти гоління обличчя для жінок

1. Сухість і свербіж шкіри:

Ви можете помітити сухість, свербіж або лущення відразу після гоління, якщо ваша шкіра занадто суха. Однак цього можна легко уникнути, зволоживши шкіру відразу після гоління. 

2. Пошкоджена шкіра:

Подряпини та порізи під час гоління – звичайне явище. Однак у деяких випадках це може призвести до печіння або кровотечі. Опік бритвою теж поширений.

3. Біль:

Збривання термінальних волосків іноді може викликати хворобливі горбки.

4. Тінь о п’ятій годині:

Якщо ви хочете збрити кінцеве волосся, можливо, вам доведеться робити це частіше. Якщо у вас занадто багато темного волосся, ви можете побачити тінь під шкірою після гоління. Це часто відомо як тінь на п’ять годин.

Як лікувати лупу

Якщо ви шукаєте рентабельний, безболісний і ефективний спосіб позбутися волосся на обличчі, то спробувати гоління варто. Окрім видалення волосся, гоління може видалити мертві клітини шкіри, надлишки жиру та бруду з вашого обличчя, створюючи сяючу та гладку шкіру. Але перш ніж зважитися на гоління, переконайтеся, що ви розумієте свій тип шкіри. Якщо у вас чутлива шкіра або ви маєте будь-які проблеми зі шкірою, спочатку проведіть патч-тест. Крім того, якщо ви помітили посилений ріст волосся на обличчі, обов’язково зверніться до лікаря, щоб визначити причини.

Рекомендовані статті