9 моментів, на які чоловік звертає особливу увагу в жінці

Зовнішність безперечно має значення, але є ще деякі речі, на які чоловік неодмінно звертає увагу при спілкуванні з дівчиною.

9 речей, які чоловік неодмінно помітить і оцінить

Красива фігура, доглянутий вигляд, королівська постава … Що ще?

Отже, ось 9 моментів в жіночому образі, які грають для чоловіків важливу роль!

1. Манера рухатися

Те, як ми рухаємося, іноді може розповісти про нас набагато більше будь-яких слів: наскільки ми розкуті, впевнені в собі, жіночні, і навіть оптимістичні! Будь-яка людина інтуїтивно зчитує все це при одному погляді на нас. До речі, багато чоловіків впевнені, що по ході і манері рухатися вони можуть дізнатися, наскільки дівчина темпераментна в ліжку.

2. Емоційність

Для чоловіків особливо важлива жива міміка і наша бурхлива реакція! Адже, погодьтеся, що не особливо приємно спілкуватися з людиною, яка ніяк не виражає емоції. Рухлива міміка, широко розкриті очі, посмішка: все це робить вас особливою і такою, що запам’ятовується в очах чоловіка, будьте природні.

3. Ваш сміх і голос

Навіть вчені вже дійшли висновку, що чоловіки сприймають жіночий голос так само, як музику. Так що не дивуйтеся, що іноді вони можуть просто дивитися на вас, слухати і нічого потім не пам’ятати. Часто чоловіки можуть закохатися в голос або сміх – настільки сильно це діє на них.

4. Стиль одягу

Не дарма кажуть, що ми одягаємося для тих, кому хочемо сподобатися, але найголовніше при цьому подобатися самій собі! По одягу можна дізнатися багато чого про людину: його статок, смак, статус. Кожен чоловік вибирає подругу, в тому числі, по її манері одягатися. Так можна зрозуміти, наскільки люди близькі по духу. Тому відкиньте всі стереотипи і будьте собою, так ви точно зустрінете «свого».

5. Наскільки ви впевнені в собі

Всім людям подобаються упевнені особистості, і чоловіки особливо цінують таких жінок, адже якщо вона склала йому компанію, значить він того вартий! Впевненість в собі нічим не замаскуєш: не допоможуть ні дорогі прикраси, ні шикарні вбрання. Це стан, який ллється зсередини, і без прийняття себе тут не обійтися. Цінуйте свою унікальність, ви така одна, несіть себе з гордістю і гідністю – адже ви неповторні.

6. Натуральність

Сьогодні акрилові нігті, нарощені вії і «надуті» губи перестали бути екзотикою. І навіть якщо ви вдаєтеся до цих косметичних процедур, намагайтеся зробити їх якомога більш природними. Не думайте, що чоловіки не розбираються в цьому! Якщо перебір бачите ви, то повірте, вони теж це помітять.

7. Ваше матеріальне становище

Навіщо? Якщо він не альфонс, то все просто! По-перше, він зможе зрозуміти, «потягне» він вас, по-друге – чи не залишилися ви з ним тільки заради грошей.

8. Стан волосся

Чисті доглянуте волосся грають важливу роль, адже це безпосередньо говорить про вашу охайності. Багато чоловіків зізнаються, що якщо у дівчини хронічно брудне волосся, це дуже відштовхує. Те ж стосується відрослого коріння, спаленого фарбою волосся, не кажучи про лупу …

9. Шкіра

Красива чиста шкіра – свідоцтво того, що жінка здатна дати здорове потомство … Як не крути, а підсвідомо чоловіки обиратимуть здорову «самочку». Навіть якщо у вас проблемна шкіра – не турбуйтеся, досить виглядати акуратно і чисто.

  • 9 моментів, на які чоловік звертає особливу увагу в жінці

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті