ᐈ 10 найбільших шкільних округів США – самі великі 2024

Майбутнє людства в руках нашої молоді: Сполучені Штати знають це вже багато років. Саме тому наші лідери роблять такий сильний акцент на освіті. Школи в більшості областей розділені на округи, щоб підтримувати дотримання певних стандартів і правил, і ці округи різняться за розміром залежно від регіону.


Наскільки великими можуть бути шкільні округи в США? Ці величезні округи мають вражаючі показники зарахування учнів, а також багато місць для розміщення учнів. Давайте розглянемо 10 найбільших шкільних округів США і дізнаємося трохи про кожен з них.

10. Державні школи округу Оріндж

Кількість учнів: 176008


Кількість шкіл: 196


Місцезнаходження: Флорида


Рік заснування: 1895

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Цей шкільний округ, що базується на базі Центру освітнього лідерства Рональда Блокера в центрі Орландо, зосереджує увагу на здоров’ї учнів та доступності інформації. Його різноманітні відділи організовують свої зусилля, щоб забезпечити всебічний набір ресурсів, які допоможуть учням мати можливість досягти успіху.

Чи знаєте ви?

Деякі школи округу Державних шкіл округу Оріндж пропонують магнітні програми, які допомагають учням спеціалізуватися в бажаній галузі навчання.

9. Департамент освіти Гаваїв

Кількість учнів: 179601


Кількість шкіл: 255


Місцезнаходження: Гаваї


Рік заснування: 1841

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Гаваї – єдиний штат в країні, який має лише один шкільний округ, що робить його систему освіти досить унікальною. Департамент освіти Гаваїв в першу чергу зосереджується на тому, щоб його учні були добре підготовлені до вступу до коледжу та майбутньої кар’єри після 12-го класу. Хоча цей округ не є частиною материкової частини Сполучених Штатів, він все ще дотримується Ініціативи державних стандартів.

Чи знаєте ви?

Державна система освіти Гаваїв є найстарішою системою освіти на захід від Міссісіпі і єдиною, яка була створена суверенним монархом.

8. Державні школи округу Хіллсборо

Кількість учнів: 194525


Кількість шкіл: 250


Місцезнаходження: Флорида


Рік заснування: 1928

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Цей шкільний округ, який часто називають Шкільним округом округу Хіллсборо, управляється Шкільною радою округу Хіллсборо та суперінтендантом Джеффом Ікінсом. Хоча колись школи були сегреговані за расовою ознакою, починаючи з 60-х років, Шкільний округ округу Хіллсборо працював над тим, щоб включити всі демографічні групи учнів у рівній мірі.

Чи знаєте ви?

До 1956 року в деяких школах поблизу Плант-Сіті, які називалися “Полуничними школами”, існував унікальний розклад, що базувався на сезоні збору полуниці.

7. Х’юстонський незалежний шкільний округ

Кількість учнів: 204245


Кількість шкіл: 284


Місцезнаходження: Техас


Рік заснування: 1924

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Цей техаський шкільний округ зробив кроки, щоб охопити надзвичайно різноманітні демографічні групи, щоб покласти край дискримінації, яка колись була притаманна місцевим школам. Такі програми, як рух “Грамотність до 3 років”, мають на меті знизити рівень неписьменності в районі Х’юстона, допомагаючи учням стати повністю грамотними до закінчення третього класу.

Чи знаєте ви?

Завдяки великому обсягу міжнародного бізнесу в Х’юстоні, цей шкільний округ пропонує багатомовне навчання для дітей дедалі молодшого віку.

6. Шкільний округ Бровард

Кількість учнів: 256472


Кількість шкіл: 327


Місцезнаходження: Флорида


Рік заснування: 1915

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Шкільний округ округу Бровард викладає дев’ять світових мов і пропонує близько 194 позашкільних програм для тих, хто їх потребує. З 2010 по 2014 рік цей шкільний округ випереджав штат Флорида в цілому, демонструючи відмінні середні оцінки та показники успішності.

Чи знаєте ви?

У 2016 році шкільний округ округу Бровард адаптував свою програму “Рух за розумні їдальні”. Ця програма спрямована на покращення якості шкільних обідів та зменшення кількості відходів.

5. Шкільний округ округу Кларк

Кількість учнів: 314059


Кількість шкіл: 336


Місцезнахождення: Невада


Рік заснування: 1956

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Шкільний округ Кларк зростав як на дріжджах, оскільки в останні десятиліття все більше сімей переїжджали до Лас-Вегаса, що змусило виборців схвалити кілька випусків облігацій, щоб впоратися з напливом учнів. Пет Скорковскі обіймає посаду керівника цього шкільного округу з 2013 року.

Чи знаєте ви?

Шкільний округ Кларк пропонує програму для тих, хто вивчає англійську мову, яка дає можливість учням з різних демографічних груп досягти успіхів у навчанні.

4. Державні школи округу Майамі-Дейд

Кількість учнів: 347366


Кількість шкіл: 467


Місцезнаходження: Флорида


Рік заснування: 1885

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Найбільший шкільний округ на південному сході США, округ державних шкіл Майамі-Дейд – один з небагатьох в країні, що пропонує програми міжнародного навчання та двомовну освіту. Це єдиний шкільний округ у Флориді, який пропонує китайську мову в рамках двомовної освіти.

Чи знаєте ви?

Майамі-Дейд продемонстрував успіх як шкільний округ з рейтингом “А”, а вчителі вимагають підвищення заробітної плати, щоб не відставати від вартості життя.

3. Державні школи Чикаго

Кількість учнів: 405655


Кількість шкіл: 660


Місцезнаходження: Іллінойс


Рік заснування: 1837

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Офіційно класифікований як Шкільний округ № 299 міста Чикаго, кількість учнів у цьому шкільному окрузі за останні роки зменшилася, але він все ще залишається одним із найбільших у країні. Різні чиказькі компанії та громадські групи співпрацюють над покращенням шкільного округу, формуючи партнерства між школами та більш ефективно розподіляючи ресурси

Чи знаєте ви?

Протягом своєї історії Чиказький шкільний округ був свідком численних страйків профспілок вчителів, які вимагали підвищення заробітної плати та зменшення кількості учнів у класах.

2. Об’єднаний шкільний округ Лос-Анджелеса

Кількість учнів: 667273


Кількість шкіл: 1147


Місцезнаходження: Каліфорнія


Рік заснування: 1853

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Об’єднаний шкільний округ Лос-Анджелеса став відомим завдяки більшій кількості переможців чемпіонату США з академічного десятиборства, ніж будь-який інший шкільний округ у країні. Чотири його державні середні школи приймають іноземних студентів, які навчаються за кордоном, і пропонують їм доступ до широкого спектру програм.

Чи знаєте ви?

Об’єднаний шкільний округ Лос-Анджелеса працює над тим, щоб надати менш економічно привілейованим учням доступ до ресурсів, необхідних їм для процвітання. Наприклад, приблизно 84% учнів мають право на безкоштовні або пільгові обіди.

1. Департамент освіти міста Нью-Йорк

Кількість учнів: 1 135 334


Кількість шкіл: 1800


Місцезнаходження: Нью-Йорк


Рік заснування: 2002

ᐈ 10 найбільших шкільних округів США - самі великі 2024

Департамент освіти Нью-Йорка – найбільший шкільний округ у Сполучених Штатах. Його штаб-квартира зараз розташована в будівлі суду Твід, що прилягає до мерії Нью-Йорка на Мангеттені. Цей шкільний округ ініціював низку змін у сфері охорони здоров’я, спрямованих на боротьбу з дитячим ожирінням, і приділяє значну увагу навчанню та керівництву, орієнтованому на учня.

Чи знаєте ви?

Департамент освіти Нью-Йорка вітає різноманітність, гарантуючи, що всі демографічні групи можуть навчатися, налагоджувати зв’язки та процвітати.

Рекомендовані статті