Sea of Stars: один з найкращих нових JRPG 2023 року тепер виходить і на Xbox

Sea of Stars, JRPG, інспірований грою Chrono Trigger, який став однією з найбільш очікуваних релізів 2023 року, додав до своїх планів запуску в серпні підтримку для Xbox.

Тільки в минулому місяці було оголошено, що гра вийде 29 серпня на консолях Switch, PC, PS4 та PS5, а тепер розробники з Sabotage оголосили, що вона також вийде в той же час на Xbox One та Xbox Series X/S. Студія навіть випустила короткий анімаційний ролик, який можна помилуватися, мов він є прямо з гри:

Take it from X’tol.

Sea of Stars is adding Xbox Series X/S and Xbox One to its launch roster for August 29th! pic.twitter.com/yT5PERh6Pk

— Sea of Stars (@seaofstarsgame) March 15, 2023

“З самого початку ми таємно сподівалися забезпечити підтримку всіх консолей поточного і попереднього поколінь”, – заявили в окремому оголошенні на Kickstarter.

“В умовах непередбачуваності виробництва, нам довелося обмежитися заявкою про випуск гри на ‘PC та консолях’, щоб уникнути можливості відміни обіцянок. Однак, зараз, коли великі невідомості залишилися позаду, ми з радістю підтверджуємо додаткову підтримку Xbox!”

Якщо це перше, що ви чуєте про Sea of Stars, то це “ретро-інспірований” JRPG з системою бойових ходів по черзі, яка включає стратегічні ходи з правильним відліком часу і “блокуванням системи”, щоб зупинити ворогів від зарядки потужних ударів. Розробники також говорять, що гра уникає таких JRPG, як обов’язковий рівень прокачки, випадкові зустрічі та різкі переходи до нових зон і полів битви.

Sea of Stars також красива, її піксельне мистецтво у стилі SNES, очевидно, натхненне її попередниками, але все ще виглядає відмінним та свіжим. Динамічні світлові ефекти дивовижні протягом циклу дня та ночі, формуючи світ гри, а користувачам дуже подобається, що вона містить активності, такі як риболовля, готування їжі, посиденьки в таверні та навіть настільну РПГ всередині гри, щоб зробити світ живим. Якщо вона відповідає репутації Sabotage, вона може стати однією з кращих JRPG, які ми мали за останній час.

Рекомендовані статті