7 еротичних ігор ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Для чого потрібні еротичні ігри?

Сексуальні ігри багатофункціональні і допомагають вирішити декілька проблем. Вивчивши досвід різних пар і рекомендації фахівців в інтимній сфері, ми вибрали забавні розваги для дорослих, що перетворюють інтимне життя в приємну розвагу.

Давайте розберемося в тому, навіщо взагалі дорослим людям потрібні якісь там гри еротичного характеру. Якщо двоє людей не перший рік разом, то їх відносини можуть стати прісними, нудними. Ви ніби дві комашки в бурштині, що застрягли в рутині побуту. Всі пози перепробувані, всі ідеї вичерпані, секс перетворився в процес звичайний і відверто нудний. В цьому випадку ігри для дорослих допоможуть повернути у відносини почуття молодості, новизни, флірту. З іншого боку, дорослі ігри так само допомагають партнерам, які стали зустрічатися зовсім недавно. В процесі гри азарт допомагає подолати незручність і розкритися перед своїм обранцем.Загалом, сексуальні  ігри для дорослих мають безліч плюсів. Так давайте ж розглянемо кілька прикладів таких розваг.

1. Холодно, тепло, гаряче

Суть сексуальної гри в тому, що один партнер повинен поцілувати тіло іншого партнера саме там, де той задумав. Наприклад, ваш коханий пише на листку паперу частину свого тіла, а ви починаєте його цілувати. При кожному поцілунку партнер дає підказки по типу «холодно» (якщо ви дуже далекі від задуманої точки), «тепло» (якщо рухаєтеся в правильному напрямку) і «гаряче» (якщо задумана зона вже близька). В ході гри партнери можуть пробудити один в одному справжній вулкан пристрастей, якщо освоять секрети збуджуючих поцілунків.

2. Не щастить у картах – пощастить у коханні

Вам знадобиться звичайна колода карт, яким треба буде задати особливе значення. Наприклад, бубни будуть позначати оральні ласки, трефи – ласки руками, черви – поцілунки, піки – масаж. Перетасуйте колоду і тягніть карту, намагаючись відгадати масть. Переможець отримує задоволення відповідно до угаданної масті, той хто програв дарує задоволення відповідно до витягнутої масті. Число витягнутої карти буде позначати час. Наприклад, ваш хлопець називає бубни, але витягує пікову дев’ятку. Він програв і робить вам масаж рівно 9 хвилин.

Настільна гра FGS Правда чи Дело: для пар

7 еротичних ігор ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Купити

3. На старт, увага … марш!

Встановіть на секундомірі будь-який час. Наприклад, 25 хвилин. Поки сигнал не спрацював, пестіть як душа забажає, але без проникнення. Запевняю вас, ви будете з нетерпінням чекати бажаного сигналу до дій. Як тільки час мине, мить проникнення здасться надзвичайно солодкою.

4. Морська фігура на місці замри!

Суть даної сексуальної гри, трохи схожа на попередню розвагу з секундоміром. Для цієї гри вам знадобиться освоїти техніку еджінга, розвинувши в собі вміння балансувати на грані задоволення. Еджінг дозволяє не тільки продовжити, але ще і посилити насолоду. Під час сексу, коли процес в самому розпалі, кожен з вас може вигукнути «Замри!», після чого, обидва партнери повинні завмерти і не рухатися. Хто протримається довше? Якщо сил немає терпіти, дозволяється застосовувати техніку помпура, але рухати можна виключно вагінальними м’язами.

Засіб для потенції

7 еротичних ігор ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Купити

5. Мова любові, або Сексуальний алфавіт

Один партнер закриває очі, а другий починає пестити його ерогенні зони язиком, вимальовуючи літери алфавіту. Перший повинен відгадати букву, щоб не підглядаючи, а орієнтуючись тільки по своїх відчуттів. Якщо партнер надзвичайно чутливий і все відгадує вірно, можна ускладнити гру, «малюючи» язиком цілі слова. Замість язика, як інструмент «малювання», можна використовувати пальці, пір’їнки або тіклер – це такий приємний інвентар для сексу і прелюдій. Між іншим, ця гра посилює сексуальну чуттєвість.

6. Свет мой, зеркальце, скажи …

Бешкетлива, але приємна гра для пар. Особливо добре підходить в наступних випадках: 1) коли хтось із партнерів недосвідчений і погано знає навіть своє тіло; 2) партнери перебувають у відносинах недавно і хочуть краще вивчити тіла і реакції один одного; 3) пара жадає підсилити зв’язок і досягти взаєморозуміння в спальні.В ході гри ваш обранець повинен точно віддзеркалювати ваші дії. Скажімо, ви цілуєте його шию і він точно так само і в тому ж місці цілує вас. Потім слід помінятися ролями: він робить дію, а ви його віддзеркалюєте.

Настільна гра Bombat Game Фанти: 69 або ігри в ліжку (4820172800149)

7 еротичних ігор ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Купити

7. Еротичні кубики

Еротичні кубики можна купити практично в будь-якому магазині товарів для дорослих або замовити онлайн. На гранях таких гральних кісток написані слова з сексуальними діями або зображені пози з «Камасутри». Чим більше граней у кубика, тим сильніше інтрига. Просто по черзі кидайте кістки і нехай кубик сам визначить, як саме відбудеться ваша бурхлива ніч.

Так само хорошим рішенням стануть всілякі рольові ігри. Використовуйте ці ідеї або придумуйте власні еротичні розваги, щоб зробити секс пікантним.

  • 7 еротичних ігор ДЛЯ ДОРОСЛИХ

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Рекомендовані статті