Подарункові картки стають популярнішими

Поряд з грошима, подарункові сертифікати є одним з найпопулярніших привітань, що допомагають дарувальнику не страждати від підбору подарунка та економлять час, а одержувач отримує саме той товар, який насправді потрібен. Це допоможе уникнути незручних ситуацій і справді принесе радість близькій людині.

Сертифікат в подарунок – це зручно:

  • є можливість придбати сертифікати онлайн, в останню хвилину, не заходячи до магазину;
  • немає необхідності зберігати чеки та хвилюватись про повернення, обмін – людина сама обере омріяне.

Ви отримаєте онлайн-ваучер у вигляді PDF-файлу, готового до друку, електронною поштою. Просто роздрукуйте, складіть та подаруйте! Просто виберіть доречний для багатьох випадків: Різдво, Великдень, День матусь, День батька, День закоханих, весілля, День народження тощо. Замовляйте на будь-яку бажану суму.

Купити подарунковий сертифікат – надати великий вибір!

Не виходить визначитися, що дарувати? Ми полегшуємо вам задачу: ваучери користуються популярністю та наразі є чудовим способом привітати, надають широкий вибір потрібних речей та розваг.

Ідеальний подарунок на будь-який випадок

Завдяки всім можливостям картка стане ідеальним привітанням на будь-який випадок. Не має значення: день народження вашої дівчини, весілля брата, ювілей знайомого або різдвяний подарунок батькові, ви завжди надаєте потрібну річ! 

Наші подарункові карти завжди доречні 

Подарункові картки стають популярнішими

З кожним подарунком залишається невпевненість у правильності вибору, чи дійсно одержувач радий. Немає причин для хвилювань коли на допомогу приходить gift сертификат: у щасливчика великий вибір з усього нашого асортименту!

Завдяки великій різноманітності універсальний подарочный сертификат підійде кожному: у нас кожен знайде те, що йому до вподоби.

Зверніть увагу на правильний мотив, щоб вашу подарункову карту було прийнято ще краще, даруйте з будь-якого приводу подарунковий сертифікат для:

  • дітей: не тільки принесе у життя дитини чергову іграшку, а й навчить самостійності. Не робіть вибір за малечу, надайте малюкові можливість самому обрати те, що йому до вподоби;
  • дівчини: жінки самі рідко знають чого їм хотілося б, а вибрати щось для них мабуть найскладніше завдання на світі;
  • батьків: знайти щось до дня матері або батька найчастіше не так просто, а з роками список ідей стає дедалі коротшим.

Найбільше хочеться зробити приємне для коханого або коханої в свято. Це той випадок, коли ми з завмиранням серця передчуваємо чи припаде до душі наш сюрприз, тому що найменше чого чекаєш – розчарувати, не влучити з вибором. Тут на допомогу прийдуть подарункові карти, промахнутись неможливо, для дівчат та чоловіків завжди доречна одночасна увага та можливість самостійного вибору.

Як можна замовити подарункові сертифікати онлайн?

Якщо вам потрібний подарунок у найкоротший термін або після закриття магазину, просто купіть гифтмолл сертифікат онлайн! 

Зручно просто скачати і роздрукувати самостійно, тоді не доведеться турбуватися про терміни доставки. Ваучер можна подарувати відразу – giftmall активація доступна відразу після придбання.

А якщо час не має вирішального значення і ви не бажаєте або не можете роздрукувати його самостійно, ми будемо раді надіслати вам оригінальний подарунковий сертифікат.

Термін дії ваучерів 

Одержувач не має поспішати: картки giftmall дійсні 60 місяців, можна ділити на необмежену кількість чеків у межах номіналу та терміну дії.

Конкретний термін дії карток у партнерів зазначений безпосередньо на них та може бути різним.

Має переваги для кожного

Це не є безособовим формальним проявом уваги, як вважається. Якщо знаєте, що ваша близька людина любить, обираєте не конкретну річ, а категорію та купуєте їй онлайн сертифікат подарунковий, то ж звичайно, буде помітна й ваша увага, й мудрість надання вибору! З нашим ваучером ви даєте своїм близьким можливість купувати те, чого вони хочуть. 

Сертифікат-подарунок також можна активувати в кілька етапів.

При вашому бажанні ми надішлемо подарункову картку прямо на адресу одержувача подарунка у Київ або будь-яке інше місто України.

Надихайтеся широкою різноманітністю вибору і обов’язково швидко знайдете в нашій добірці найнезвичайніші ідеї, які шукали – Giftmall гарантовано знайде відповідний подарунок та враження для кожного!

Використовуйте наші сертифікати, щоб затьмарити всі інші подарунки та запам’ятатися надовго.

Рекомендовані статті