Доступні кредити з поганою кредитною історією – Tobiporada

Згідно з діючою статистикою, близько третини кредитів, які були оформлені у макрофінансових організаціях, є проблемними, з поганою історією. Макрофінансові організації (МФО) – це юридична особа, яка зареєстрована в реєстрі фінансових установ та кожний день здійснює видачу мікрозаймів (кредит) громадянам України. Для цього необхідна спеціальна заявка на кредит, навіть якщо особа володіє поганою історією кредитування. Кількість проблемних банківських кредитів з поганою історією є значно меншою, оскільки банки ретельно перевіряють кредитну історію клієнта, вимагають обов’язкової наявності документів, що підтверджують платоспроможність позичальника. Щоб оформити кредит в МФО, достатньо надати дані українського паспорту та картку платника податків. Для цього створюється заявка на кредит.

Оформлення кредиту в будь-якій кредитно-фінансовій установі готівкою передбачає проходження перевірки кредитної історії клієнта. Отримати позику з поганою кредитною історією в банку дуже складно, проте є банки, які кредитують з поганою кредитною історією. Висока потреба населення у подібних послугах кредиту зростає кожний день та створює попит на процедуру кредитів готівкою з простроченням мікрозаймів.

Отримання кредиту з поганою кредитною історією є непростим завданням. Якщо клієнт має неодноразові прострочення по позиках кредиту максимум на один день чи тиждень, особливих проблем не має виникнути. Проте, якщо клієнт затримував оплату за кредитом неодноразово терміном більше ніж на 30 днів, отримати подальше повторне схвалення на кредитування у банку буде непросто. У ситуаціях, коли клієнт затягував з оплатою кредиту на декілька місяців, а платежі за боргами були стягнуті колекторськими агентствами, майже неможливо запросити кредитування в банку. Однак існує вихід з ситуацій різних складностей, навіть якщо борг не повертався впродовж років, а клієнт не досяг потрібного для отримання кредиту віку.

Отримати позику в МФО можна кожний день, без відвідування офісу, використавши послугу онлайн кредитування. Позичальник має залишити заявку на сайті або перетелефонувати в установу, виконавши ряд формальностей, після чого необхідна сума кредиту буде видана клієнту зручним для нього методом. Така заявка на кредит розглядається швидко. Подібна послуга кредиту без відвідування офісу має попит при різноманітних обставинах:

 • Клієнт не може покинути будинок для отримання кредиту за станом здоров’я;
 • Клієнт має щільний графік кожний день, що виключає час на фізичне відвідування МФО для отримання кредиту;
 • Клієнт потребує оперативного отримання позики кредиту у будь-який з днів;
 • Віддаленість МФО, через що взяти кредит фізично неможливо.

Мікрофінансові організації лояльно ставляться до власних позичальників, тому схвалення кредитів онлайн на картку з поганою кредитною історією є швидким та легким процесом. Онлайн кредитування дають змогу отримати доступні кредити з поганою кредитною історією кожній людині. Основними перевагами даного способу отримання коштів кредиту навіть особам з поганою історією кредитів є доступність та швидкість схвалення. Для цього заявка на кредит має бути заповнена правильно.

Вимоги до одержувача кредиту

Оформлення заявки на отримання потрібної суми кредиту доступна кожному бажаючому, який досяг повнолітнього віку, та може надати паспортні дані. Заявка на кредит оперативно розглядається працівниками й проходить схвалення. Окремі фінансові установи пропонують власні вимоги до потенційних клієнтів та встановлюють графік днів з повернення коштів кредиту. Позичальник має дотримуватись обов’язкових умов:

 1. Клієнт має паспорт та проживає на території України.
 2. Клієнт, який прийшов перший раз, має бути повнолітнім – 18 років, проте окремі банки готові працювати з позичальниками від 21 року. Верхня межа для кредиту становить 60-70 років.
 3. Клієнт, який прийшов перший раз, має джерело фінансування, про яке необхідно зазначити в заявці або озвучити менеджеру. Достовірність даних проводиться лише у виняткових випадках.
 4. Клієнт, який прийшов перший раз, має вказати контактну інформацію довірених осіб, які здатні підтвердити особу позичальника для успішного отримання кредиту.

Для постійних клієнтів МФО процедура схвалення видачі грошей залежить від різних факторів. Постійним позичальникам схвалюють заявки на кредит  майже у 100% випадків. Заявка на кредит є успішною у більшості випадків. Окремі фінансові установи вимагають номер телефону для подальшого спілкування з менеджером, іншим достатньо підтвердження електронної адреси чи через смс-повідомлення. МФО виставляють мінімальні вимоги для отримання кредиту, які виконує більшість потенційних клієнтів. Якщо позичальник підтверджує спроможність своєчасної оплати боргу, отримати кредит з поганою кредитною історією онлайн легко. Клієнтами макрофінансових установ можуть стати студенти, пенсіонери, безробітні, особи з поганою кредитною історією, жінки в декретній відпустці, офіційно не працевлаштовані.

Щоб отримати мікрокредит в МФО достатньо досягти повнолітнього віку та бути громадянином України. Клієнт, який бажає отримати гроші в позику перший раз, може зробити це без довідок про доходи, без заломів та поручителів. МФО не цікавляться призначенням кредитування, навіть у осіб з поганою історією кредитів. Українське суспільство має авторитетні та популярні мікрофінансові організації, які готові видавати гроші в кредит на оптимальних умовах. Коли виникає запитання, які банки дають кредит з поганою кредитною історією, постійні клієнти рекомендують перевірені на надійні установи к кредитування:

 • «Быстрозайм»
 • «Динеро»
 • «Мегагроші»
 • «Швидко Гроші»
 • «Милоан»
 • «Alexcredit»
 • «Creditplus»
 • «Mycredit»
 • «Moneyyeo»
 • «Topcredit»

Кожна МФО має власні вимоги та умови кредитування, які детально вказані на особистих сторінках. У певний день МФО пропонують акційні пропозиції, бонуси та програми лояльності постійним клієнтам та особам, які прийшли перший раз.

Як взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією?

Якщо ви намагались взяти миттєвий кредит з поганою кредитною історією у різних банках і всі вони надіслали відмову у видачі грошей, спробуйте оформити позику в лояльних фінансових компаніях, таких як Манівео, Є-кеш, CreditLite, Forzacredit, FinX чи KF.UA тощо. Для цього існує спеціальна заявка на кредит. Організації дають змогу оформити заявку в онлайн режимі кожний день, навіть для клієнтів з поганою історією кредитування. Від заявника у більшості випадків не потребують довідки про доходи, трудові книжки.

Постає логічне запитання – чому подібні компанії згодні видавати кредити онлайн навіть при поганій кредитній історії клієнта? МФО у будь-яких випадках працюють по продуманим схемам, тому люди з поганою історією кредиту не становлять загрози. На початку позичальник може отримати невеликі гроші під великі відсотки. Часто ставки по подібним позикам розраховуються та нараховуються кожний день. Однак більшість організацій наразі користуються іншою схемою – пропонують оформити позику онлайн з поганою кредитною історією під нуль відсотків. Користуватись подібними кредитними пропозиціями з історією можна від двох тижнів до 45 днів. Взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією рекомендовано за певною схемою:

 1. Якщо ви перший раз берете позику, не оформляйте велику суму грошей. Подавайте заяву на кредит онлайн через кредитний сервіс, обравши індивідуально найкращі умови кредитування (суму грошей, процентну ставку, термін). Заявка на кредит має бути заповнена точно.
 2. Намагайтесь повернути борг рівно в строк, оскільки довгострокові погашення кредитними організаціями розглядаються як негативний досвід. Через що рекомендується вносити платіж максимум у крайній день, що зазначений в договорі.
 3. Якщо ви показали себе як добросовісний платник, можете спробувати подати онлайн повторну заявку на більшу суму кредитних грошей. Так ви отримаєте великі шанси на схвалення вказаної суми грошей МФО.

Якщо клієнт має не одне погашення договору, кредитна установа може підвищувати йому ліміти, зменшувати процентні ставки та в певних випадках збільшувати терміни кредитування. Велика кількість МФО для своїх VIP-клієнтів можуть пропонувати товар на терміни до 12 місяців. Кредит такого типу може видаватись без спеціальних перевірок кредитної історії, оскільки організація вже впевнена в доброчесності клієнта. До того ж МФО передає всі відомості в Бюро, де зберігається та перевіряється відомість про платоспроможність позичальників. Так рейтинг кредитного досьє клієнта покращується. Це дає змогу в майбутньому отримати шанс на те, що великі банки не відмовляться співпрацювати з такою особою, яка довела, що вона є сумлінним платником. Клієнт отримує нагоду оформити іпотеку, автокредитування та споживку позику.

Онлайн кредити з поганою кредитною історією мають як переваги, так і недоліки. Подати заявку на позику онлайн є простішим процесом, ніж намагання отримати кредит готівкою, маючи погану кредитну історію в звичайних банках. Онлайн кредит не потребує виходу з дому та проходження співбесіди в офісі для схвалення. Проте, коли подається онлайн заявка на кредит з поганою кредитною історією, клієнт має розуміти переваги та недоліки подібної процедури. Кредитні гроші, які МФО готові позичити відразу без розгляду, у більшості випадків, мають наступні переваги:

 • Отримання грошей зручним для клієнта способом;
 • Не потрібно збирати документи;
 • Швидке оформлення та миттєве отримання позики – грошей;
 • Можливість видачі кредиту цілодобово на карту з поганою кредитною історією;
 • Способи виправлення поганого кредитного досьє;
 • Різноманітні шляхи внесення платежів (готівка, з карти будь-якого банку, з електронних гаманців тощо);

Перед тим, як брати кредит онлайн з поганою кредитною історією, важливо враховувати недоліки даних позик:

 • Збільшенні відсотки;
 • Невеликі терміни кредитування;
 • Нові клієнти, які прийшли до МФО перший раз, отримують невеликі суми до видачі.

Умови кредитування

Чисельні кредитні організації пропонують вигідні умови співпраці, тому клієнт може обрати той варіант та вимоги, умови яких підходять йому найкраще. Мікрофінансові організації надають позики на суму розміром менше 50 гривень, проте не перевищуючи ліміт у 25 тисяч гривень. Схвалення позики можливе в комбінації з різними показниками, де головну роль має обраний термін повернення кредитів. Межі терміну становлять від 1 тижня до 1 року, до того ж МФО самостійно встановлюють найкращий термін, опираючись на дані про розмір позики. Процентна ставка по кредитам вказується кожен день користування коштами, а її величина встановлюється від обраного займодателя. Процентна ставка може коливатись в залежності від певних факторів, серед яких запитана сума, термін договору, наявність поручителя та репутація клієнта у певного МФО та Бюро кредитних історій.

Постійні клієнти кредитних організацій стабільно отримують найкращі вигідні умови, низькі процентні ставки та пільговий безпроцентний період. Проте лояльне ставлення також можуть отримати нові особи – для них більшість кредиторів пропонує бонуси. Клієнт може отримати збільшену процентну ставку, якщо потребує терміновий онлайн кредит, маючи погану кредитну історію. В даному випадку кредитна установа перекриває власні ризики підвищеною переплатою, а своєчасна виплата позичених грошей дозволяє наступні рази повторно брати гроші на вигідніших умовах.

Онлайн кредити мають різні терміни оформлення заявки, які можуть становити як кілька хвилин, так і кілька годин. Постійна клієнтура, що повертає борг в термін, отримує моментальне схвалення одразу після подачі заявки.

Розрахунок відсотків

В момент схвалення кредиту також надається графік виплат, де вказана щотижнева або щомісячна сума для оплати. Виплати складаються з основного боргу та відсотків, тому розрахунок суми повернення є досить простою процедурою. До суми позики варто додати суму з розміру відсотків. До прикладу, кредит має параметри, де сума позики становить 1000 грн, процентна ставка становить 1.5% за день, а термін виплати – 30 днів.

Так, за день сума відсотків нараховує 15 грн, а за місяць – 30*15=450 грн. Далі необхідно до відсотку додати основний борг, тобто 1000+450=1450 грн необхідно повернути установі.

Продовження терміну кредитування

Окремі мікрофінансові установи пропонують послугу перенесення терміну виплати або пролонгація кредиту. Пролонгація є підтримкою позичальників, які через певні серйозні причини не можуть вчасно в обумовлений день повернути борг. Клієнт отримує вигоду з продовження терміну кредитування, оскільки не має платити штраф і кредитна історія не буде зіпсованою.

МФО також отримує з пролонгації певні переваги, оскільки позичальник не буде переховуватись через тимчасові труднощі, а саме продовження означає підвищення процентної ставки. Організація, яка пропонує подібну послугу, є лояльною до клієнта, через що існує велика ймовірність того, що він повторно звернеться. Дізнатись, чи передбачена пролонгація та якими є її умови, можна перечитавши кредитний договір, або дізнавшись інформацію на сайті потрібного МФО або в офісі організації. Наразі отримати онлайн кредит з поганою кредитною історією можна без особливих проблем. Більшість спеціальних МФО лояльно ставляться до подібних ситуацій та пропонують взяти в кредит необхідну суму. При своєчасній оплаті зобов’язань в майбутньому можна отримати вигідніші умови, програми лояльності та певні бонуси. 

У випадку, коли позичальник відмовляється виплачувати кредит в установлений день, який взяв у МФО, установа має право через три місяці звернутись до суду для подальшого стягнення майна боржника як вид виплати кредиту. Подібна процедура є тривалою, тому використовується лише в крайніх випадках, коли інші методи з повернення кредитних коштів боржником не ефективні. Оскільки розміри перших кредитів у МФО становлять невеликі суми, адміністрація установи не зацікавлена у повернені кредитних грошей через суд, на що інколи можна витратити кілька років. Замість цього МФО звертається до спеціалізованих установ колекторів, які займаються поверненням проблемних кредитів.

Рекомендовані статті