Вигідна заміна традиційному мангалу: газовий гриль Napoleon

Вигідна заміна традиційному мангалу: газовий гриль Napoleon

Стильний дизайн, висока продуктивність, передові функції – характеристики, які сприяють купівлі гриля канадського бренду. Добрий відпочинок на дачі, в заміському будинку чи на природі неможливий без приготування смачних страв. Моделі Napoleon сприяють збереженню природнього смаку, насиченого аромату й користі продуктів. 

Печені овочі, соковиті стейки, риба, рум’яний шашлик – ці та багато інших страв можна приготувати на грилі Napoleon з безліччю різних функцій, який пропонується за вигідною ціною в інтернет-магазині Grill Point. Виріб успішно використовується з комерційною метою в ресторанах, кафе тощо. 

Газовий гриль Napoleon з інфрачервоним пальником

Специфіка газового гриля Napoleon

Простота – значна перевага у використанні виробу. Адже після експлуатації гриль, на відміну від вугільного аналога чи традиційного мангала, не потрібно чистити від сажі. Модель працює від магістрального чи балонного газу. Тому Napoleon легко встановити всередині приміщення, на кухні, та зовні – в саду, на терасі, поблизу альтанки тощо. 

Газовий гриль легко розпалювати. В ньому точно регулюється температура, тому протягом 30 хв. можна приготувати улюблені страви. Завдяки міцному корпусу та досконалій конструкції можна безпечно користуватися обладнанням. Якщо згасає пальник, подача газу автоматично припиняється.

Особливості вбудованого грилю Napoleon

Якщо планується використання виробів тільки всередині приміщення, варто замовити вбудовану модель. Це якісна, статусна й надійна конструкція. Вона підходить для закладів харчування та домашнього вжитку. Канадський бренд використовує сталь AISI 304 – матеріал високої марки, завдяки якому модель служитиме десятки років. 

Вбудований гриль готує велике різноманіття страв. Як і портативний аналог, він оснащений підсвічуванням зон, ергономічними ручками. Вбудований виріб відрізняється стильним дизайном, підходить для кухонь у різних стилях – традиційному або сучасному.

Вбудований гриль Napoleon на дві секції

Де можна придбати якісний гриль Napoleon

Інтернет-магазин Grill Point пропонує широке різноманіття моделей: газові, вбудовані, з додатковими аксесуарами, інфрачервоним пальником тощо. Представлені такі варіанти марки:

  • Prestige;
  • Rogue;
  • Travel Q;
  • Rogue XT;
  • Rogue SE.

Разом із грилями можна придбати додаткові аксесуари. Вони допомагають у приготуванні. 

Пропонується доставлення населеними пунктами України. Детальніше оглянути моделі можна в шоурумі в Києві. Приймається оплата товару онлайн банківською карткою, готівкою, здійсненням безготівкового розрахунку. 

Рекомендовані статті