Користь шоколаду для жіночого організму

Незважаючи на те, що цукерки вважають не дуже корисними продуктами для підтримки здорової ваги, якщо мова йде про хороший шоколад – то для жіночого організму він маст-хев. Гінекологи радять вживати жінкам не більше 25 грамів на день чорного шоколаду (з 56-70% вмісту какао). Зараз купити шоколад на онлайн-полицях завчасно може кожен, обравши серед величезного розмаїття на novus.online.

Користь шоколаду для жіночого організму

Джерело вітамінів

Якісний шоколад не тільки смачний, він також є джерелом цінних вітамінів для здоровʼя жінки. Особливо багато в ньому токоферолу (вітаміну Е), який вважається вітаміном репродуктивності. Покращиться від таких ласощів і настрій: продукт сприяє утворенню в організмі серотоніну та ендорфіну. Допоможе продукт на основі какао і заспокоїти нервовий стан в період критичних днів.

Окрім токоферолу, шоколад багатий на вітаміни А та С, мінерали, нікотинову кислоту, фосфор, фтор, цинк, залізо. Особливо цілющим для здоров’я є темний шоколад, у якому максимальний вміст какао. Список його корисних властивостей вражає:

  • зниження рівня холестерину;  
  • захист зубів від карієсу та зубного каменю;
  • відмінний антидепресант;
  • допомога системі травлення;
  • стимуляція роботи мозку, пам’яті та уваги;
  • зміцнення імунітету та багато іншого.

З’ївши всього 1-2 шматочки з плитки, можна вгамувати головний біль чи заспокоїти нервову систему.

Косметичні процедури

Представниці прекрасної статі знають, що шоколад можна не лише їсти. В какао-бобах сконцентрована надзвичайна кількість антиоксидантів, які сприяють регенерації шкіри. Шоколадні маски чи обгортання покращують кровоток в верхніх шарах шкіри, допомагають регенерації тканин. Доведено, що після таких процедур (які можна проводити навіть вдома), шкіра стає пружною, розгладжуються зморшки.

Можна приймати навіть шоколадні аромаванни, але для цього необхідні не плитки, а какао-порошок.Отож, цей смачний продукт не тільки порадує, але й відновить стан здоров’я.

Найкращі продукти за прийнятними цінами пропонує супермаркет Новус. На Novus.online жителі столиці можуть замовити доставку їжі по Києву чи передмісті.    

Рекомендовані статті