ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоров’я у світі – самі великі 2024

Зважаючи на страхітливі лікарняні рахунки та дорогі рецепти, з якими стикаються багато американців, хороший план медичного страхування може мати неоціненне значення. Для деяких людей впевненість у тому, що у них є постачальник медичних послуг, який може допомогти їм отримати доступ до надійної та доступної медичної допомоги в разі потреби, може навіть зробити різницю між життям і смертю.


Наскільки великими можуть бути медичні компанії? Сьогодні ми розглянемо 10 найбільших медичних компаній світу, впорядкувавши їх за розміром річного доходу, і дізнаємося трохи більше про кожну з них.

10. Охороноздоровча компанія Humana, Inc.

Річний дохід: $53,7 млрд


Розташування штаб-квартири: Александрія, Єгипет


Кількість працівників: 41 146


Рік заснування: 1961

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Компанія Humana Incorporated, що посідає 56 місце у списку Fortune 500 у 2018 році, спочатку була заснована як компанія, що надавала послуги з догляду за людьми похилого віку, відома як Extendicare. Згодом вона стала найбільшою в країні компанією з обслуговування будинків престарілих, яка налічує понад 40 закладів. Компанія почала купувати фінансові лікарні через необхідність диверсифікації після фінансових труднощів і швидко знайшла свій новий шлях до успіху.

Чи знаєте ви?

Багато людей висловлюють занепокоєння з приводу того, що Humana, схоже, ставить прибуток вище за благополуччя своїх клієнтів, витрачаючи значну частину своїх коштів на лобіювання державного фінансування.

9. Охороноздоровча компанія Aetna

Річний дохід: $60,5 млрд


Розташування штаб-квартири: Коннектикут, США


Кількість співробітників: 49 828


Рік заснування: 1853

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Приблизно 39 мільйонів людей користуються послугами Aetna, які найчастіше пропонуються через програми, що оплачуються роботодавцями, та Medicare. Aetna пропонує свої послуги жителям усіх 50 штатів США і охоплює широкий спектр послуг, включаючи стоматологічну допомогу, допомогу по інвалідності та поведінкове здоров’я.

Чи знаєте ви?

Назва компанії Aetna натхненна величною горою Етна, яка вважається найактивнішим вулканом в Європі.

8. Охороноздоровча компанія Kaiser Permanente

Річний дохід: $72,7 млрд.


Розташування штаб-квартири: Каліфорнія, США


Кількість співробітників: 211 000


Рік заснування: 1945

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Незважаючи на те, що Kaiser Permanente користується позитивною репутацією в сьогоденні, її минуле має яскраві сторінки. У 2006 році компанія зіткнулася з кількома випадками ймовірного “викидання пацієнтів”, тобто залишення пацієнтів за межами інших закладів з метою уникнення надання їм дорогої допомоги. Приводом для цих звинувачень стали похмурі кадри з камер спостереження, на яких 63-річна пацієнтка блукала після того, як її покинули.

Чи знаєте ви?

Одна з перших страхових компаній, яка запропонувала можливість передоплати, Kaiser Permanente розширила свою мережу, щоб обслуговувати 12,2 мільйона клієнтів.

7. Охороноздоровча компанія Anthem

Річний дохід: $89,06 млрд


Місцезнаходження штаб-квартири: Індіана, США


Кількість працівників: 56,000


Рік заснування: 2004

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Anthem є найбільшою комерційною медичною компанією в Асоціації Блакитного Хреста і Блакитного Щита і має високу репутацію якісного медичного обслуговування в Сполучених Штатах. Anthem надає медичні послуги BCBS у 14 різних штатах, охоплюючи понад 40 мільйонів людей своїми сімейними медичними планами.

Чи знаєте ви?

4 лютого 2015 року компанія Anthem зазнала серйозного витоку даних від рук комп’ютерних хакерів. Було викрадено 37,5 мільйонів записів, що розкрило особисту інформацію 80 мільйонів людей.

6. Охороноздоровча компанія Express Scripts Holding

Річний дохід: $100,06 млрд


Розташування штаб-квартири: Міссурі, США


Кількість співробітників: 26 600


Рік заснування: 1986

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Express Scripts Holding є дочірньою компанією Cigna з 20 грудня 2018 року разом із сімома іншими дочірніми компаніями та філіями. Підтримуючи високі стандарти якості та доступності, Express Scripts Holding отримала численні нагороди за ефективні стратегії управління та високий рівень задоволеності клієнтів.

Чи знаєте ви?

Express Scripts Holding досягла своєї мети – стати широко доступною для своїх клієнтів, адже зараз вона є 25-ю за величиною компанією в Сполучених Штатах.

5. Охороноздоровча компанія Cardinal Health

Річний дохід: $129,9 млрд.


Місцезнаходження штаб-квартири: Огайо, США


Кількість працівників: 40 400


Рік заснування: 1971

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Значну частину своєї історії ця компанія була фактично дистриб’ютором продуктів харчування під назвою “Cardinal Foods”. Однак вихід дистриб’ютора продуктів у світ бізнесу був невдалим і невдалим. Після того, як Cardinal Foods була продана і поступово досягла успіху в дистрибуції ліків, її майбутнє в галузі охорони здоров’я стало очевидним

Чи знаєте ви?

Кардінал Хелс з гордістю входить до топ-25 списку Fortune 500, генеруючи 14-й за величиною дохід серед усіх компаній у Сполучених Штатах.

4. Охороноздоровча компанія AmerisourceBergen Corporation

Річний дохід: $153.1 млрд.


Розташування штаб-квартири: Пенсильванія, США


Кількість співробітників: 20 000


Рік заснування: 2001

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Корпорація AmerisourceBergen була утворена в результаті злиття компаній Bergen Brunswig та AmeriSource, що стало фіналом довгої історії змін компаній. Good Neighbor Pharmacy, кооперативна мережа роздрібної торгівлі, що налічує понад 3400 аптек, які працюють окремо, є професійно пов’язаною з AmeriSourceBergen. Це дозволяє їм розширювати свої послуги через велику мережу, щоб охопити клієнтів по всій території Сполучених Штатів.

Чи знаєте ви?

Корпорація AmeriSourceBergen нещодавно була втягнута у дорогий скандал через перепакування та розповсюдження попередньо заповнених шприців, які не були схвалені.

3. Охороноздоровча компанія CVS Health

Річний дохід: $184,7 млрд


Місцезнаходження штаб-квартири: Род-Айленд, США


Кількість працівників: 246 000


Рік заснування: 1963

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Маючи 9 800 різних роздрібних магазинів і 1 100 клінік MinuteClinic, CVS Health перетворилася з фармацевтичної компанії на компанію, що надає медичні послуги. Завдяки широкій мережі та доступним роздрібним товарам, основною темою CVS Health є легкодоступна медична допомога. Вони, безумовно, охопили велику територію, оскільки понад 75 відсотків населення США проживає в межах п’яти миль від аптеки CVS.

Чи знаєте ви?

Ця компанія була заснована в 1922 році як Melville Corporation, а пізніше – як Consumer Value Store в 1963 році.

2. Охороноздоровча компанія UnitedHealth Group

Річний дохід: $201 млрд


Розташування штаб-квартири: Міннесота, США


Кількість співробітників: 270 000


Рік заснування: 1977

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

Обслуговуючи близько 140 мільйонів унікальних людей по всьому світу, UnitedHealth Group працює на основі своєї місії, яка сильно підкреслює співчуття і доступність. Хоча UnitedHealth Group часто вважають медичною компанією через те, що вона служить одним і тим же цілям, насправді вона називає себе “диверсифікованою медичною компанією, яка допомагає людям жити здоровішим життям і сприяє тому, щоб система охорони здоров’я працювала краще для всіх”.

Чи знаєте ви?

Нещодавно UnitedHealth Group придбала чилійську медичну страхову компанію Empresas Banmédica, що значно збільшило її міжнародну клієнтську базу.

1. Охороноздоровча компанія McKesson Corporation

Річний дохід: $208,3 млрд


Місцезнаходження штаб-квартири: Каліфорнія, США


Кількість працівників: 78 000


Рік заснування: 1833

ᐈ 10 найбільших компаній у сфері охорони здоровя у світі - самі великі 2024

McKesson Corporation – найбільша медична компанія у світі. Зі штаб-квартирою в Сан-Франциско та сімома різними напрямками діяльності, McKesson Corp. посідає 5 місце в рейтингу Fortune 500. Ця корпорація також зберігає свою позицію найбільшого оптового постачальника фармацевтичної продукції в Північній Америці.

Чи знаєте ви?

Корпорація McKesson була заснована в Нью-Йорку як Olcott & McKesson, компанія, що займалася оптовим продажем та імпортом трав’яних препаратів. Ця компанія була одним з перших розробників таких технологій, як сканування штрих-кодів для дистрибуції ліків і RFID-міток.

Рекомендовані статті